Rzeźba na szybko
Napisano Ponad rok temu
Co o tym myślicie. Oczywiście diete mam zamiar sobie też ułożyć jednak a co do suplemencji to doradzcie tu.
Jakby ktoś mogł to niech podeśle jakiś najlepszy plan na rzezbe, ten na forum przykladowy nie wydaje mi sie idealny.
Napisano Ponad rok temu
Napisano Ponad rok temu
w kosiora temacie dalem przykladowy, uwazam ze nie masz czego palic a 5x w tyg przy tym stazu to samobojstwo z kalectwem
ta moze i sie popali ale napewno nie tluszcz tylko reszte i sie przetrenuje xd
Napisano Ponad rok temu
Podobne tematy
| Temat | Forum | Autor | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|---|---|
GH MAX I RZEZBA ! POMOCY ZIOMKI ! |
Odżywki i Suplementy |
|
|
||
Jak mam przybrać szybko i zdrowo na masie? |
Dieta |
|
|
||
Jak szybko schudnąc ...........przy regularnych treningach? |
Rozmowy nie na temat | Guest_Grubasek_* |
|
|
|
Nie tłuszcz, lecz masa, rzeźba,siła,zdrowie i dietaCo i jak robic oraz jeść, aby zachować dobra oraz umięśnioną sylwetkę |
Dieta |
|
|
||
masa, rzezba? sam nie wiem |
Odżywki i Suplementy |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych
FaceBook
10 następnych tematów
-
Trening kondycyjny- Ponad rok temu
-
Trening na rzeźbeGuest_kosior_* - Ponad rok temu
-
Potrzebny trening- Ponad rok temu
-
szerokie karczycho- Ponad rok temu
-
Jak cwiczyc- Ponad rok temu
-
Ćwiczenia na Motyle- Ponad rok temu
-
Stosowaliscie kiedys ARMAGEDON?- Ponad rok temu
-
Biceps- pytanie- Ponad rok temu
-
Trening "Progresywny" - kilka pytań- Ponad rok temu
-
NOWY TRENING- Ponad rok temu



Ponad rok temu
