Skocz do zawartości


Zdjęcie

Stagnacja siły i wytrzymałośći - coś na poprawę


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

600V
  • Użytkownik
  • Pip
  • 34 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Stagnacja siły i wytrzymałośći - coś na poprawę
od dwóch tygodni czuję 'zastój' tzn. siła stoi w miejscu, irytuje mnie to bo chciałbym robić więcej i ciężej. problem polega na tym, że miałem plan zacząć porządny cykl zaraz po weekendzie majowym a do tego czasu jest jeszcze grubo ponad miesiąc. w międzyczasie wypadają święta i dni wolne zw. z poczatkiem maja, w moim przypadku zostaje miesiąc treningów.

widmo treningów przez cały kolejny miesiąc bez zwiększenia siły i wytrzymałości nie za bardzo mi się podoba. ale też nie chcę jeszcze zaczynać porządnego cyklu - mam troszkę fatu do zrzucenia szczególnie w okolicach brzucha, klatki i boki. robię aeroby po treningu, staram się jeść odp. jedzenie i pomału fat spada :)

i teraz do rzeczy: chciałbym kupić na ten miesiąc [u]jabłczan kreatyny, do tego będzie na pewno BCAA Xplode Olimp'u i nie wiem, jakiś spalacz do tego[/u]?

od razu dodam, że mój właściwy cykl na maj też będzie zawierał kreatynę (tyle, że może to być w postaci jakiegoś stack'a - jeszcze nie wiem)
pytanie - czy biorąc teraz przez miesiąc ten jabłczan i później po dwóch tygodniach przerwy znowu zażywając krete to nie będzie za dużo? czy mogę zrobić to jako 2 cykle, które będą się dzielić 2 tygodniami przerwy? czytałem, że cykl na krecie ma być minimum 6 tygodni. to ja bym zrobił 4 tygodnie z jabłczanem/2 tygodnie przerwy/6 tygodni z jakimś stackiem plus inne suplementy. nie za dużo?


jaki jabłczan kupić? i ile, żeby starczyło?

jaki spalacz polecacie? co sądzicie o Universal Super Cuts? widziałem w sklepie 130caps za 58zł.

proszę o pomoc i z góry dziękuję za wszelkie podpowiedzi! :)
  • 0

hepatil

    Moderator na okresie próbnym

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 758 postów
  • Pomógł: 1
3
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:wschodnie sztuki walk , zelastwo
  • Wzrost [cm]:190
  • Pas [cm]:82
  • Waga [kg]:98

Napisano Ponad rok temu

Re: Stagnacja siły i wytrzymałośći - coś na poprawę

od dwóch tygodni czuję 'zastój' tzn. siła stoi w miejscu, irytuje mnie to bo chciałbym robić więcej i ciężej.

zmieniles cos ostatnio w diecie , treningu , moze mniej spisz ?

pozatym nie mozna ciagle cisnac , co kilka tyg. trzeba zrobic regeneracje bo sie zajedziesz
1-2 tyg. lajtowych treningow , ja robie CR - celowe roztrenowanie , czyli przez 7-10 dni silka dla mnie nie istnieje , potem wracam do treningow wypoczety i nowymi checiami

nie rob tak z kreta , zrobjeden cykl a porzadny , ja pronuje green magnitude , starczy ci na porzadny cyklon

jak zaczniesz wycinke to nie startuj od razu ze spalaczami

cykl na krecie zaleca sie ogolnie 6-8 tyg. ale jak np. po 8tyg bedziesz czul ze kreta nadal klepie to warto przeciagnac , przerwa miedzy kretami co najmniej taka jak dlugi byl cykl , im dluzsza przerwa tym kolejna kreta lepiej kopnie :)
  • 0

600V
  • Użytkownik
  • Pip
  • 34 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Stagnacja siły i wytrzymałośći - coś na poprawę
treningi staram się urozmaicać co jakiś czas żeby nie robić non stop tych samych ćwiczeń.
dieta? moim zdaniem coraz bardziej konkretna, tzn coraz bardziej się przykładam do niej.
śpię średnio 8h dziennie, rzadko zdarza się żebym spał krócej.


dobrze, w takim razie czy istnieje jakaś odżywka, która mogłbym brać przez ten miesiąc?
taka, która da trochę siły, wytrzymałośći?

może sam spalacz plus BCAA?

spalacz jaki?
  • 0

hepatil

    Moderator na okresie próbnym

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 758 postów
  • Pomógł: 1
3
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:wschodnie sztuki walk , zelastwo
  • Wzrost [cm]:190
  • Pas [cm]:82
  • Waga [kg]:98

Napisano Ponad rok temu

Re: Stagnacja siły i wytrzymałośći - coś na poprawę
urozmaicenie to nie regeneracja
kiedy ostatnio robiles jakas przerwe od treningow lub lzejsze treningi przez 1-2 tyg. ?
skoro nie ma progresu to znak od organizmu ze cos sie dzieje i nie daje rady
dorzucajac supel np, spalacz tylko pogorszysz sprawe , zajedziesz CUN
  • 0

600V
  • Użytkownik
  • Pip
  • 34 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Stagnacja siły i wytrzymałośći - coś na poprawę
generalnie to miałem przerwe od treningów od połowy grudnia do 10 lutego, także nie sądzę żeby potrzebna mi była regeneracja. ?
jezeli chodzi o lekkie treningi to ostatnio mi sie takie zdarzają, ale to przez to że brakuje mi siły!
  • 0

hepatil

    Moderator na okresie próbnym

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 758 postów
  • Pomógł: 1
3
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:wschodnie sztuki walk , zelastwo
  • Wzrost [cm]:190
  • Pas [cm]:82
  • Waga [kg]:98

Napisano Ponad rok temu

Re: Stagnacja siły i wytrzymałośći - coś na poprawę
wyglada ze za ostro wystartowales po takiej przerwie
moja propozycja to zamiast siegac po dopalacze lepiej zrobic tydzien naprawde luznych treningow , przyjrzec sie diecie czy mozna cos poprawic i spac ile sie da
  • 0

600V
  • Użytkownik
  • Pip
  • 34 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Stagnacja siły i wytrzymałośći - coś na poprawę
ok, to w takim razie dajcie jakieś propozycje na ten cykl właściwy :)
co kupić, żeby było git?

moim celem jest przyrost suchej masy mięśniowej, nie chcę się zalewać wodą i tłuszczem.

coś na suchą masę, bardziej rzeźbienie niż masowanie, siła do góry i wytrzymałość. - takie mam priorytety.

za każdą pomoc będę wdzięczny!
  • 0

ooleg
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Stagnacja siły i wytrzymałośći - coś na poprawę
może to dziwne co ci zaproponuje ....odpocznij tydzień od siłowni ..ale zmniejsz ilosc i obiętość treningów......
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024