Skocz do zawartości


Zdjęcie

Rzeźba na szybko


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

Daner0
  • Użytkownik
  • Pip
  • 31 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Górny śląsk
  • Zainteresowania:Elektronika

Napisano Ponad rok temu

Rzeźba na szybko
Otuż, na forum jest już mój trenning na mase, dieta, suplemencja. Wszystko poszło ok i wefekty były. Teraz tylko mam wplanach się wyrzeźbić przed następnym cyklem siłowym bądź masowym. Chodzi o to by zrobić to jak najszybciej. Dodając iż mam w planach katowanie się przez ferie zimowe 5 razy w tygodniu 2 razy dziennie. Potrzebuje planu takiego który jest mocno intensywny i pomoże mi szybko spalić psujący wizerunek kulturysty tłuszcz. Myśle że plan 5x w tygodniu podczas szkoly jest ok. W ferie tak jak mówilem. Plan taki że 30-40min trenningu z regularnym oddechaniem(aerodobowy) po czym 20min na rowerku i bierzni. Przerwy między seriami minutowe, 50%obciążennia maksymalnego, serie po minimum 16 powtórzeń.
Co o tym myślicie. Oczywiście diete mam zamiar sobie też ułożyć jednak a co do suplemencji to doradzcie tu.
Jakby ktoś mogł to niech podeśle jakiś najlepszy plan na rzezbe, ten na forum przykladowy nie wydaje mi sie idealny.
  • 0

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Rzeźba na szybko
w kosiora temacie dalem przykladowy, uwazam ze nie masz czego palic a 5x w tyg przy tym stazu to samobojstwo z kalectwem :hyhy:
  • 0

Salata
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 260 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:SW, Motor, itd. itp.

Napisano Ponad rok temu

Re: Rzeźba na szybko

w kosiora temacie dalem przykladowy, uwazam ze nie masz czego palic a 5x w tyg przy tym stazu to samobojstwo z kalectwem


ta moze i sie popali ale napewno nie tluszcz tylko reszte i sie przetrenuje xd
  • 0

j4rek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 35 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:się biorą dzieci?
  • Zainteresowania:tanie alkochole, tanie dziwczyny

Napisano Ponad rok temu

Re: Rzeźba na szybko
nie lepiej machnąć jakieś lekkie aeroby z rana, tej?
  • 0
Mów mi LUJU



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024