Skocz do zawartości


Zdjęcie

Odrzywki na początek.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

OkiCze1418048791
  • Użytkownik
  • Pip
  • 27 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:TYCHY

Napisano Ponad rok temu

Odrzywki na początek.
Witam,
jakie proponujecie odrzywki na początek?
Może być np ?
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
slyszalem ze to dobra firma.

I jak to dawkowac, jelsi po silowni bede do godziny w domu.

Wiek 20 lat
Waga 82 kg
Wzrost 188 cm

Mam wolna przemiane materi.
Na celu mam aby troche miesni przybylo.
Wiem ze najpierw trzeba spalic tluszcza troche go jest. Jednak chcialbm jaknajszybiej zajac sie miesniami, szczegolnie na rekach i barkach.
Dopiero zaczolem chodzic na silownie ale moje zycie jest nawet silowe wiec... troche juz mam za soba silowania.

I moze jakas dietka ? Taka w sam raz.
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Odrzywki na początek.
dietka - dzial odzywianie napewno w FAQ znajdziesz jakoms podwieszona pod swoja wage, a gdy nie beda odpowiadaly Ci jakies produkty pisz, a znajdziemy zamiennik, odnosnie suplementow dobrze trafiles, bialko na poczatek jak najbardziej ok, a bialko ostrowi moze smakowo nie jest najlepsze (nie czuc w ogole smaku) ale z mlekiem nawet da sie wypic ;) ale oprocz smaku i rozpuszczalnosci jest to niewatpliwie b. dobry koncentrat bialka w przyzwoitej cenie. ciezko dobrac odpowiednia ilosc dawki dla Ciebie, poniewaz bialko to uzupelnienie diety, czyli dawkujesz go tyle ile nie dostarczasz bialka z diety wedlug wzoru 2g/1kg. porcja bialka w 1 dawce nie powinna tez przekraczac 30g, max 40g bo wiecej poprostu sie zmarnuje w procesach zachodzacych w organizmie. najwieksze zapotrzebowanie na bialko to rano po przebudzeniu, po treningu z porcja weglowodanow, oraz przed snem. w sumie na upartego mozna dawkowac je takze z 1,5h przed treningiem. mysle ze na poczatek wystarcza 2x porcje dziennie najlepiej pierwsza porcja po treningu 30-40g z jakimis weglami (dokup carbo, dextro lub zabieraj ze soba jedzenie typu banany) a druga porcja rano lub przed snem w zaleznosci od posilku, czyli jesli np jesz twarog na kolacje to juz niema sensu brac bialka przed snem, a gdy na sniadanie jesz np tunczyka to niema sensu znow go brac rano, jednym slowem bez ulozonej diety cholernie ciezko wstrzelic sie w dawke i czas przyjmowania bialka :rotfl:
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


darOOO110
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 419 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kulturystyka,motoryzacja,imprezki

Napisano Ponad rok temu

Re: Odrzywki na początek.

czyli jesli np jesz twarog na kolacje to juz niema sensu brac bialka przed snem, a gdy na sniadanie jesz np tunczyka to niema sensu znow go brac rano, jednym slowem bez ulozonej diety cholernie ciezko wstrzelic sie w dawke i czas przyjmowania bialka :rotfl:

ja co bym niezjadl to i tak wale porcje bialka :D
  • 0

OkiCze1418048791
  • Użytkownik
  • Pip
  • 27 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:TYCHY

Napisano Ponad rok temu

Re: Odrzywki na początek.
Ale na te diety mam patrzec na mase czy na redukcje ?
Bo mam troche tego tluszczu, ale jesli to zredukuje nie bede taki 'misio'.

I co to jets gainer? Nie powinienem tego brac wraz z bialkiem ?
  • 0
...bezczynnosc poteguje watpliwosci...

TYCHY MIASTO SYPIALNI

GKS TYCHY'71

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Odrzywki na początek.

ja co bym niezjadl to i tak wale porcje bialka

zawsze tez jakis sposob :hyhy: a tak na powaznie

Ale na te diety mam patrzec na mase czy na redukcje ?
Bo mam troche tego tluszczu, ale jesli to zredukuje nie bede taki 'misio'.

I co to jets gainer? Nie powinienem tego brac wraz z bialkiem ?

gainer jest to suplement zastepujacy posilek np. obiad mozna go wypic w szkole, w pracy, po treningu, jego sklad to glownie weglowodany jakies 70%, a pozostale 30% to bialko, jako ze jest stosunkowo kaloryczny, stosuje sie go w cyklach masowych, by uzupelnic posilek lub zwiekszyc kalorycznosc diety. w Twoim przypadku jesli chcesz sie zredukowac absolutnie nie potrzebny poniewaz powinienes zaczac unikac potraw bogadnych w weglowodany jak np ryz, ziemniaki, makarony, frytki, i wszelkiego rodzaju fast foody, powinienes tez unikac chleba białego gdyz w nim rowniez jest wiele weglowodanow ale wiecej o zdrowym zywieniu dowiesz sie w odpowiednim dziale ;), na redukcji stosuje sie za to suplementy wspomagajace splanie tluszczu oraz bialko ktore w wiekszych dawkach przyspiesza metabolizm i nasila spalanie tluszczu ochraniajac przy okazji czyste miesnie. odnosnie treningu nie mozesz od razu cwiczyc na redukcje czy mase poniewaz Twoj organizm nie jest zaadeptowany do wysilku i ciezaru/tempa treningu. najpierw powinienes wykonywac trening tzw. ogólnorozwojowy inna nazwa trening act, znajdziesz taki w dziale trening lub poszukaj na google ;) po zakonczeniu takiego treningu dopiero mozesz postawic sobie jakis cel treningowy, uff troszke sie rozpisuje w tym temacie ale widze poprostu ze dopiero zaczynasz a poczatki sa najgorsze, tak wiec powodzenia w dazeniu do celu :ok:
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024