Skocz do zawartości


Zdjęcie

Problem z Jedzieniem


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

Paradoks
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 385 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze Wsi
  • Zainteresowania:Kulturystyka, Sporty siłowe, Motoryzacja,

Napisano Ponad rok temu

Problem z Jedzieniem
A wiec mam Bardzo dobra diete wszystko było pieknie masa szła Przytyłem z 5 kg. Ale stosuje diete juz drugi miesiac i mi chyba to jedzenie zbżydło. Sniadanie jem chetnie drugi i trzeci posiłek takze ale jak mam zjesc posiłek potreningowy to az mnie zbiera na.... Zawsze jadłem makaron z tunczykiem dla odmiany stosowałem róznie sosy ale to nic nie dało nie moge patrzec na to jedzenie. A wiec czy jak posiłek potreningowy zastapie jakims Gainerem to bedzie dobrze?? albo prosze o cos innego bo juz sam nie wiem, nic mi nie wchodzi
  • 0
"Siła jest bogiem trening nałogiem rzeżba zabawa a masa podstawą"

Olek1418048788
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 546 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Okolice Krakowa
  • Zainteresowania:Sztuki Walki, Taniec, Gry Pc

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem z Jedzieniem
A mi nie zbrzydło bo ja nie stosuje diety ... jem to na co mam ochote i staram się jeść zdrowo bez żadnych burgerów czy kebabów :)
  • 0
Kickboxing
Formuła K1

Ogółem sztuki walki to mnie kręci :]

Paradoks
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 385 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze Wsi
  • Zainteresowania:Kulturystyka, Sporty siłowe, Motoryzacja,

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem z Jedzieniem
Ja jak jeszcze nie stosowałe diety to jadełem tyle ze sobie tego nawet nie wyobrazasz i stałem w miejscu nic nie tyłem. a jak zaczałem diete stosowac co nawet niekiedy jest mi to za mało i głodny chodze to mi przybyło od tego 5 kg i wszyscy zauwazyli ze przybrałem masy. A wiec prosze o inne rady bo z diety napewno nie zrezygnuje bo dzieki niej osiogam swój cel
  • 0
"Siła jest bogiem trening nałogiem rzeżba zabawa a masa podstawą"

BARKY
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 454 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem z Jedzieniem
paradoks,ale masz chlopie problem :P przeciez kombinacji poislkow potreningowych jest dziesiatki. Takie solidne i drozsze to: kurak/wolowina/schabik + ryz/makaron/kasza,jogurt naturalny do popicia. Tansze to: jajka/serek wiejski/twarog/rybka + ciemny chleb/wafle ryzowe/warzywa itd. Gainera to sobie powinienes walnac od razu po treningu a po godzince wlasnie porzadny posilek potreningowy. A z czego bedzie sie skladal to juz sam sobie wybierz,nie musisz sie scisle trzymac jak masz miec pawia. BYle by bylo w nim sporo ( ok. 40-50gr ) bialka zwirzecego plus wegle zlozone ( kasz/ryz/makaron ) i troche tluszczy najczesciej oliwa,orzechy) i juz...
  • 0

Paradoks
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 385 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze Wsi
  • Zainteresowania:Kulturystyka, Sporty siłowe, Motoryzacja,

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem z Jedzieniem
No dzieki dzieki zobacze co da sie zrobic ale wiem jedno tunczyka i makaronu juz nie tkne.
  • 0
"Siła jest bogiem trening nałogiem rzeżba zabawa a masa podstawą"



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024