Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pare pytań od laika


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

sebaq89
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Pare pytań od laika
Witam, mam 20 lat i ważę 94kg przy wzroście 174cm - czyli jestem gruby, niedawno otworzyli nową siłownię dosłownie 2 kroki od mojego domu, więc postanowiłem zrobić coś ze swoim wyglądem, trochę juz czytałem, ale potrzebuje pomocy. Z siłownią miałem już trochę do czynienia, ale musiałem zaprzestać z powodu ciężkiego dojazdu, matury itp. teraz to będzie łatwiejsze, wracając do pytań:

1. Jaki trening powinienem zastosować chcąc zredukować ogromna ilość tłuszczu (chcę przejść od razu do treningu z podziałem na partie) ?? Czy ma to być na masę (bo planuje po redukcji przejść do budowy mięśni i rzeźby), czy może jakiś inny, prosiłbym o przykładowy trening.
2. Wiem że bez diety się nie obejdzie i jestem na to przygotowany, myślę że na początek wystarczy redukcja kalorii o 500 i system 5 posiłków dziennie (postaram się jeszcze dzisiaj dodać dietę). Jaki ma być podział BTW na KG masy ciała. W związku, że u studenta ciężko z kasą prosiłbym o jakieś wskazówki, aby ta dieta nie puściła mnie z torbami :P
3. Wiem również, że bez aerobów się nie obejdzie, w domu dysponuje rowerkiem stacjonarnym, więc w dni nie treningowe (wtorek, czwartek, sobota) będę sobie jeździł, tylko ile, czy 40min wystarczy ?? jak bardzo intensywna ma być ta jazda ??
4. Czy podczas treningu pomaga pas neopenowy + długie spodnie i bluza ?? Czy nie ma to znaczenia ??
5. Czy od początku warto wprowadzić jakiś spalacz ??

Z góry dziękuję za czas jaki mi poświęcicie :P
  • 1

pitżul
  • Użytkownik
  • Pip
  • 37 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:ja mam to wiedzieć

Napisano Ponad rok temu

Re: Pare pytań od laika
na początek najlepiej zacznij o jakiegoś treningu ogólnorozwojowego z ilością powt. ok.15-12
do tego dietka redukcyjna, ale to w odpowiednim dziale poszukaj wcale drogo nie wychodzi,
aeroby chociaz 2-3 razy w tygodniu 30 min stałym tępem na początek wystarczy, z czasem możesz zwiększac
pas i ciepłe ubranie pomogą bo szybciej sie wypocisz i masa spadnie,
dobry spalacz napewno pomoże jeśli ci sie spieszy to odrazu zapodaj :P
  • 1



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024