Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kobiety w sportach walki


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
175 odpowiedzi w tym temacie

budo_moro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4585 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Noresund/ Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobiety w sportach walki
ja nie mam nic przeciwko kobietom w sportach walki... jezeli ktoras ma ochote to niech trenuje, pot na treningach wylewaja taki sam przeciez.
  • 0

budo_prorock
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2145 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Dania

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobiety w sportach walki

pot na treningach wylewaja taki sam przeciez.

Pot kobiet ma inne PH, mniej smierdzi testosteronem, poza tym kobiety statystycznie bardziej dbaja o higienę i czesciej stosuja pachnidla.
  • 0

budo_dollyo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3402 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobiety w sportach walki

ja nie mam nic przeciwko kobietom w sportach walki... jezeli ktoras ma ochote to niech trenuje, pot na treningach wylewaja taki sam przeciez.

No chyba o mniej intensywnym zapachu :)
  • 0

budo_moro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4585 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Noresund/ Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobiety w sportach walki
tak.. czekalem wlasnie az ktos zacznie pierdolic o skladzie potu. :roll: chyba wiadomo o co mi chodzi?
  • 0

budo__biały_
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 292 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobiety w sportach walki
O pierdolenie na temat składu moczu? :D Chcesz i masz [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] :wink:
  • 0

budo_washi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 773 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobiety w sportach walki

[Pot kobiet ma inne PH, mniej smierdzi testosteronem, poza tym kobiety statystycznie bardziej dbaja o higienę i czesciej stosuja pachnidla.


Przy intensywnym treningu nawet najlepsze pachnidlo nie pomorze bo zmieszane z potem smierdzi jak....
Nic nie zastapi mydla i wody, no chyba ze zel pod prysznic :D


--
Washi
  • 0

budo_gubrin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1323 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobiety w sportach walki
Komentujac ten film chcialbym tylko stwierdzic, ze nie lubie jak kobieta ma wieksze (moze nie do konca, ale kto wie) bicepsy niz ja ;)

A co do kobiet w sportach walki to byle by nie wygladaly jak ruskie atletki ;) Chyba, ze to lubia ich sprawa.

Patrzac jednak na taka Laile Ali stwierdzam, ze boks nie musi byc destrukcyjny dla urody, a wrecz dodaja one pewnego uroku ... ;) Inne kontaktowe sztuki walki rowniez jak mniemam.

Pozdrawiam.
  • 0

budo_muchol
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:prawobrzeżna Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobiety w sportach walki

Patrzac jednak na taka Laile Ali stwierdzam, ze boks nie musi byc destrukcyjny dla urody, a wrecz dodaja one pewnego uroku ... ;) Inne kontaktowe sztuki walki rowniez jak mniemam.

Akurat Laile Ali widziałem i nie zgadzam się.
Ładna jest to fakt ale nie zgrabna. Na oko widać, że powinna 10kg schudnąć.
A ona chce jeszcze przejść do wyższej kategori, bo tam czekają lepsze zawodniczki, a ona szuka nowych wyzwań. :lol:
Zresztą ona ma 25 lat i nie przyjęła zbyt wielu mocnych ciosów.
Ciekawe co byś powiedział jak by jej złamali nos.
  • 0

budo_gubrin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1323 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobiety w sportach walki
Wiec tak po pierwsze mimo tego, ze wyglada masywnie wyglada niezle ... Wiesz jak jest facet nie pies na kosciach lezec nie bedzie, a gruba to ona nie jest napewno. ;) Owszem nie wyglada na top modelke co to kazdy posilem zwraca do kibla coby nie przytyc ;) Coz moze jestem dziwny ale mi to w niej nie przeszkadza, a do milosnikow kobiet przy kosci tez nie naleze.

Tak jak napisalem dodaje im to pewnego uroku. Co do przejscia do wyzszej wagi to coz takie sa jej ambicje, taka wybrala droge w zyciu i jak chce to niech przechodzi, lecz moim zdaniem tam juz nie bedzie taka dobra jak w swojej aktualnej wadze, bo bedzie troche "pompowana" coz ...

Hmm jest ona w zawodowym boxie z tego co wiem ? Wiec gdzie indziej ma zebrac te super ciezkie ciosy ? A co do zlamanego nosa to przy jej zarobkach operacja plastyczna korekcji nosa to raczej nie problem ;) Pozatym niewiem co bym powiedzial bo bym musial ja wtedy zobaczyc wiec nie ma co gdybac.

Z reszta o gustach sie nei dyskutuje, moim zdaniem wyglada naprawde niezle, szczegolnie jak na zawodowa zawodniczke boksu ...

Pozdrawiam.
  • 0

budo_felipe
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 281 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:się wziąłem?

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobiety w sportach walki
Ja do kobiet trenujących MA nic nie mam. Co więcej sam posłałbym swoją pociechę płci żeńskiej na treningi (jeszcze się nie doczekałem :) ) aczkolwiek wybarłbym jakąś MA, która nie zabiła by jej kobiecości 8) .
A to opinia samych fighterek na ten temat :) [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] i nie mam tu bynajmniej nic złego na myśli :lol: . Trenujcie dziewczyny jeśli tego chcecie i sprawia wam to przyjemność. poklon poklon poklon poklon poklon
  • 0

budo_tobi
  • Użytkownik
  • Pip
  • 43 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Siemianowice Śląskie
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobiety w sportach walki

a ja mam jedna prosbe
obejrzyjcie sobie ten filmik :lol: :wink:

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


Trzeba stwierdzić, że bardzo niewiele kobiet tak dobrze porusza się w walce jak ta zawodniczka. Spójrzcie na pierwszą przeciwniczkę Debi - porusza się sztywno i nieudolnie i to niestety obserwuję u większości walczących kobiet.
  • 0

budo_maveric
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 651 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z środka

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobiety w sportach walki
Odświeża bo uwarzam że temat jest dość ciekawy.

Ja niemam nic przeciwko temu że panie naparzają sie na zawodach.
Ale nielubie gdy dziewczyny trzaskaja sie na ulicy.Nie potrafie na to patrzeć .
Niepotrafie też uderzyć dziewczyny szczególnie na treningach.
Uprawiam TKD i jak przychodze na treningi prosto ze szkoły to czasem am ochote sie wyżyć.A naprzykład trafiam na klijentkę z którą musze ćwiczyć cały trening, i nie potrafie sie przemóc żeby udrzać w tarcze tak samo jak to robie gdy trenuje z gośćmi, niemówiąc już o sparingach, jak bym miał sparować się z jakąs kobietą to pewnie by miała by niezłą zabawe bo nieodważył bym się uderzyć kobiety.

Ale treningi z paniami mają zato inne plusy :)
  • 0

budo_maveric
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 651 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z środka

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobiety w sportach walki
Odświeża bo uwarzam że temat jest dość ciekawy.

Ja niemam nic przeciwko temu że panie naparzają sie na zawodach.
Ale nielubie gdy dziewczyny trzaskaja sie na ulicy.Nie potrafie na to patrzeć .
Niepotrafie też uderzyć dziewczyny szczególnie na treningach.
Uprawiam TKD i jak przychodze na treningi prosto ze szkoły to czasem am ochote sie wyżyć.A naprzykład trafiam na klijentkę z którą musze ćwiczyć cały trening, i nie potrafie sie przemóc żeby udrzać w tarcze tak samo jak to robie gdy trenuje z gośćmi, niemówiąc już o sparingach, jak bym miał sparować się z jakąs kobietą to pewnie by miała by niezłą zabawe bo nieodważył bym się uderzyć kobiety.

Ale treningi z paniami mają zato inne plusy :)
  • 0

budo_schtruntz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 909 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobiety w sportach walki

Ale treningi z paniami mają zato inne plusy :)

głównie w stylach parterowych :)
  • 0

budo_maveric
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 651 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z środka

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobiety w sportach walki

Ale treningi z paniami mają zato inne plusy :)

głównie w stylach parterowych :)

przy rozciąganiu w parach też jest fajnie :)
  • 0

budo_matardo
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobiety w sportach walki
Nie ja poprostu slow nie mam... Na poczatku tematu zaczelo sie od tego ze kolezanka zaprzeczyla ze bieganie za mamutami to dawno i wogule czasy sie zmienily. Kobiety pchaja sie do czysto meskich domen a zaczelo sie od sufrazystek i in. Zauwazcie jak w miedzy czasie resztki meskosci zanikaja i przy obecnej zawartosci estrogenow w produktach zywnosciowych dla naszej wspanialej marsjanskiej rasy na przestrzeni lat moze nadejsc koniec taki jak w seksmisji.Warto tez dodac ze wielu mezczyzn juz wieku 20 lat zaczyna lysiec kiedy przodkowie mieli bujne wydatne czupryny. Mam nadzieje ze to sa tylko spekulacje :wink:
  • 0

budo_fighterka_
  • Użytkownik
  • Pip
  • 25 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sosnowiec
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobiety w sportach walki
Przeczytałam to i musze odpowiedzieć co o tym myśle bo już nie mogę z wami...Może wy się boicie takich dziewczyn które trenują taki sport...przecież to nie znaczy że jest jakąś wredną, bez uczuć kobietą która by się tylko biła! I wogóle jeśli szukacie kobiet takich jakie były kiedyś że sprzątały i wam naskakiwały na każdym kroku to się spóźniliście o kilka lat :roll: Ja trenuje kb długo i jestem normalna....przyznam jest wiele dziewczyn które się zrobiły chamskie, nie myśla wogóle co robią podczas walk tylko biją z całych sił... :? I równiez przyznam wam racje że nie każda sztuka walki jest dla kobiet...

dziekuje za uwage...to było tylko moje skromne zdanie na ten temat :roll: :roll: :roll:
  • 0

budo_sos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:urban territory
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobiety w sportach walki

I równiez przyznam wam racje że nie każda sztuka walki jest dla kobiet...

Z ciekawości(nie czepiając się) spytam, jakie Twoim zdaniem nie są dla kobiet?
  • 0

budo_malta
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 898 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobiety w sportach walki
a sama trenuje kicka z tego co zrozumiałam, tak?
moim zdaniem nie ma takiej SW która byłaby tylko dla męzczyzn, ale to moje - skromne :P - zdanie.
  • 0

budo_kasia s
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 87 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobiety w sportach walki
to chyba skrajnie wzgledne jest -kobietki w sw, podejrzewam, ze sa tacy, co sie ciesze, ze przychodze na trening i tacy co sa b niezadowoleni i, ze wszyscy maja jakies swoje racje, ale tak chyba jest z kazdym, nie tylko z kobieta, jak sir rozpatruje na poziomie jednostki
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024