Skocz do zawartości


Zdjęcie

sumplementy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
22 odpowiedzi w tym temacie

mona1988-88
  • Użytkownik
  • Pip
  • 48 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

sumplementy
witam od nie dawna zaczelam chodzic na fitnees bo chce troche zbic z wagi glownie chodzi mi brzuch czy macie koledzy jakis dobry sumplement zey bardziej mi to pomoglo???diete juz mam ale wydaje mi sie ze to za malo / co myslicie??? :D
  • 0

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: sumplementy
dieta kochana :D wage masz malo takze szkoda sie truc. :]
  • 0

mona1988-88
  • Użytkownik
  • Pip
  • 48 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: sumplementy
no moze mam mala tw wage.ale brzuch niestety jest :kwasny: a moze jednak by sie cos zdalo do tej dietki :P
  • 0

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: sumplementy
styka dieta i aeroby i cierpliwosc.
  • 0

mona1988-88
  • Użytkownik
  • Pip
  • 48 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: sumplementy
ale z ta cierpliwoscia to jest chyba najgorzej :kwasny: a mo polecal; jeden dietetyk ze lipo6 czy to jest dobre???
  • 0

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: sumplementy
co za szybko to niezdrowo, nie spiesz sie bo sobie krzywde zrobisz szamiac roznie gowienka.
  • 0

mona1988-88
  • Użytkownik
  • Pip
  • 48 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: sumplementy
skoro tak mowisz to moze faktycznie poczekam. dzieki bardzo
  • 0

fitmiss
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: sumplementy
Tak tak dieta jest najważniejsza. Jest ona podstawą jak się zaczyna odchudzać. Jeśli chodzi o suplementy wspomagające odchudzanie to oczywiście możesz je zacząć brać ale najlepiej jeśli się skonsultujesz z kimś, kto się na nich zna jak na przykład pracownicy sklepu hellhound.pl ;) na pewno ci pomogą, ale pamiętaj, że dieta jest najważniejsza;)
  • 0

mona1988-88
  • Użytkownik
  • Pip
  • 48 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: sumplementy
no wiem ze dieta jest wlasnie najwazniejsza dlatego sie za nia zabralam :D ale dzieki za info :P
  • 0

MusCleRR80
  • Użytkownik
  • Pip
  • 29 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: sumplementy
Na razie rób jak każą szanowne Panie nade mną. Dieta + regularne ćwiczenia. Jak zauważysz, że progres zwalnia, to możesz ewentualnie sięgnąć po jakieś [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] a potem zastanowimy się nad czymś mocniejszym :cwaniak:
  • 0

mona1988-88
  • Użytkownik
  • Pip
  • 48 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: sumplementy
ok nie ma ma sprawy.dieta i cwiczenia to podstawa :D pozdro
  • 0

Novika
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: sumplementy
Witam wszystkie Panie tutaj, jestem tutaj nowa i zapsałam się na tą stronę bo potrzebna i fachowa pomoc. Szukam jakiegoś dobrego spalacza tłuszczu, od poniedziałku ruszam się na fitness... ale potrzeba mi jakiegoś wsparcia poza dietą. Mam 165 wzrotu i niestety już 67 kg wagi, musze przyznać że jestem uparat wiec jak ktoś mi coś szczerze doradzi to zastosuje sie... :) Czekam na pomoc...
  • 0

Gorthin
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: sumplementy
Novika, a ile chcesz schudnąć, bo jak do 5kg to myślę, że na zielonej herbacie ewentualnie l-karnityna zwykła z apteki, dieta i dobre aeroby i da rade tyle schudnąć. Ale jak więcej to się pomyś :D

ewentualnie mogę polecić CLA.
  • 0

Novika
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: sumplementy
Wiesz ja chce schudnąć tyle ile się da myślałam że tak 7-10 kg, wiesz chce się mocno za siebie złapać bo chce dobrze na ślubie wyglądać a mam na to nie wiele czasu 5 miesięcy. Choć każdy stracony kg mnie ucieszy :) Najchętniej poddałabym się jakies dobrze rozpisanej diecie z ćwiczeniami konkretnymi i oczywiście suplementami
  • 0

Gorthin
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: sumplementy

Wiesz ja chce schudnąć tyle ile się da myślałam że tak 7-10 kg, wiesz chce się mocno za siebie złapać bo chce dobrze na ślubie wyglądać a mam na to nie wiele czasu 5 miesięcy. Choć każdy stracony kg mnie ucieszy :) Najchętniej poddałabym się jakies dobrze rozpisanej diecie z ćwiczeniami konkretnymi i oczywiście suplementami


Rozumiem, ślub pewnie twój :D? (tak się pytam tylko).

Myślę, że dobre CLA wystarczy lub L-karnityna. Ale musisz robić dużo aerobów. Rowerek, skakanka, bieganie, basen to najlepszy sposób z łatwo dostępnych. Bieganie rowerek min 30 min. A do tego dieta, masz już ułożoną, jeśli tak to daj do sprawdzenia.
  • 0

szafik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3866 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wielun
  • Zainteresowania:kulturystyka, sporty walki, film, muzyka

Napisano Ponad rok temu

Re: sumplementy
Siłownia+aeroby+dieta to najlepszy sposób. W takim czasie z odpowiednim zaparciem da się stracić nawet tyle ile powiedziałaś, ale nie ma co zakładać, tylko walczyć, a będzie tylko lepiej. :)
  • 0

Chcesz być duży? wzbudzać respekt? Taki człowiek nie może bać się zastrzyków!


ooleg
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: sumplementy
dieta w twoim przypadku bedzie zbawianiem masz 5 misiecy wieć te 10 kg do zrzucenie jest jak najbardziej osiagalne

moja propozycja to 5 posiłków dziennie w każdym porcja białka ( 2,2g /kg wagi ciała ) do tego weglowodany staraj sie o złożone proste jesli juz to tylko i wyłćznie po fitnesiku ( 3,5 g wegli / kg masy ciała ) wegli na noc staramiy sie nie jeśli tak bedzie najlepiej , no i tłuszcze one bede grały tu bardzo ważna role proponuje oliwe z oliwek , oliwe z pestek winogrona , orzechy no i oczywiscie suplementy w postaci omega -3 które mozesz zakupić i stosowac

co do suplementacji to proponuje jak dla ciebie na dobry początek bardzo nieskąplikowany zestawik
THERMO SPEED EXTREAM OLIMPA ( ocenisz jego działa na sobie bo może on w zupełności wsytarczyć i nic mocniejszego nie bedzie tzreba stosować ) stosuj go 6 tygodni później 2 przerwy i znów możesz wznowic , do THERMO FAT BURNER TRECA i stosować go razem w cyklach 6 tygodniowcyh z TSE OLIMPA , oraz ostatnia propozycja jesli chodzi o spalania tłuszcyku CLA to proponował bym ci stosować minimum 3-4 miesiecy

jesli chodzi o inne cuda któe mogą cię wpomóc to będą to aminokwasy BCAA XTREAM ACTIVLABU które warto stosować przed i po treningach

ale jesli chcesz uzyskać smukła i ukształtowaną sylwetke to proponuje trening siłowy 3 razy w tygodniu i do tego może być jakis fitnesik alebo porostu aeroby 2-3 razy w tygodniu

poinnas obserwowac bacznie swoje ciało by spadki wagi nie były zbyt gwałtowane jesli tak też sie stanie i bedziech z wagi leciała wiecej niż 1kg tygodniowo to znaczy ze tracisz mieśnie a nie tłuszczyk ...a im miniej miesni tym mniej spalisz tłuszcyku ....wiec proponuje sie ważyć kazdego poniedziałku zaraz po przebudzeniu na czczo wtedy bedziesz miała orjentacje co do swojej prawidłowej wagi

wrazie jeszcze jakis pytań wal śmiało ;)
  • 0

Novika
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: sumplementy
No to genialne propozycje jutro pospisuje te wszystkie nazwy i zrobie sobie odpowiednie zakupy. Mam pytanie czy są tu osoby znające się na dietetyce dobrze? Ja chyba w swoim codziennym zabieganiu potrzebuje precyzyjnie odliczonej diety rozpisanej na posiłki i konkretne rzeczy.

Ale MEAG wielkie dzięki za dotychczasowe rady. A co do slubu to tak to będzie mój slub :)
  • 0

Kancik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1276 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:południowy zachód
  • Zainteresowania:Sport, muzyka..

Napisano Ponad rok temu

Re: sumplementy
Są odpowiednie osoby znające się na dietetyce, jedną z tych osób nie jestem ja :P
Dział- odżywianie. Pisz, poradzą chłopaki. ^^
  • 0
"Proście, a będzie wam dane.. szukajcie, a znajdziecie"

Novika
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: sumplementy
dziękuje :) Miło wiedzieć że są pomocne duszyczki
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024