Skocz do zawartości


Zdjęcie

SPALACZE TLUSZCZU - co radzicie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
32 odpowiedzi w tym temacie

michals1986
  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

SPALACZE TLUSZCZU - co radzicie
Witam mam 24 lata wzrost 175 waga 75 kg, chcialbym troche rzucic tluszczu z brzuchu dlatego zrobilem ten temat. Troche zle sie odzywaolem przez ostani okres, slodycze fast fudy piwko i troche brzuch urosl Moglibyscie mi polecic jakis suplemnet pomagajacy w spalaniu tluszczu?? mam zamiar zaczac trening biegowy 4-5 razy w tyg plus jakas dieta, chcialbym sie dowiedziec jak suplement bylby dobry i oczywiscie nie zbyt drogi. Czytalem cos o l-karnitynie ale chyba ona zby malo skuteczna?? Prosze o pomoc
  • 0

hepatil

    Moderator na okresie próbnym

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 758 postów
  • Pomógł: 1
3
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:wschodnie sztuki walk , zelastwo
  • Wzrost [cm]:190
  • Pas [cm]:82
  • Waga [kg]:98

Napisano Ponad rok temu

Re: SPALACZE TLUSZCZU - co radzicie

Troche zle sie odzywaolem przez ostani okres, slodycze fast fudy piwko i troche brzuch urosl

popraw zarcie do tego bieganie jak zaczniesz to zadne suple nie beda potrzebne

wzrost 175 waga 75 kg

za wiele tego fatu to chyba nie masz ?
  • 0

michals1986
  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: SPALACZE TLUSZCZU - co radzicie
hmm no o to chodzi ze tak 3-4 kg chcialbym schudnac, ale jakis suplement musze brac tak bedzie mi psychczine lepiej podejsc do treningu, wiec prosze o jakies skuteczne suplementy, cos slyszalem o suplemencie super cust 3 ale nie wiem czy on dobry do biegania czy moze bardziej na silke
  • 0

hepatil

    Moderator na okresie próbnym

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 758 postów
  • Pomógł: 1
3
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:wschodnie sztuki walk , zelastwo
  • Wzrost [cm]:190
  • Pas [cm]:82
  • Waga [kg]:98

Napisano Ponad rok temu

Re: SPALACZE TLUSZCZU - co radzicie
jak chcesz suple to napisz najpierw jak sie bedziesz odzywiac ?
  • 0

michals1986
  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: SPALACZE TLUSZCZU - co radzicie
hmm jakiejs wielkiej diety nie wprowadze ale najwazniejsze odstawie slodycze, plus pokarmy z duza iloscia cukru, zero piwa i bardzo zadko jakas pizze itp ( 1-2 w miesiacu )
pracuje wiec tak sniadanie- kanamki z ser zoltym, dzem, szynka, 2 przewa wpracy to tez kanapki, kolo 15 obiad, jakas zupa makaron, ryz czy tez mieso, ogranicze smazone rzeczy, wieczorem jakies owoce lup platki
  • 0

Tiger1418048803
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 544 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: SPALACZE TLUSZCZU - co radzicie

bardzo zadko jakas pizze itp ( 1-2 w miesiacu )

1-2 miesiace to ja mysle, ze cała ta redukcja potrwa, wiec wiesz :rotfl: 4kg to ogolnie śmieszny balast jest, bez spalacza na lajcie dasz rade :P

Edit: na noc tylko wyrzuc owoce czy płatki (bo to węglowodany i cię podlewać tłuszczem bedzie). Daj na noc twaróg albo serek wiejski. Do tego biegi i 4kg zniknie lajtowo imho.
  • 0

michals1986
  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: SPALACZE TLUSZCZU - co radzicie

bardzo zadko jakas pizze itp ( 1-2 w miesiacu )

1-2 miesiace to ja mysle, ze cała ta redukcja potrwa, wiec wiesz :rotfl: 4kg to ogolnie śmieszny balast jest, bez spalacza na lajcie dasz rade :P

Edit: na noc tylko wyrzuc owoce czy płatki (bo to węglowodany i cię podlewać tłuszczem bedzie). Daj na noc twaróg albo serek wiejski. Do tego biegi i 4kg zniknie lajtowo imho.


no moze i dal bym bez spalacza , ale ten spalacz bedzie dzialal na moja psyhike zeby cwiczy bo tak moze byc trudno sie zmusic do takiego codzinnego wysliku, jak mi sie nie chce w piatki na trening pilki noznej pojsc, a tym bardziej w niedziele na mecz:)
  • 0

Tiger1418048803
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 544 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: SPALACZE TLUSZCZU - co radzicie
:dontgetit: kurwa, stary, to Ty sobie placebo kup jakieś, też cie bedzie motywować, że "Coś bierzesz to ćwiczysz". Serio, jak tylko to ma cie motywowac do roboty, to lepiej w ogóle odpuść (ale doradzam jednak jakieś samodzielne zmotywowanie się i wziecie w garsc). Tak to spalacz ci sie skonczy, diete trzymac przestaniesz, bo niesmaczna czy coś i wszystko wróci do punktu wyjścia albo i bedzie jeszcze gorzej niz było. Powaga.
  • 0

michals1986
  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: SPALACZE TLUSZCZU - co radzicie
kolego diety juz postaram sie na stale ograniczyc, a teraz bede duzo cwiczyl zeby rzucic to sadlo a pozniej mysle ze 1-2 razy w tyg bieganie wystrczy , a ten suplement chcialbym raz zaststosowac zbey zobaczyc jak on dziala na moj organizm
  • 0

Tiger1418048803
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 544 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: SPALACZE TLUSZCZU - co radzicie
To na początek możesz zarzucić Thermo Speed Extreme z Olimpu. Ja od tego zaczynałem, dość dobre na początek.
  • 0

michals1986
  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: SPALACZE TLUSZCZU - co radzicie
sluchaj Tiger a ten suplemnet co podales to jest Termogenik??? one sa bezpieczne?? jelsi on podonosi temparature w ustroju czlowiek ato moze wystapic jakies ryzyko ??
  • 0

Tiger1418048803
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 544 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: SPALACZE TLUSZCZU - co radzicie
tak, to jest termogenik. Ryzyka to żadnego raczej nie ma :P Będziesz się tylko bardziej pocić na treningach. Ja to brałem dwa razy w 3-ciej gimu i nic mi się nie stało :)
  • 0

michals1986
  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: SPALACZE TLUSZCZU - co radzicie
A jeszcze mam taka sprawe moglby mi ktos ulozyc jakas diete do tego suplementu?? trening 4 razy w tyg bieganie, 1 raz trening pilki noznej i 1 mecz pilki noznej
  • 0

hepatil

    Moderator na okresie próbnym

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 758 postów
  • Pomógł: 1
3
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:wschodnie sztuki walk , zelastwo
  • Wzrost [cm]:190
  • Pas [cm]:82
  • Waga [kg]:98

Napisano Ponad rok temu

Re: SPALACZE TLUSZCZU - co radzicie

A jeszcze mam taka sprawe moglby mi ktos ulozyc jakas diete do tego suplementu??

nie ma czegos takiego jak dieta do supla
diete trzeba miec i wtedy w zaleznosci jak tam sie odzywiamy ( masa , redukcja )
i wtedy najprosciej mowiac jak juz dieta i trening nie daja rady mozna sie wspomoc suplementem diety

co do diety to pozytaj , uloz cos i wrzuc do sprawdzenia
troche sie wysil
  • 0

michals1986
  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: SPALACZE TLUSZCZU - co radzicie
jesli chodzi o diete to mniej wiecej wiem co jesc, tylko mozecie mi podpowiedziec jakie produkty jesc przed treningiem i po treningu?? wystarczy ze jem 5 razy dziennie czy czesciej? i jeszcze jesli chodiz o ten suplement Thermo Speed Extreme z Olimpu spozywac go rano przed posilkiem a po pludniu po obiedzie przed treningiem??
  • 0

hepatil

    Moderator na okresie próbnym

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 758 postów
  • Pomógł: 1
3
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:wschodnie sztuki walk , zelastwo
  • Wzrost [cm]:190
  • Pas [cm]:82
  • Waga [kg]:98

Napisano Ponad rok temu

Re: SPALACZE TLUSZCZU - co radzicie

wystarczy ze jem 5 razy dziennie czy czesciej?

jak masz mozliwosc to nawet 6-7 posilkow , mniejsze a czesciej , metabolizm podkrecisz
dieta ma byc porzadna nie mniej wiecej , co z tego ze wrzucisz spalacz jak zarciem bedziesz dzialac w druga strone
  • 0

michals1986
  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: SPALACZE TLUSZCZU - co radzicie
To sluchaj moglbys mi napisac jakas przykladowa diete?? Co jesc przed treningiem a co po, i jakie produkty zjadac na wieczor, bardzo prosze o uproszczona diete
  • 0

Tiger1418048803
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 544 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: SPALACZE TLUSZCZU - co radzicie
ogranicz węglowodany, zwłaszcza po treningu i na noc. Na noc mozesz zjesc jakieś wolnoprzyswajalne białko (twaróg/ serek wiejski/ jajka/ szejka kazeinowego). Tyle.
  • 0

michals1986
  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: SPALACZE TLUSZCZU - co radzicie
hmmm no po treningu to ograniczam weglowodany, a w ciagu dnia raczej je spozywalem, ograniczalem tluszcze, wiec co mam jesc jelsi mam ograniczyc weglowodany?? prosze o jakies przykladowe produkty
  • 0

varjo99
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 160 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dolny śląsk

Napisano Ponad rok temu

Re: SPALACZE TLUSZCZU - co radzicie
Ja bym właśnie po treningu spożył więcej węglowodanów a ograniczył w ciągu dnia. Tłuszcze są ważne, nie omijaj ich.
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024