Skocz do zawartości


Zdjęcie

Spodenki odchudzające


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

sassanka
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Spodenki odchudzające
Witam panie ;)

Mam takie pytanko: czy któraś z was ma spodenki odchudzające? Znalazłam takie w jednym sklepie internetowym [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] i zastanawiam się nad kupnem... Widziałam na stronce sporo ubrań odchudzających, ale te jakoś najbardziej wpadły mi w oko ;P CO o tym myślicie?
  • 0

Rychu1418048785
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1274 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Spodenki odchudzające
One są wykonane z neoprenu ja mam pas neoprenowy na brzuch i skutkuje więc chyba powinny być dobre :D
  • 0
Powrót do formy po dłuższej przerwie.

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Spodenki odchudzające
jak nie bedzie ruchu to radze zachowac pieniadze na cos innego.
  • 0

sassanka
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Spodenki odchudzające
Ramzesie, jak już wydaję kasę na takie cuda to wierz mi, że zdaję sobie sprawę z potrzeby ruchu ;-)

Zdecydowałam się w końcu zadzwonić na infolinię podaną na stronce i pogadałam sobie trochę z bardzo sympatycznym panem;P Opowiedział mi o różnych rodzajach ubrań odchudzających które mają. Trochę tego było, bo wybór jest dość spory :P W rezultacie zamówiłam te, o których pisałam wam powyżej. Przesyłka ma dojść do kilku dni więc na pewno dam znać jak się spisują :D
  • 0

Anula89
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Spodenki odchudzające
sassanka, ja zamiast tych spodenek wolałabym kupić karnet na aerobik :)
  • 0

sassanka
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Spodenki odchudzające
Dzisiaj rano doszły do mnie spodenki! ;-) Całkiem szybka dostawa i już mam je na sobie :D Zaraz zabieram się za porządki w domu, a potem coś poćwiczę... Mam nadzieję, że będą działać! ;-)
  • 0

kozica
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Spodenki odchudzające
takie spodenki mogą się sprawdzić ale tylko wtedy kiedy jest się w nich bardzo aktywnym, chociaż co mogę powiedzieć o materiale- sama mam z niego pas i nosząc go zbyt długo skóra się "sparzyła" porobiły się bąble, skóra się obtarła i zeszła. także jak ktoś ma wrażliwa skórę to radze uważać. Podobnie jak Anula uważam że lepiej kupić karnet na aerobik, troszkę podietować, jak ktoś uważa to można przyspieszyć nieco metabolizm zieloną herbatą, ewentualnie suplementami jak ktoś uważa i efekt będzie lepszy bo wspomoże całe ciało, a nie tylko miejsca gdzie zadziałają "spodenki"
  • 0

Dr.Joint
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 622 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Siłownia

Napisano Ponad rok temu

Re: Spodenki odchudzające
Ja zakladam spodenki na silke razem z pasem i cwicze w nich ta godzine i jest dobrze nigdy sie nie poparzylem
  • 0

kozica
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Spodenki odchudzające
a ja się poparzyłam, ale wyraźnie napisałam że trzeba uważać jak ktoś ma wrażliwą skórę. Po prostu pod pasem temperatura jest wyższa, skóra ma kontakt z dużą ilością potu, który nie mając jak ujść gromadzi się w takich spodenkach czy pod pasem. A jak wiadomo pot jest słony co w połączeniu z podwyższoną temperaturą i wrażliwą skórą może wywołać zaczerwienienia, reakcje alergiczne lub właśnie efekt sparzenia skóry. Jak ktoś ma na co dzień problemy ze skórą to powinien uważać. Ja o tym nie wiedziałam i miałam problemy, dlatego wole uprzedzić że coś takiego może mieć miejsce. Dr.Joint - widocznie masz mniej wrażliwą skórę niż ja. Tylko się cieszyć :)
  • 0

MusCleRR80
  • Użytkownik
  • Pip
  • 29 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Spodenki odchudzające
średnio wierzę w działanie takich spodenek, pasów itp, ponieważ ubytek tkanki tłuszczowej nie zależy od wytwarzania ciepła w danym miejscu, ale bardziej od genów i specyfiki ludzkiego organizmu. Po prostu gromadzimy tłuszcz w najbardziej strategicznych miejscach i stamtąd najtrudniej go spalić (brzuch, posladki, uda). Jeżeli ktoś ma tłuszcz na dłoniach, stopach, na głowie, to oznacza że po prostu limit jego zapasów na tyłku i brzuchu zaczął się wyczerpywać. Żeby spalić tłuszcz z pupencji, trzeba po prostu ćwiczyć i modlić się, żeby nie zeszło w piersiach (tylko w waszym przypadku dziewczyny ;) )
  • 0

fitmiss
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Spodenki odchudzające
nie wiem, czy wierzyć w działanie tych spodenek czy nie, bo jeszcze nie miałam z nimi większego kontaktu, ale do tego typu rzeczy podchodzę raczej z rezerwą. I moim zdaniem jeśli ktoś chce się odchudzić to chyba powinien postawić na dobrą dietę, ćwiczenia, może jakieś suplementy,a nie szukać takich niekonwencjonalnych rozwiązań.
  • 0

ooleg
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Spodenki odchudzające
..trzeba zwrócić uwagę na to ze te niekonwencjonalne sposoby są zawsze tanie i szybkie ....a niestety znając życie nic nam z łatwością nie przychodzi może poza zbieraniem zbędnego tłuszczu ....
  • 0

abs
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 696 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Spodenki odchudzające
dziwi mnie to że nie którzy wierzą w takie bajki, tak samo jest z suplementami rynek nas na nie namawia pisząc , że bez nich sie nie da no ale co sie dziwić to jest ich praca
  • 0

Edumed_spamer
  • Użytkownik
  • Pip
  • 41 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Spodenki odchudzające
Spodenki powodują jedynie odwodnienie tkanki uciskanej. Czytałem wiele opinii na ich temat i generalnie nie są polecane.
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024