Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dieta dla rosnącego.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

Akkarin15
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Dieta dla rosnącego.
Siemka. Jak w temacie mam 15 lat i zamierzam ćwiczyć mocniej. Więc postanowiłem być na diecie. Nie chodzi mi o to żeby cały dzień być na diecie tylko np. w szkole a ,ponieważ mam 15 lat to ciągle rosnę więc chce organizm dopełniać witaminami itp.
Z góry dziękuje.
  • 0
Nie liczą się inni, liczysz się Ty. Więc pierdol innych, zajmij się w końcu sobą !

Lithuanian
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta dla rosnącego.
Akkarin15, chciales sie pochwalic czy ocb? :) jakis problem masz? pytania? czegos nie wiesz? sprecyzujs ie bo narazie nie wiem w czym rzecz.
  • 0

Rychu1418048785
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1274 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta dla rosnącego.
Moim zdaniem zastosuj zwykłą dietę na masę ;] albo orientacyjną dowiedz się co jest zdrowe i Ci pomoże w zdobyciu masy i jedz jak dasz radę bo wiadomo że nie raz po prostu możesz nie mieć pod ręką takiego jedzenia ja tak mam jak mi mam zapomni kupić tuńczyka czy coś :/ to wcinam jajka albo serek wiejski kombinuje :P
  • 0
Powrót do formy po dłuższej przerwie.

Akkarin15
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta dla rosnącego.
Lithuanian, chodzi mi o to że chce wiedzieć co mam jeść w szkole np. kanapka z szynka papryka , druga z jajkiem itp. kumasz?
Rychu1990, czyli mówisz że sery itp. są zdrowe? ja jednak wole jeść ser od szynki ale szynkę tez jadam :P
  • 0
Nie liczą się inni, liczysz się Ty. Więc pierdol innych, zajmij się w końcu sobą !

duzy_joe
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 344 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta dla rosnącego.
Nie trybie, chcesz być na diecie w szkole a potem jeść co popadnie? Tak sie stary nie da, układasz zwykła dietę i do szkoły nosisz żarło - ja ze względu na to ze czasem i do 18 siedzie biore carbo, białko ryż kuraka, 4 jajka i czasem po drodze kupuje mleko w tesco:D Na noc twaróg (też z tesco za 1,80 200g).. do tego jakieś warzywa i owoce, lub zupa. Chleba prawie wcale nie jem. Policz zapotrzebowania i coś ułóż to się potem poprawi. Nie mniej finanse domowe nieco ucierpią ;)
  • 0

Akkarin15
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta dla rosnącego.
duzy_joe, bo mój problem tkwi w tym że nigdy nie bede wiedzial co mama zapoda na obiad. spróbuje jakos ulozyc ten plan i mniej wiecej doda sie ten obiad jakos :) :P
  • 0
Nie liczą się inni, liczysz się Ty. Więc pierdol innych, zajmij się w końcu sobą !

duzy_joe
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 344 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta dla rosnącego.
No to przecie nie musisz wiedziec co bedzie na obiad, ważne by było dużo miecha (<150g) i mało ziemniaków/ryżu i do tego jakaś sałatka. Jakby coś się nie zgadzało to dowalasz odpowiednio wiecej b/ww/t w kolejnym posiłku..
  • 0

Rychu1418048785
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1274 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta dla rosnącego.
duzy_joe nie codziennie sie ma mięso na obiad nie raz jest zupa a nie raz inne cuda placki ziemniaczane itp wiec z obiadem nie wygrasz :P jak nie pracujesz i nie masz jak sie zaopatrzyc w "swoje" zarcie :D
  • 0
Powrót do formy po dłuższej przerwie.

duzy_joe
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 344 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta dla rosnącego.
Pierwsze słyszę by na obiad była sama zupa - jeśli nawet to chyba nie problem zamiast gainera kupić 3kg piersi kuraka i wtedy po niego sięgać..
  • 0

Rychu1418048785
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1274 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta dla rosnącego.
No dobra ale nie zawsze 15 latek będzie miał na 3 kg piersi z kurczaka :] a po 2 ja mam w domu tak że mama wraca przeważnie z pracy później niż ja że szkoły i nie raz na szybkiego ugotuje jakąś zupę i tyla:P więc ja sobie radzę "kombinując" :D
  • 0
Powrót do formy po dłuższej przerwie.

MikolajWB3
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4061 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Europa
  • Zainteresowania:Bezpieczeństwo wewnętrzne, militaria, sporty walki, finanse

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta dla rosnącego.
Czas najwyższy się usamodzielnić i SAMEMU zacząć gotować.
  • 0
Związek to znacznie więcej niż "sie przelecieć".
To cos jak karta stałego klienta w burdelu: kiedy chcesz i jak chcesz


rzeźba jest dla pedałów. trza rosnąć, być pierdolnym, wtedy budzi sie szacunek.


a gdy nadejdzie mój czas to jeśli sądzisz że będe siedział i błagał o życie to kurewsko się mylisz


te ściery kiedyś przerobie w młynku do mięsa i posypią sie monety.


bodyfx
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:coventry

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta dla rosnącego.
Jesli decydujesz sie na diete to na niej jestes nie wybierasz czesci dnia na diete, poza tym dieta jest najwazniejsza to co jesz jest budulcem twoich miesni suple to tylko dodatki, moim zdaniem zmasuj sie konkretnie podstawa to ryz piers z kurczaka - najwazniejsze dobrze po tym idzie
  • 0
Bodyfx



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024