Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pytanko


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

siłacz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 270 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Pytanko
Hej mam pytanie od poniedzialku zaczynam cykl kreatynowy mam kreatyne z olimpa mega caps tauryne i 2,25 kg bialka prolongatum i mam pytanko planuje tez od poniedzialku wrzucic nastepujący trening na siłe


Trening na siłę

Poniedziałek
Klatka
- Wyciskanie sztangi na ławeczce poziomej 4 serie po 6\4\2\1 powtórzenie
- Wyciskanie na ławeczce skośnej skośnej 4 serie po 6\4\2\2 powtórzenia
- Pompki na poręczach 4 serie po 6\4\4\4 powtórzenia(ciężar trzeba zawiesić na pasie)
Triceps
- Wyciskanie francuskie 4 serie po 6\4\4\2 powtórzenia
- Wyciskanie w wąskim uchwycie 4 serie po 6\4\4\2 powtórzenia

Środa
Plecy
- Martwy ciąg 4 serie po 6\4\2\1 powtórzenie
- Wiosowanie sztangą w opadzie tłowia 4 serie po 6\4\2\2 powtórzenia
- Przyciąganie linki wyciągu dolnego w siadzie płaskim
Biceps
- Uginanie przedramion ze sztangą 4 serie po 6\4\2\1 powtórzenie
- Ugianie przedramion ze sztangą na modlitewniku 4 serie po 6\4\4\2 powtórzenia

Piątek
Nogi
- Przysiady ze sztangą 4 serie po 6\4\2\1 powtórzeń
- Wypychanie ciężaru na maszynie 4 serie po 6\4\2\1 powtórzeń
- Uginanie nóg w leżeniu 4 serie po 6\6\4\4 powtórzenia
- Wspięcia na palce z obciążeniem 4 serie po 8\6\4\4 powtórzenia
Barki
- Wyciskanie sztangi siedząc sprzed głowy 4 serie po 6\4\2\1 powtórzenie
- Arnoldki(rodzaj wyciskanie sztangielek w którym następuje obrót podczas ruchu) 4 serie po 8\6\4\4 powtórzenia
- Unoszenie sztangielek bokiem w górę 2 serie po 6\4 powtórzenia
Brzuch


wziołem go z podwieszonych i moje pytanie brzmi czy jeszcze cos dokupic do tych odrzywek zeby wspomuc efekty silowe
Bd to mój pierwszy cykl kreatynowy stazu troche juz mam bo wczesniej cwiczyłem 2 lata no i tak mialem z 1 rok przerwy i teraz cwicze juz 8 miesiecy i juz totalnie mi nic nieidzie i chce zeby cos ruszyło.Chce jeszcze zapytac bo nie bd otwierał bezsensownie kolejnego tematu po skonczeniu tego cyklu na kreatynie chce kupic odrazu white flooda pociagnonc na nim tak z 5 tygodni i zarzucic cel pumpa czy jest to dobry pomysl zalerzy mi na sile ale jakos nigdy mi tak zbyt specjalnie nie szla widocznie mam słabą regeneracje bo raz jade np 75 na serie i jakos idzie po czym za tydzien przychodze i umie dac tylko rade tak z 72 wszystkim idzie siła cały czas do przodu a ja własnie mam takie skoki niewiem moze to jest z przetrenowania ale nie sądze bo cwicze 3 razy w tygodniu (bo na wiecej niestety czas mi nie pozwala) i z tym klate raz w tygodniu prosze o jakies porady bo juz naprawde niewiem co robic pozdrawiam z góry dzieki za wypowiedzi
  • 0
redukcja

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanko
odnosnie treningu: polaczenie partii ok, ilosc serii ok, cwiczenia ok, mam tylko zastrzezenia co do ilosci ruchow w serii bo w prawie kazdym cwiczeniu masz 6\4\2\1 w ten sposob Twoje stawy moga niedlugo powiedziec nie, tak wiec ostroznie z tym

chce kupic odrazu white flooda

niema zadnych problemow to dopalacz przed treningowy bez kreatyny, tak wiec jesli white flooda bedziesz dawkowal tak dlugo ile trwal cykl na kreatynie zrobisz w ten sposob organizmowi wymagany odpoczynek od kreatyny do nastepnego cyklu
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


siłacz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 270 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanko
to co bys w tym przypadku radził moze klate robic 6/4/2/1 a biceps triceps po 8 powturzen
  • 0
redukcja

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanko
biceps triceps rob sobie od 8-6-4 powtorzen zreszta jak cos zacznie bolec albo sobie nadwyrężysz to bedziesz wiedzial co robic, kwestia obserwowania swojego organizmu jak zareagujesz na taki wysilek
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


siłacz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 270 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanko
dzieki Joks :)
  • 0
redukcja



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024