Skocz do zawartości


Zdjęcie

POMOCY ! Jakie odzywki trzeba zayz na pocztku ćwiczen ? ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

Gumek10ks
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ostrów Mazowiecka

Napisano Ponad rok temu

POMOCY ! Jakie odzywki trzeba zayz na pocztku ćwiczen ? ?
Witam. Z góry mówie że robie wile bełedów ortograficznych wiec sie za to nie geniewajcie sorry. Mam do was bardza wielko prośbe. Mam 15 lat 163 cm wzrostu i 44 kg wagi :/ . Wakacje tuż tuz a ze mnie chuderlak. Chce przytyc przynajmniej z 10 kg do wakacji, troszeczke sie poszeszyc zakryc odstające żebra, powiekszyc łydki itd. POMOCY ! Jak mam to zrobic. Ćwicze na sucho dopiero tydzien. Co mam wziąść żeby jak najszybciej uzyskac 10kg wagi ale nie proponujcie mi tu żadnej mety i koksów bo sadze że jestem na to zamłody. Wiec jakie odzywszki terzeba brać na poczatku cwiczeń zeby wejsc sporo na masse to dla mnie wązne. chce wązyć minimum 55 kg to moje wielmie mazenie pomużcie mi je zrealizowac. Prosze o bardzo dopre rady. Co mam jeść jakie oidzywki brac i moze jeszce jakis dobry pla cwiczeń na mase na sam poćzatek znajomosci z siła bardzo bym prosił. z góry dziekuje wszystim. pozdrawim
  • 0

CIAwarez
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 85 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:bialystok
  • Zainteresowania:tyranie !

Napisano Ponad rok temu

Re: POMOCY ! Jakie odzywki trzeba zayz na pocztku ćwiczen ? ?
po 1 nieten dzial
po 2 na poczatku niebieze sie zadnych odzywek podstawa to dieta o odzywkach pomysl za pol roku
po 3 w zyciu [nawet niewiem czy na koxie] zrobisz taka mase w tak krutkimczasie
po 4 mozesz jesc pasze dla swin [bialko swinskie] przybeizesz masy tyle ze tluszczowej - podobno w więzieniach tak robia
po 5 a daj se spokoj to nie sport dla ciebie
  • 0

Gumek10ks
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ostrów Mazowiecka

Napisano Ponad rok temu

Re: POMOCY ! Jakie odzywki trzeba zayz na pocztku ćwiczen ? ?
Może to sport nie dla mnie ale chce sprubowac nie mozesz mi zabronic co ze jestem takiej postuy a nie innej to nie moja wian tak mnie PAN BÓG stworzył. I pzrepraszm jak kogos uraziłem. I sorry za to ze dałem tan tamat tu a nie gdzie inndziej ale ja dopiero zaczynam je szcze nie wiemgdzie co i jak. Ale mugł by ktos byc uprzejmy imi pomuc doradzic jaką diete. Chyba kazdy z nas ma prawa donzyc do mażen jakie sobie postwaił ja postawiłem sobie włsnie te zebyprzytyc do wakacji nawet jesli to ma być z 3 kg to chce to zrbic chce miec satysfakcje że to da rade wiec prsilł bym zeby ktos mi pomugł a nie zniehcecał z gory dziekuje !
  • 0

GinoMen
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 66 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: POMOCY ! Jakie odzywki trzeba zayz na pocztku ćwiczen ? ?
Diety/treningi masz w podwieszonych, wystarczy poszukać... :[

Witamy wszystkich sezonowców :hyhy:
  • 0
GinoMen - sezonowiec jakich wielu %)

RaditZ
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 248 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Bodybulding

Napisano Ponad rok temu

Re: POMOCY ! Jakie odzywki trzeba zayz na pocztku ćwiczen ? ?

po 5 a daj se spokoj to nie sport dla ciebie

może napisał tak dlatego, że w twoim wieku jest troche za wcześnie. Jeśli dobierzesz nie właściwe obciążenia do różnych ćwiczeń możesz nabawić się trwałych kontuzji. A z odżywkami to bym poczekał jeszcze ze 2 lata (ja tak uważam i moge sie mylić). oczywiście zrobisz jak bedziesz chciał, ale poprostu dużo jedz (ale też nie przesadzaj) i ćwicz z głową, i zacznij przede wszystkim od treningu adaptacyjnego...
Pozdro
  • 0
Nudzi Ci sie?? Wejdz na
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
wiele ciekawych artów. Polecam.
[you] pozdro:D

kabanos1418048774
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 54 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:Sztuki Walki - Vale Tudo

Napisano Ponad rok temu

Re: POMOCY ! Jakie odzywki trzeba zayz na pocztku ćwiczen ? ?
a ja tez mam 15 (rocznik 1992) cwicze jzu miesiac i biore Whey Gainer 4000 z Olimpa i nei narzekam na jakies kontuzje albo cos podobnego :P Narazie jest tak jak chce dlatego Gumek10ks tez bym ci proponowal wziasc jakiegos Gainera jakies witaminy i przede wszystkim dieta na mase. A diete znajdziesz w dziale odzywianie :]
  • 0
Pan Bog zeslal nas na ziemie zebysmy siali zamet i zniszczenie! GKS Katowice

CIAwarez
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 85 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:bialystok
  • Zainteresowania:tyranie !

Napisano Ponad rok temu

Re: POMOCY ! Jakie odzywki trzeba zayz na pocztku ćwiczen ? ?
napisalem tak niedaltego ze jest zamlody czy zahudy poprostu to typowy sezonowiec spodziewa sie ze bedzie wygladal jak pudzian po pol roku znudiz mu sie wyda niepotrzebnie kase na odzywki i tyle z tego bedzie na poczatek jedz duzo cwicz z glowa [konkretnie ulozonym planem] mozesz kupic se bialko ostrowii wpc 80 jesli po pol roku bedzie ci sie chcialo dalej cwiczyc odwiedz te forum jeszcze raz
  • 0

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: POMOCY ! Jakie odzywki trzeba zayz na pocztku ćwiczen ? ?

to typowy sezonowiec spodziewa sie ze bedzie wygladal jak pudzian po pol roku znudiz mu sie wyda niepotrzebnie kase na odzywki i tyle z tego bedzie


ale co ty sie martwisz jak chce cwiczyc to niech cwiczy a skad wiesz ze mu to sie znudzi moze mu sie spodoba i zobaczy jak rosnie i bedzie chcial wiecej i nie przerwie treningow jesli ma ochote cwiczyc z suplami nie macie prawa mu tego zabronic jezeli wywali kase i potem przestanie cwiczyc to nie twoja kasa wiec czym sie martwisz jestesmy tu od doradzania ludziom a nie prawienia moralow. GUMEK skoluj sobie diete od mikiego trening adaptacyjny + gainer + witaminy i rosnij
  • 0

kabanos1418048774
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 54 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:Sztuki Walki - Vale Tudo

Napisano Ponad rok temu

Re: POMOCY ! Jakie odzywki trzeba zayz na pocztku ćwiczen ? ?
A niech robi jak chce :P Widze ze mu nie zalezy na tym zeby przybrac masy meisniowej tylko na tym zeby przytyc :] wiec najlepiej tak jak napisal CIAwarez zacznij jesc pasze dla swin to nawet w jeden miesiac z 10kg przytyjesz :] (sam mialem tez brac pasze dla swin :wstyd: )
  • 0
Pan Bog zeslal nas na ziemie zebysmy siali zamet i zniszczenie! GKS Katowice

BUZZER
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 123 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: POMOCY ! Jakie odzywki trzeba zayz na pocztku ćwiczen ? ?
najpierw to niech on się weźmie za ortografię bo z tym to kuleje na bakier heheh dawno się tak nie pośmiałem z tak zabawnego postu...ale do rzeczy, tak jak wyżej chłopaki pisali: dietka+ solidne treningi oczywiście na twoim poziomie i powinno być dobrze :] Trening i dietkę znajdziesz również na tym forum tylko w innym dziale, weź poszperaj po nim bo można dużo ciekawych rzeczy znaleźć, pozdrawiam
  • 0

Davidek00
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1105 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: POMOCY ! Jakie odzywki trzeba zayz na pocztku ćwiczen ? ?
co wy tak go objechaliscie;/ nie rozumiem was,ale do rzeczy.
Podstawa jest treningi dietka. zglos sie do dzialu odzywinaie w celu zasiegniecia rady o zarcie. narazie rob trening adaptacyjny;] po miesiacu zacznij masowke. mozesz sobie po tym miechy adaptacyjnym kupic jakis gainerek. np gainer 1 vitalmax 10kg to wtedy straczy CI na jakies 2-3 miesiace;] napewno przytyjesz conieco:)
CIAwarez, co do tego ze wtak krotkim czasienie przytyje 10 kg to sie mylisz... ja na cyklu z kreatynki+bialko+gainer przytylem 8kg w poltoramiesiaca wiec jak nie wiesz to nie gadaj.
  • 0
Moja malutka:)

GinoMen
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 66 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: POMOCY ! Jakie odzywki trzeba zayz na pocztku ćwiczen ? ?

ja na cyklu z kreatynki+bialko+gainer przytylem 8kg w poltoramiesiaca

Gratulacje :D Jednak rzadko sie to zdaza wiec niech sie lepiej nie nastawia na 10kg do wakacji...

zdro.
  • 0
GinoMen - sezonowiec jakich wielu %)

CIAwarez
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 85 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:bialystok
  • Zainteresowania:tyranie !

Napisano Ponad rok temu

Re: POMOCY ! Jakie odzywki trzeba zayz na pocztku ćwiczen ? ?
ja poprostu uwzglednilem jego wage " Waga: 44 kg" mysle ze przybranie jednej czwartej wagi do wakacji jest niemozliwe a juz napewno wysoce nieprawdopodobne ;) oczywiscie niebralem pod uwage genow supermena itp ;) ale kto wie moze jeszcze wyrosnie nam olimpijczyk
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: POMOCY ! Jakie odzywki trzeba zayz na pocztku ćwiczen ? ?

Ćwicze na sucho dopiero tydzien

zrob wpierw act jak pisal davidek

co wy tak go objechaliscie;/ nie rozumiem was,ale do rzeczy.

ja tez ich nie rozumie :D spamery jakies :hyhy: skad maja wiedziec ze mu sie znudzi cwiczyc jak inni cwiczyli juz w wieku 11 lat i sa teraz czolowymi kulturystami. wiec niema co kogo oceniac. moze bedzie cwiczyl dluzej niz wy. bo ma kilka lat przed soba zanim pojdzie dopiero do pracy. nie jak ja gdy niemam teraz czasu na silownie :D, odzywki moze brac w kazdym wieku wiec proponuje gainera i dibencodize oraz witaminy i mineraly. teksty o paszach dla swin sobie darujcie :D.

aha i nauczcie sie wkoncu ze trening w mlodym wieku nie szkodzi :hyhy: to juz dawno zostalo naukowo udowodnione
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024