Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kreatyna+dekstroza+WPC80+BCAA


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

Mysliwiec
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Kreatyna+dekstroza+WPC80+BCAA
Witam

Tak jak w temacie


Kreatyna -300 tabs -50zł
Dekstroza -1 kg -18zł
WPC80 -900g -30zł
BCAA -300 tabs -70zł

Pewnie wszystko bede kupywał na allegro od goscia:

(..............nie reklamujemy na tym forum nikogo )

na jednej aukcji napisal aby nie laczyc aminokwasow rozgalezionych razem z bialkiem, jednak ja nie wiem czemu, moglby ktos mi to wytlumaczyc??

chce robic 2 cykle 6-tyg (ewentualnie 5tyg) z przerwą 4-tyg.
i jeszcze pare info:

1)Wiek 18lat
2)Wzrost 170cm
3)Waga 60kg
4)Stopień zatłuszczenia- stojac prosto brzucha nie widac, lekko zarysowana kratka (górna część) BMI 20,5
5)Metabolizm raczej szybki
6)Cel suplementacji: masa i siła
7)Staż treningowy niewielki
8)Czy już brałeś jakieś suplementy/odzywki? jeszcze nie.
9)Czy przestrzegasz diety? nie mam rygorystycznej diety jem i pije kiedy chce. ok 2500-3000 kcal,
10)Ile pieniedzy mozesz przeznaczyc na suplementy badz odzywki - i na jaki czas maja one starczyc ? 100zł (max150zł) patrz wyzej.

PS. wiem ze wszystkiego do cna nie wykorzystam ale istnieje mozliwość ze kumpel kupi to ode mnie, wiec tu sie nie martwie :) czytalem rowniez artykuł:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

NorBI
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 62 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna+dekstroza+WPC80+BCAA
wszystko pojdzie na jeden cykl napewno białka masz i tak za mało
masy na tym nie zrobisz zamiast bcaa i dekstrozy kup gainer np. olimp mct lub troszke drozszy mutant mass napewno bedzie lepszy cykl.kreatyne mono olimp 1250
  • 0

leniu89
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 141 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rz

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna+dekstroza+WPC80+BCAA
A jak STAŻ ? Bo tak patrze na profil i nie wiem czy kreatyna to nie za szybko ?
  • 0

Mysliwiec
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna+dekstroza+WPC80+BCAA
jeszcze tak myslalem zeby sie uzupelniac jajkami 3 na wieczor

a jesli chodzi o staz to wczesniej cwiczylem systematycznie przez miesiac w domu pozniej w szkole nastepny miesiac i tak mniej wiecej po trochu bo ogolnie w ciagu dnia tez podjadam wyroby miesne
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna+dekstroza+WPC80+BCAA

na jednej aukcji napisal aby nie laczyc aminokwasow rozgalezionych razem z bialkiem, jednak ja nie wiem czemu, moglby ktos mi to wytlumaczyc??

bo aminokwasy to nic innego jak forma strawiona białka, ktora sie wchlania bardzo szybko gdyz juz jest wstepnie "obrobiona", zreszta jak spojrzysz na sklad bialka to na samym dole jest wlasnie sklad aminokwasow na 100g produktu...tak wiec niemozna laczyc bialka wstepnie strawionego (aminokwasow) z bialkiem ktore po zjedzeniu poddajesz trawieniu gdyz wymusilbys ponowne trawienie aminokwasow czyli stracilbys poprostu porcje :rotfl: aminokwasow z tego powodu nie mozna tez jesc po posilkach gdy tez wystepuje trawienie, dlatego przyjmujemy je na wolny zoladek lub z suplementami mu podobnymi jak kreatyna, carbo, dextroza, tauryna, glutamina itd.

do tematu wracajac aminy to raczej dla zaawansowanych, w Twoim przypadku kompletnie zbedne poniewaz masy Ci one nie dadza...raczej stosowane w cyklach typu wycinka na ochrone miesni, czy w cyklach silowych jako zrodlo energii czy szybsza regeneracja, reasumujac dokup bialka bo masz go stanowczo za malo :rotfl: i nie martw sie szybko wykorzystasz, sama porcja bialka to 30-40g a Ty zapewne bez diety bedziesz musial go dostarczyc w nieco wiekszych ilosciach i to nie tylko w dzien treningowy ale i beztreningowy rowniez :P ja bym ten zestaw wessał na 1 cykl i jeszcze by mi brakowalo a nie dwa ;)

aha i na wieczor to sie lepiej uzupełniaj twarogiem chudym :), na sniadanie np tunczykiem a na obiad piersia z kurczaka czy mintajem a kanapki do szkoly z polegwica choc jajka rowniez sa b. dobrym zrodlem bialka tylko ten cholesterol :[
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


leniu89
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 141 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rz

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna+dekstroza+WPC80+BCAA
To może najpierw konkretny trening i dietka przez jakies pol roku a nie miesiac i wtedy kreatynke , a teraz mozesz spokojnie zostac przy bialku i carbo .
  • 0

GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna+dekstroza+WPC80+BCAA

hoc jajka rowniez sa b. dobrym zrodlem bialka tylko ten cholesterol


oj już nie przesadzaj :D w jajkach można go pominąć praktycznie ;) po za tym mają dużo zdrowego cholesterolu który potrzebny jest do funkcjonowania mózgu


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024