Skocz do zawartości


Zdjęcie

Większa łapa i bary


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
21 odpowiedzi w tym temacie

Miszcz1418048785
  • Użytkownik
  • Pip
  • 29 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sforne Gacie

Napisano Ponad rok temu

Większa łapa i bary
Witam potrzebuję konkretny trening na rozrost swoich barów i łapy. Do tej pory robiłem siłke 3x w tygodniu- klata tric, plecy bic, barki nogi. Poza siłką mam jeszcze 3x judo. Klatke i plecy moge sobe lekko odpuścić a chce się skupić na barkach i łapie bo są zbyt małe w stosunku do reszty ciała. Jeśli ktoś może to poproszę konkretny trening (ćwiczenia, serie, ilość powtórzeń) na jak najszybszy przyrost masy na łapie i barkach.

Zapomniałem też dodać, że moje bicepsy bliżej barków są znacznie większe niż te części bliżej łokcia muszę coś z tym zrobić bo źle to wygląda. Na treningach judo ćwiczę głównie na zgiętych rękach może to ma jakiś związek z moim dziwnym bicem ?
  • 0

Lithuanian
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: Większa łapa i bary
rób młot hanklem i opuszczaj hankle do pełnego wyprostu ręki. dla mnie na barki działa duży ciezar na wyciskanie i duza liczba wznosów na bok.musisz sam dojśc do tego co dla ciebie jest dobre.
  • 0

Miszcz1418048785
  • Użytkownik
  • Pip
  • 29 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sforne Gacie

Napisano Ponad rok temu

Re: Większa łapa i bary
Już próbuję dojść od długiego czasu i nie mogę. Co do bicepsa to poza tym że ta część jest mała to jeszcze jest skośna nie jest okrągła i przez to wogule nie widać żeby miał te 38cm. Wcześniej założyłem temat co zrobić żeby był w tym miejscu bliżej łokcia okrąglejszy to mi powiedzieli ze na krótką głowę muszę cisnąc to w końcu na długą czy krótką ?

Czy łapę i barki moge robić 2x w tygodniu ?
  • 0

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Większa łapa i bary
wg mnie przetrenujesz sie, ja bym obral cel albo lapa albo bary i jechal np 1 miech prio na jedno a potem przezrzutka na drugie, na prio daj 2xtyg porozdzielane a raz w ss np w pt a takie partie jak nogi czy plecy wpierdol same podstawy, przysiady mc, drazek, wioslo wykroki i rob w przedziale 10-12 powt 3-4 s zeby nie zaniedbywac ich
  • 0

Miszcz1418048785
  • Użytkownik
  • Pip
  • 29 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sforne Gacie

Napisano Ponad rok temu

Re: Większa łapa i bary
Dobra to jeszcze mi powiedz ile razy w tygodniu robic bica jesli chce szybki przyrost i jakie konkretnie cwiczenia ?
  • 0

MikolajWB3
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4061 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Europa
  • Zainteresowania:Bezpieczeństwo wewnętrzne, militaria, sporty walki, finanse

Napisano Ponad rok temu

Re: Większa łapa i bary
I Ty masz staż 4 lata?
  • 0
Związek to znacznie więcej niż "sie przelecieć".
To cos jak karta stałego klienta w burdelu: kiedy chcesz i jak chcesz


rzeźba jest dla pedałów. trza rosnąć, być pierdolnym, wtedy budzi sie szacunek.


a gdy nadejdzie mój czas to jeśli sądzisz że będe siedział i błagał o życie to kurewsko się mylisz


te ściery kiedyś przerobie w młynku do mięsa i posypią sie monety.


Miszcz1418048785
  • Użytkownik
  • Pip
  • 29 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sforne Gacie

Napisano Ponad rok temu

Re: Większa łapa i bary
Owszem ale lecialem wg jakis tam ustalonych planow, robilem wszystko co powinienem zeby wyrownac to i nic to niedalo od pewnego czasu mam tak zajebista stagnacje ze nic jej nie moze przelamac dieta i trening ok ale dopytuje sie dla pewnosci
  • 0

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Większa łapa i bary
zalamalo mnie zdeka te pytanie, ile 2x bic i tric napisane wyzej masz, a cw to sztanga mlotek i cos na maszynie
  • 0

Miszcz1418048785
  • Użytkownik
  • Pip
  • 29 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sforne Gacie

Napisano Ponad rok temu

Re: Większa łapa i bary
Dobra dobra to niech Cie nie zalamuje. Dzięki.

Jeszcze tylko jedno bica robic raczej wiecej powtorzen zeby pompa byla czy mniej a wiekszy ciezar ?
  • 0

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Większa łapa i bary
powiem tak masz robic tak zeby bylo dobrze technicznie przede wszystkim i atakowac go pod roznymi katami, pompa jest byla i bedzie zawsze nia sie nie kieruj, a ciezar dopierdol jesli juz bedzie lekko szlo
  • 0

absolvent
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 67 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Większa łapa i bary
witam...
jezeli chodzi o ten biceps to... no wlasnie... nie z bicepsem masz problem wg mnie tylko z miesniem raiennym :) poczatek tego miesnia : dolna polowa powierzchni przedniej kosci ramiennej a przyczep: guzowatosc kosci lokciowej... wiec jak dla mnie to powinienec cwiczyc unoszenia podchwytem bo przy skrecaniu bardziej wchodzi na biceps i bedzie sie ta roznica powiekszala... biceps ma dwie glowy dluga i krotka... dluga ma poczatek na guzku nadpanewkowym lopatki a krotka na wyrostku kruczym lopatki... z tym ze przyczep maja obie glowy w tym samym miejscu (guzowatosc promieniowa) wiec nie widze tutaj potrzeby izolacji ktorejkolwiek z "glow" ... ten wyzej wspomniany miesien ramienny znajduje sie pod dwuglowym ramienia w polowie dlugosci... jak napniesz biceps to powinienes miec mozliwosc "wymacania" go pod bicepsem( jest nieco szerszy od bicepsa)
wczoraj mialem kolokwium z konczyny gornej i cwaniakuje ;)
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Większa łapa i bary

Dobra dobra to niech Cie nie zalamuje. Dzięki.

Jeszcze tylko jedno bica robic raczej wiecej powtorzen zeby pompa byla czy mniej a wiekszy ciezar ?


widze ze bicepsy to odwieczny temat :rotfl: a tu niema zadnej filozofii 1. cwiczenie duzy ciezar i sztanga prosta/łamana co jest podstawa na bicepsy, 2. cwiczenie w zaleznosci co chcesz robic czy zaokraglic ksztalt bicepsa czy go wydluzyc/zmasowac wiec albo np. modlitewnik czy młotki, 3. cwczenie znow typowo na dopompowanie wiec np 21. czy wyciag na bramie, w kazdym razie przyjac musisz zasade ze 1. cwiczenie duzy ciezar, ostatnie to dopompowanie i masz wyposrodkowane to co napisales :D i nie prostuj rak - to niszczy stawy a i przy okazji podnoszenie ciezaru do gory gdy reki nie opusciles w dol (wyprostowales) rowniez wplywa na miesien ktory nie jest wtedy rozluziony jest ciagle w ruchu
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


Miszcz1418048785
  • Użytkownik
  • Pip
  • 29 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sforne Gacie

Napisano Ponad rok temu

Re: Większa łapa i bary
Dobra a jeśli chodzi o trica i bary to tez jest jakaś specjalna filozofia ? Czy poprostu robić tak jak leci ?

Joks robić po 3 czy 4 serie na każde ćwiczenie bica ?
  • 0

Ali_Abda
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 124 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wwa

Napisano Ponad rok temu

Re: Większa łapa i bary

1. cwiczenie duzy ciezar i sztanga prosta/łamana co jest podstawa na bicepsy

w takim razie ilość powtórzeń do 10?? a pozostale cwiczenia typowo masowo??
  • 0
Mierz siły na zamiary...

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Większa łapa i bary

w takim razie ilość powtórzeń do 10?? a pozostale cwiczenia typowo masowo??

moze byc 8, moze byc 10, nawet 12 tu masz wykres :hyhy:

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Dobra a jeśli chodzi o trica i bary to tez jest jakaś specjalna filozofia ? Czy poprostu robić tak jak leci ?


zapomnialem dodac ze miedzy seriami w czasie odpoczynku rownie dobrze mozesz napinac te miesnie (bic, tric) takie cos nazywamy treningiem izometrycznym i jest to bardzo skuteczne w separowaniu i podkreślaniu definicji każdej grupy mięśniowej

odnosnie trica i barkow juz kiedys pisalem cos takiego musze poszukac, tylko barki jak chcesz poruszyc w jakim sensie czy zeby byly szersze czy wieksze (kuliste) bo to roznica
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Większa łapa i bary
Miszcz, jesli obierasz lapy za prio to nimi sie zajmij a nie 2 prio naraz bo tak to przetrenowanie, tric podobna zasada jak bic sztanga , hantle, wyciag
bary wycisk i unoszenia
  • 0

Miszcz1418048785
  • Użytkownik
  • Pip
  • 29 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sforne Gacie

Napisano Ponad rok temu

Re: Większa łapa i bary
Co do barów to zależy mi żeby było może i troche szersze ale przedewszystkim żeby były okrąglejsze bo jak spojrze na siebie z bocznego profilu to jest wąsko.

Co do tego izometrycznego treningu- skoncze robic serie na bica i bede sobie chodzil i mam go napinac ?

Jakies konkretne przerwy miedzy seriami zeby efekt byl najlepszy ?

Jak dlugo cisnac bica i trica prio ? Czy laczyc bica i trica na jednym treningu ?
  • 0

trihoo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 320 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:piłka nożna,siłownia

Napisano Ponad rok temu

Re: Większa łapa i bary
Joks poszukaj i wrzuc :P

na temat barków :hyhy:
  • 0

pit81
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 851 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:koshaolin
  • Zainteresowania:siłka.wifi.compy.informa.hack.administracja sieci

Napisano Ponad rok temu

Re: Większa łapa i bary

zależy mi żeby było może i troche szersze ale przedewszystkim żeby były okrąglejsze bo jak spojrze na siebie z bocznego profilu to jest wąsko.


czeknij to. jak bedziesz robił barki zacznij od wznosów w opadzie (tylny akton naraminnych)-małym cięzarem ,ja macham hantelkami po 12 kg max. walnij 5 srii po 10 powtorzeń. tak samo przednie aktony(wznosy hantli z przodu) 5x10.

na kazdym treningu barkow, zamieniaj kolejnosc, tył, przód. po paru treningach zobaczysz rożnice!!

trening:

wznosy w opadzie 5x10
wznosy boczne hantlami 4x8
wycisk sztangi z klatki wąsko 15.10.8.8.6

barki na next treningu:

wznosy hantlami z przodu 5x10
wznosy boczne hantlami 4x8
wycisk sztangi z karku szeroko 15.10.8.8.6

PLUSy- poszerzysz bary patrząc z boku, małymi ciezarami rozgrzejesz barki przed wyciskiem sztangi, bedziesz wstepnie zmeczony po hantlach i tym samym nie bedziesz musiał obciązac kregosłupa duzymi cięzarami przy wycisku sztanga :)
  • 0
Glasgow ARC Gym. Wracam do formy. :D¿uɐǝɯ noʎ op ʇɐɥʍ

Miszcz1418048785
  • Użytkownik
  • Pip
  • 29 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sforne Gacie

Napisano Ponad rok temu

Re: Większa łapa i bary
Nie za mało ćwiczeń na barki ? Mogę naprawde dużo zrobić bo dużo ćwicze i wytrzymalosc mam ok. Ważne żeby efekt był dobry
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024