Skocz do zawartości


Zdjęcie

VanDenGang motywator redukcja


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23 odpowiedzi w tym temacie

VanDenGang
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 65 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: VanDenGang motywator redukcja
Witam ;]

Powracam ;]

Wiek: 17
Wzrost: 183 cm.
Waga: 105 -> 96 -> 98 kg.

Na początku tamtych wakacji było 105 kilo po wakacjach 96, po roku kilosów przybyło chociaż już było bardzo fajnie znowu wznowiłem treningi obecna waga 98 kilo. Poważnie zacząłem ćwiczyć od początku lipca. Dużo już wiem o diecie treningu itp. Niestety wcześniej dużo zbiegów okoliczności co nie dało mi trenować.

Trening ten sam po ćwiczeniach aero

Suplementacja:

Thermo speed extreme, bcaa olimpu.


Dieta:


Mało węgli i sru.

Śniadanie - chleb ciemno ziarnisty, szynka, pomidor
Obiad - Mięso duszone, pieczone bez skór, panierek itp warzywa
Kolacja do 18-19 - twaróg z warzywami szynka lub rybka

Między tymi posiłkami przewiną się też galaretki lub owoce :)


Mam 2 pytania:

1 Ćwiczenia 3 dni w tygodniu po tym aero jaki da efekt w spadku wagi w miesiąc?
W dni bez siłowni aktywne spędzanie czasu tzn. piłka, rower, szlajanie sie po osiedlu i pingpong :D Czy dało by się zrzucić 5 kilo w miesiąc? ;]
Oczywiście wiem, że waga nie jest równa wyglądowi bo moge nawet przytyć a to moga być mięśnie ale tak na czysto czy dało by się 5 kilo samego tłuszczu spalić takim programem treningowym :)

2 Oraz czy po wakacjach będzie widoczna zmiana? Powiedzmy gdybym spalił 8-10 kilo czy to było by bardzo widać? Ponieważ rok temu miałem plan treningowy- ogólnorozwojowe na 4 dni i wtedy sie ubilem, nie taka wielka masa tluszczu, brak garbu itp. A teraz nie wiem czy to jest dużo by widać zmiane.
  • 0

Blackzone
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1952 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:siłownia
  • Zainteresowania:[][][]-----[][][]

Napisano Ponad rok temu

Re: VanDenGang motywator redukcja
Śniadanie - chleb ciemno ziarnisty, szynka, pomidor
Obiad - Mięso duszone, pieczone bez skór, panierek itp warzywa
Kolacja do 18-19 - twaróg z warzywami szynka lub rybka

Między tymi posiłkami przewiną się też galaretki lub owoce :)

Za mało posiłków. Pewnie jesz 3 wielkie posiłki. Jedz mniej a częściej. Rozłóż to sobie.
Jakie galeretki? może takie słodycze?

1 Ćwiczenia 3 dni w tygodniu po tym aero jaki da efekt w spadku wagi w miesiąc?


Wróżka.pl Dołóż jeszcze w dni wolne od treningu albo aero na czczo albo HIIT popołudniu.

W dni bez siłowni aktywne spędzanie czasu tzn. piłka, rower, szlajanie sie po osiedlu i pingpong :D Czy dało by się zrzucić 5 kilo w miesiąc? ;]
Oczywiście wiem, że waga nie jest równa wyglądowi bo moge nawet przytyć a to moga być mięśnie ale tak na czysto czy dało by się 5 kilo samego tłuszczu spalić takim programem treningowym :)


Jak w dni wolne od treningu będziesz się "szlajał" to nie spalisz. Jak dorzucisz to o ja mówiłem albo ten rower/piłkę to powinno się udać.

2

Każde kilogramy mniej to duża zmiana. Zwłaszcza w pasie gdzie leci centymetrami, zwłaszcza rozmiar spodni się zmieni. Tak samo człowiek na twarzy się mocno zmienia.
  • 0

VanDenGang
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 65 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: VanDenGang motywator redukcja

Za mało posiłków. Pewnie jesz 3 wielkie posiłki. Jedz mniej a częściej. Rozłóż to sobie.
Jakie galeretki? może takie słodycze?


Nie są to wielkie posiłki. galaretki takie jakie sam robię gelwe albo czegoś tam.


albo HIIT popołudniu.


to też na czczo? i czy "popołudniu" to może być np. o 12 to dobra godzina na to?


Każde kilogramy mniej to duża zmiana. Zwłaszcza w pasie gdzie leci centymetrami, zwłaszcza rozmiar spodni się zmieni. Tak samo człowiek na twarzy się mocno zmienia.


podobnie mówił mi trener że na wadze moge nie wiele się zmienić ale w wyglądzie owszem, właśnie w rozmiarówkach, na twarzy itp.
  • 0

Blackzone
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1952 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:siłownia
  • Zainteresowania:[][][]-----[][][]

Napisano Ponad rok temu

Re: VanDenGang motywator redukcja

to też na czczo? i czy "popołudniu" to może być np. o 12 to dobra godzina na to?


Interwały na czczo to morderstwo dla mięśni.
Proponuję aeroby po treningu i ew. rano na czczo. (stałe tętno)
Jeżeli chcesz biegać popołudniu to wtedy interwały będą dobrym pomysłem (zmienne tętno)
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024