Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pomocy w planie treningu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

Lyzio
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Pomocy w planie treningu
Witam... Mam 20 lat 170 cm wzrostu i waze 83 kg. a wiec jestem dosc otyły. chcialbym zrzucic to i owo i uformowac fajna sylwetke... mam na mysli zrzucenie brzucha i wychodowanie kaloryferka, poza tym chcialbym sie dorobic ladnej klatki i ladnego bica... no i oczywscie cala reszta tez ma znaczenie... ale tkaie mam priorytety.. zakupiel sobie spalacz CleanBurexin i mam zamiar wykupic karnet na silownie... brakuuje mi tylko dobrego planu cwiczen.. a poniewarz jestem z tego zielony to zwracam sie z prosba o pomoc... czy ktos moglby mi pomuc i ulozyc jakis sensowny plac cwiczen... i ewntualnie czy mam dokupic jeszcze jakies odżywki??? Białko czy cokolwiek... zalezy mi na odchudzeniu sie i wyrzezbieniu... prosze o pomoc... i jezscze jedno... nie wiem jaka mam trzymac diete zeby to wszystko mialo sens...

z Góry dzieki
  • 0

pitżul
  • Użytkownik
  • Pip
  • 37 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:ja mam to wiedzieć

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomocy w planie treningu
Na początek zacznij od treningu ogólnorozwojowego i do tego aeroby bo inaczej brzucha nie zrzucisz,
do tego jakąś dietke redukcyjną i możesz dozucić jakiś spalacz i powinno być git :P
  • 0

Lyzio
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomocy w planie treningu
No wlasnie... tylko ze nie wiem jak to rozlozyc.. czy jednego dnia tylko aeroby a innego tylko na rzeźbe czy jak? z moim zapracowanym zyciu moge chodzic na silownie 2 razy w tygodniu.. we wtorek i czwartek i ewentualnie czasem w jakis dzien weekendu jesli bym mial wolne od pracy. tylko nie wiem jak na te dni rozlozyc trening zeby dalo to najlepszy efekt, poza tym nie chce po prostu schudnac ale skoro juz mam takie zapasy to jakos porzytecznie je wykorzystac zeby wygladac jak czlowiek.. a nie zmienic sie z grubasa w chuderlaka... :P
  • 0

pitżul
  • Użytkownik
  • Pip
  • 37 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:ja mam to wiedzieć

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomocy w planie treningu
jeśli dasz rade to najlepiej siłownia 2 razy w tygodniu- całe ciało na jednym treningu
a aeroby przed, albo po pracy co ty na to??
  • 0

Lyzio
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomocy w planie treningu
to niezle rozwiazanie... tylko jeszcze jedo pytanie laika... aeroby to tylko bieganie i rowerek czy co to jeszce moze byc...? tak zebym mogl w domu... mama taka mala pseudo bierznie... a raczej mini stepper w domu... i drążek do podciagania.... mozna z tego jaki uzytek zrobic...?
  • 0

pitżul
  • Użytkownik
  • Pip
  • 37 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:ja mam to wiedzieć

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomocy w planie treningu
możesz biegać, może to być rowerek lub bierznia ważna jest stałe tępo bez przerwy przez ok 20 do 30 min na początek
na drążdku możesz sie podciągać jeśli dasz rade bo to bardzo dorbe cwiczenie na plecy i nie tylko :P
  • 0

Lyzio
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomocy w planie treningu
ok... to tylko jeszcze chcialbym sie dowiedziec jak organizowac sobie trening w silowni zeby to mialo sens... tzn. ile seri jakiego cwiczenia po ile podniesien/podciagniec? taki ogolny plan treningu ktorego mi brakuje...
  • 0

VanDamme

    Doradca

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1982 postów
  • Pomógł: 0
7
Neutralna
  • Lokalizacja:Płd. Wlkp.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:V
  • Wzrost [cm]:A
  • Biceps [cm] :N
  • Klatka piersiowa [cm]:---
  • Pas [cm]:D
  • Udo [cm]:A
  • Przysiad [kg]:M
  • Wyciskanie [kg]:M
  • Martwy ciąg [kg]:E

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomocy w planie treningu

ok... to tylko jeszcze chcialbym sie dowiedziec jak organizowac sobie trening w silowni zeby to mialo sens... tzn. ile seri jakiego cwiczenia po ile podniesien/podciagniec? taki ogolny plan treningu ktorego mi brakuje...


http://www.forum-kul...golnorozwojowka
  • 0

WTF ?

Dołączona grafika


Lyzio
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomocy w planie treningu
ok dzieki wielkie
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024