Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pomocy-Redukcja wagi


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

Pinki79
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Pomocy-Redukcja wagi
Cześc wszystkim.Potrzebuje małej pomocy a raczej profesjonalnej porady jak to zrobić.
Mianowicie obecnie waze 105kg i ogólnie nie jestem szczypiorkiem,na sali wylałem już też wiaderka potu nigdy nie jadłem odżywek i wspomagaczy różnego rodzaju.Ćwicze na tzw suchara.Siłe i budowe odziedziczyłem w genach:)Ale w czym problem.Nie moge za nic zbić wagi.A marzy mi sie 90-93max.Chciałbym żeby to co zbudowałem ze mnie wyszło,wiecie co mam na myśli.Rozumiem ze wszystko zależy od treningu i diety tylko właśnie ta dieta.Czy ktoś z was drodzy pomógł by mi zbudować taką diete która by pasowała do mnie i od razu powiem że nie jem:jajek,nie pije mleka,i nie lubie tuńczyka z puszki.Wszystkie produkty pochodne od mleka jem i pije jak jogurty kakao białe sery itp nie ma problemu,warzywa owoce soki na porządku dziennym.A cha,jak ktoś z was zdecydował by sie mi pomóc i ułożył jakić schemat posiłków to prosił bym tak,żeby to było 3razy na dzień bo nie mam czasu na jedzenie co 2godz,wiecie o co chodzi,tym bardziej że na zawody sie nie wybieram a robie to tylko dla siebie.Dziekuje
  • 0

duzy_joe
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 344 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomocy-Redukcja wagi
Przestań ćwiczyć, zacznij biegać - jednak musisz się zastanowić, co chcesz stracić kg? czy miesnie czy tłuszcz? Diety z 3 posiłków nikt Ci nie ułozy, bo tak jedząc nie nakręcisz metabolizmu.
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024