Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czy ten plan jest dobry?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

Wizz
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Czy ten plan jest dobry?
Witam czy ten trening jest dobry, bo od miesiaca chodze z qmplem na silownie i on wynalazl taki plan cwiczen, jednak wole zebyscie wy wypowiedzieli sie na ten temat. Oto link [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
z gory dziekuje.
  • 0

funai
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 593 postów
  • Pomógł: 1
5
Neutralna
  • Lokalizacja:fotel
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:48
  • Wzrost [cm]:189
  • Biceps [cm] :43
  • Klatka piersiowa [cm]:118
  • Pas [cm]:90
  • Wyciskanie [kg]:135
  • Waga [kg]:90

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy ten plan jest dobry?
wg. mnie laczenie barkow z klata jest "KONTUZJOGENNE"
  • 0

M_arcin
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 129 postów
  • Pomógł: 0
8
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Siatkówka zawsze na 1. miejscu
  • Staż [miesiące]:Z żelastwem od 2006 r.
  • Wzrost [cm]:188
  • Waga [kg]:92

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy ten plan jest dobry?

wg. mnie laczenie barkow z klata jest "KONTUZJOGENNE"


dosyć długo ćwiczyłem łącząc te partie i albo miałem szczęście, albo robiłem wszystko jak należy, albo poprostu za lekko, bo kontuzji się żadnych nie nabawiłem. dla mnie jest troche inny minus łączenia tych ćwiczeń. barki to zbyt wyróżniająca się, widoczna partia mięśni (albo ja mam zboczenie na ich punkcie :P), żeby je z czymś łączyć ze wzdlędu na energię i wstępne zmęczenie trica. bary to taki niemalże rytuał :P. a tak poważnie, to po klacie masz już podmęczone przednie aktony mięśny naramiennych i tricepsy, co skutkuje na bocznych aktonach i ciężarach jakie podnosisz. w tej chwili osobiście wolę je wymęczyć osobno, ale doszczętnie zmasakrować na osobnej sesji

a co do treningu, który tam widze to pierwszego dnia bym przesunął wyciskanie sztangielek siedząc po rozpiętkach i nie robił aż takich serii łączonych ze stażem półrocznym. dodałbym jeszcze z jedno ćwiczenie na bicka

jeżeli chodzi o Ciebie to nawet na 200% możesz sobie darować serie łączone, bo po miesiącu stażu łatwo Ci będzie uzyskać efekty przy jakimkolwiek treningu, serie łączone to taki dodatkowy bodziec, z którego korzysta się, jak już nie wiesz co zrobić, żeby bardziej dobić mułki :)
  • 0
Atlas ćwiczeń

VanDamme

    Doradca

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1982 postów
  • Pomógł: 0
7
Neutralna
  • Lokalizacja:Płd. Wlkp.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:V
  • Wzrost [cm]:A
  • Biceps [cm] :N
  • Klatka piersiowa [cm]:---
  • Pas [cm]:D
  • Udo [cm]:A
  • Przysiad [kg]:M
  • Wyciskanie [kg]:M
  • Martwy ciąg [kg]:E

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy ten plan jest dobry?

dosyć długo ćwiczyłem łącząc te partie i albo miałem szczęście, albo robiłem wszystko jak należy, albo poprostu za lekko, bo kontuzji się żadnych nie nabawiłem. dla mnie jest troche inny minus łączenia tych ćwiczeń. barki to zbyt wyróżniająca się, widoczna partia mięśni (albo ja mam zboczenie na ich punkcie :P), żeby je z czymś łączyć ze wzdlędu na energię i wstępne zmęczenie trica. bary to taki niemalże rytuał :P. a tak poważnie, to po klacie masz już podmęczone przednie aktony mięśny naramiennych i tricepsy, co skutkuje na bocznych aktonach i ciężarach jakie podnosisz. w tej chwili osobiście wolę je wymęczyć osobno, ale doszczętnie zmasakrować na osobnej sesji

a co do treningu, który tam widze to pierwszego dnia bym przesunął wyciskanie sztangielek siedząc po rozpiętkach i nie robił aż takich serii łączonych ze stażem półrocznym. dodałbym jeszcze z jedno ćwiczenie na bicka

jeżeli chodzi o Ciebie to nawet na 200% możesz sobie darować serie łączone, bo po miesiącu stażu łatwo Ci będzie uzyskać efekty przy jakimkolwiek treningu, serie łączone to taki dodatkowy bodziec, z którego korzysta się, jak już nie wiesz co zrobić, żeby bardziej dobić mułki :)


lepiej zwykly lekki trening masowy sobie ułoz ;)
  • 0

WTF ?

Dołączona grafika




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024