Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kobiety w sportach walki


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
175 odpowiedzi w tym temacie

budo_sprytny kotek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 30 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobiety w sportach walki
a mi sie bardzo podobaja kobiety cwiczace SW, o ile zachowaly swa kobiecosc - tak jak np. Rylik.

A tak w ogole, to zawsze mnie ,,krecily" tzw. amazonki(kobiety wojowniczki), a wiec jak widac to kwestia meskich- jakze rozbieznych - gustow :wink:
  • 0

budo_simon mol
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 135 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobiety w sportach walki
wedlug mnie kazdy ma prawo do tego co mu sie podoba czasem kobiety bywaja i lepsze :wink: jednak ja niecchialbym zeby np moja kobieta byla bokserka np poniewaz uwazam ze damie nie wypada sie bic i miec obitej twarzy
  • 0

budo_|mm0rta|
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 482 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobiety w sportach walki
Kobiece Sw ? Ladnie zbudowane, umiesnione i jedrne kobiety ? Ich samorealizacja i dobre samopoczucie? Nadwyzki hormonow :) ? Oczywiscie to wszystko jest jak najbardziej dla mnie ok :) Jezeli mialbym sie czegos czepiac to Kobiet ktore zajmuja sie tym zawodowo i jest to sens ich zycia. Jakos kobiece mma i chec destrukcji 2 kobiety mnie nie zachwyca. Kobiety duzo wiecej poswiecaja i sa bardziej zdeterminowane wlasnie z tego powodu. Mimo wszystko jednak uwazam to za bardziej samieckie zajecie wyzwalajace takowe samieckie instynkty.

- Pozdrawiam J. :)
  • 0

budo_rolnikzz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 304 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:TM/Lodz

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobiety w sportach walki
Ave |mmOrta| :-)
  • 0

budo_sprytny kotek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 30 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobiety w sportach walki



no panowie, nie mowicie, ze nie podoba wam sie np. taka fighterka jak Ilonka, bo ja ją wrecz ubostwiam. Jest zawodową fighterką a do tego niezwykle kobieca jest.
Dla mnie osobiscie to ideal jesli chodzi o partnerke zyciowa :wink: .
Jako zawodnik wiem ze przez taka amazonke najlepiej byl bym rozumiany i do tego dzielenie wspolnej pasji to cos wspanialego...mmm :wink:
Ale jak mowie...warunkiem jest zachowanie - przez takowa walczacą kobiete- pelnii kobiecosci. Na przykladzie Rylik i Ilonki, jak widac jest to mozliwe!
  • 0

budo_a
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 519 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobiety w sportach walki
A może niektóre kobiety czasem chcą być nieco mniej "kobiece".
Nie każda babka chce pełnić przez całe życie i w stosunku do każdego faceta rolę słodkiej, delikatnej, bezbronnej idiotki.
  • 0

budo_partyzant
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1872 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska Zachodnia

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobiety w sportach walki
niektórzy panowie się poprostu wstydzą, ze łącząc się z kobietą trenujacą SW stracili by monopol na bycie tym dominującym, potężnym samcem, który jest gotów zabić pająka, którego się przestraszyła krucha, bezbronna kobietka.
cały wstręt do kobiecego trenowania walki wręcz moim zdaniem wynika z wewnętrznego strachu panów przed silnymi kobietami, gdyż sami są słabi.
pozdro!
:lol:
  • 0

budo_dime
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 811 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobiety w sportach walki
kobiecość nie polega na pełnieniu roli słodkiej, delikatnej, bezbronnej idiotki.
  • 0

budo_a
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 519 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobiety w sportach walki

kobiecość nie polega na pełnieniu roli słodkiej, delikatnej, bezbronnej idiotki.

Ale tylko kobiecość rozumiana jako "pełnieniu roli słodkiej, delikatnej, bezbronnej idiotki" może ulec uszczerbkowi w wyniku trenowania sztuk i sportów walki.
Kobiecość wyrażająca sie w macierzyństwie nic nie traci na tym, że kobieta może obronić swoje dziecko. Kobiecość rozumiana jako atrakcyjność fizyczna nie jest sprzeczna z wysportowanym ciałem. Kobiecość rozumiana jako umiejętność "miękkiego" załatwiania sporów nie wyklucza zastosowania siły, gdy zawiedzie perswazja.
  • 0

budo_shidokangr
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 262 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobiety w sportach walki
Moi drodzy, co do kobity, która trenuje SW, to mam takową w domu(-: i jakoś mi się to podoba, może dlatego, że sam też trenuję, jestem jej trenerem i strasznie przeżywam jej wszystkie starty. Nie zauważyłem, żeby zatraciła swoją kobiecość, jak co poniektórzy sugerują, wręcz jej ciało jest jędrne i obdarzone gładką skórą(-: Co do bicepsa, to gdybym miał zamienić jej faktycznie nie najmniejszy na przeciętny kobiecy flak, to wielkie dzięki. Co do dziewcząt w MMA, to Madzia jeszcze żadnej przeciwniczki nie zmasakrowała, a ja myślę, że boks w wydaniu kobiecym jest mniej estetyczny, bo co tu dużo gadać: kobity tam tylko po ryjach się jadą a MMA to trochę większy zasób technik, większość walk nie kończy się przez ko. Myślę, że kobiece MMA jeszcze czeka podobna droga jaką wcześniej przeszedł boks i kick- boxing. To po prostu kwestia świadomości społecznej.
  • 0

budo_ago-33
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobiety w sportach walki
Jestem nowa na tym forum, ciesze się że panowie tak wiele wiedzą o kobietach uprawiajacych walki wschodu. Widziałam kata w wykonaniu kobiety,bylam pod wrażeniem.
Brać tylko przyklad. :wink:
  • 0

budo_)pit(
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1105 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:100Lica
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobiety w sportach walki
Ja lubię kobiety trenujące MA, a nawet MMA.

Byle bez przesady (tj. np. megazawodniczki boksu czy kick'a). Na szczęscie większość dziewczyn z którymi miałem przyjemność trenować podchodziły do tego na luzie. Przyszły na trening, raz, drugi, spodobało im się to (zarówno trening, oraz atmosfera sekcji gdzie każdy jest dla siebie drugą rodzina). Wystartowały na zawodach (z różnym skutkiem), aczkolwiek trening stał się pewną częścią ich życia. Tak samo ich, jak i nasz.

Kiedyś widziałem zajefajne zdjęcie z rugby opatrzone komentarzem "kto przelał dzisiaj ze mną krew swoją, od dzisiaj jest mi bratem". To pasuje tak samo do kolegów, jak i koleżanek z SW (MA\MMA).

Pozdro.
  • 0

budo_kempex
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 134 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań miasto doznań:-)
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobiety w sportach walki
Ja też chciałbym aby moja dziewczyna trenowała jakąś sztukę walki, i chyba moje marzenie sie spełni, bo sama zaczyna o tym coraz częściej mówić, tylko jeszcze nie wie co narazie jest na etapie wybierania i treningów ze mną takich na luzie, same podstawy oraz trochę pobiegamy i takie tam, ogólnie mi bardzo imponuje swoim zapałem i chęcią. tak więc dla mnie to żadna ujma ze jestem mniej męski prze to czy coś :D fajnie tak potrenować rzuty na niej :)
  • 0

budo_cypis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobiety w sportach walki

Ja też chciałbym aby moja dziewczyna trenowała jakąś sztukę walki, i chyba moje marzenie sie spełni...

:lol:

... sama zaczyna o tym coraz częściej mówić...

Kobiety zazwyczaj dużo mówią :)

... fajnie tak potrenować rzuty na niej :)

Lepszy jest parter...
... a zwłaszcza trójkąt :wink:
  • 0

budo_kempex
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 134 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań miasto doznań:-)
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobiety w sportach walki
No może z tym marzeniem trochę przesadziłem :) ale ogólnie nabrała by pewności siebie a nie wszędzie widziała gwałcicieli itp :) a to ze duża mówią nie musisz mi mówić wiem coś o tym :lol:
  • 0

budo_raju
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 237 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobiety w sportach walki
Heh u mnie w klubie 90% zawodników to kobiety nawet chcielismy zmienic nazwe klubu z Sokół na Jaskólka.... i w sumie jesli chodzi o zmagania typowo sportowe podczas walk w TKD to dziewczyny daja rade :) . Na zawodach ich walki moze nie sa tak zaciete i efektowne jak u facetow ale maja tez wole walki co potwierdza postawa naszej klubowiczki:

"Na początku drugiej rundy finałowej walki z Anną Rapitą z AZS Warszawa, w kategorii wagowej do 67 kilogramów, Natalia doznała poważnej kontuzji kostki. Mimo bólu z cieknącymi po policzkach łzami, Rybarczyk dokończyła walkę niemal na jednej nodze. Wygrała nie pozostawiając rywalce złudzeń- 10:4. Za swoją postawę otrzymała od publiczności ogromne brawa. Na podium jednak nie była już w stanie wejść o własnych siłach, została wniesiona przez trenera."

Pozdr.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024