Skocz do zawartości


Zdjęcie

2 sw w jeden dzien


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

hunter07
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 89 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

2 sw w jeden dzien
witam, cwicze kickboxing i judo i musze trzymac wage. stad moje pytanie we wtorki na 16 mam judo a na 18 kicka slae mam od siebie polozone 10 min drogi wiec chodze na 2 treningi. czy moge brac jedna porcje gainera i jedna porcje bialka od razu po treningu judo?czy lepiej tylko carbo? tak zeby nie czuc sie ospałym na kicku. prosze o rady:)
  • 0

Lithuanian
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: 2 sw w jeden dzien
hunter07, gajner bezposrednio po treningach przy twojej wadze nie wiecej jak 100g
  • 0

hunter07
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 89 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 2 sw w jeden dzien
czyli nic sie nie stanie jak w ciagu ponad 3 godzin intensywnego treningu wezmę 'tylko' 100g gainera? a moge cos wziasc po judo by troche nabrac siły? no niby małoważe ;P ale jednak czuje ze chudne od 3 miesiecy ( wczesniej wazylem 74 ) ogolnie mam plany by do czerwca nabrac miesa do 75 kg choc nie wiem czy to jest wykonalne w moim wypadku
  • 0

Alumix
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 262 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Trzemeszno
  • Zainteresowania:Siłownia, Armwrestling, boks, mma, strong-man, telefonia komórkowa, fotografia itd.

Napisano Ponad rok temu

Re: 2 sw w jeden dzien

ogolnie mam plany by do czerwca nabrac miesa do 75 kg choc nie wiem czy to jest wykonalne w moim wypadku


Oczywiście że wykonalne, jednak sporym obciążeniem są dla Twojego organizmu te podwójne treningi... Musisz ułożyć tak dietę by nie tylko pokryć dzienne zapotrzebowanie energetyczne organizmu ale tak by powstała jakaś nadwyżka energetyczna ;P Gainerem tego nie zrobisz ale na pewno Ci ułatwi
  • 0
Kto stawia sobie za cel doskonałość, osiąga więcej niż przeciętność; kto stawia sobie za cel przeciętność nie osiągnie nawet tyle...

ooleg
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 2 sw w jeden dzien
dużo tego treningu ci powiem masz jak dla mnie powienienć podczas treningów podpijac jakies izotoniki , najlepszym w twoim wypadku przed judo było by bcaa vitargo nastpnie podczas treningu jakis izotonik oraz kolejna porcja vitargo miedzy treningami , przy takim wysiłku i takiej obietości treningu vitargo sie sprawdzi rewelacyjnie a gainera możesz walnąć zaraz po obu treningach i nie powienienś sobie żałowac jakies 150g i bedzie dobrze
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024