Skocz do zawartości


Zdjęcie

HMB a rzezba?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

tommy117
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 67 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

HMB a rzezba?
Witam czy moge uzywac HMB przy treningu na rzezbe? Mam taki problem ze zaczely mi sie pojawiac rozstepy na rekach i mam taki pomysl zeby przestac cwiczyc na mase i zaczac na rzezbe zeby nie powyskakiwaly nowe, ale mam juz zakupione dosc duzo HMB i szkoda by tego bylo stad moje pytanie. Sam juz niewiem co i jak najlepiej cwiczyc ze wzgledu na te rozstepy :( bede wdzieczny za pomoc. Pozdro
  • 0

Chousu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1043 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Sport, komputery

Napisano Ponad rok temu

Re: HMB a rzezba?
Trening redukcyjny. HMB oczywiście, ze może być. Do tego dokupiłbym tse i wszystko.
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: HMB a rzezba?
tommy117, jak pojawiaja sie rozstepy nie musisz zmieniac treningu poprostu kup na nie masc, w aptece mnostwo tego to ze zmienisz trening nie znaczy ze nie beda sie pojawiac nowe jezeli masz do nich predyspozycje
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


ma
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 581 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kung fu, siłownia

Napisano Ponad rok temu

Re: HMB a rzezba?
Joks, ma racje-nie zmieniaj treningu ze względu na roztępy! większość ćwiczących je ma! jeśli brakuje ci masy to rób mase, a potem sie wyrzeźbisz. na rozstępy maść-a jaką to wybierz sobie: na forum jest temat o rozstępach.pozdro...
  • 0

tommy117
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 67 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: HMB a rzezba?
Tylko ze ja masci uzywam na biezaco, juz przy cwiczeniach dwa lata temu kiedy pojawily sie rozstepy to sobie kupilem masc i przestalem cwiczyc, smarowalem chyba z rok czasu tak ze tamte sie wybielily i splycily ale oczywiscie nie zniknely calkiem, teraz odkad zaczalem cwiczyc ponownie czyli jakos od miesiaca caly czas uzywam masci (i dodam ze nie jakiejs slabej, bo z avonu za paredziesiat zlotyvch, jedna z lepszych masci na rynku, czytalem juz sporo na ten temat) a nowe rozstepy i tak sie pojawily.Nie ukrywam ze chcialem jeszcze poleciec na mase ale nie chce miec wielkich rak i klaty jesli na nich maja byc te paskudne rozstepy, wiec wole juz to zbic na rzezbe i zeby sie nowe nie pojawily. Strasznie mnie to zdolowalo bo jest ich naprawde duzo. Rozstepy z tego co wiem pojawiaja sie kiedy sie rozsrastaja miesnie a skora nie nadaza, wiec mam nadzieje ze przy treningu na rzezbe, gdzie nie bede puchnal bardziej to nowe sie nie pojawia. Mam nadzieje...
  • 0

ma
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 581 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kung fu, siłownia

Napisano Ponad rok temu

Re: HMB a rzezba?
skoro masz tak poważne te rozstępy to może idź z nimi do dermatologa?-pogadaj z nim co robić. dokup sobie coś z witamin (np.A+E)...
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: HMB a rzezba?
nie zawsze rozstepy pojawiaja sie od masy, jezeli masz slabo rozciagliwa czy sucha skore to one zawsze beda sie robily zwlaszcza ze na rzezbe robisz wiele powtorzen...a co do masci lepsza nie znaczy lepsza :), jest wiele masci rozniacych sie skladem musialbys przetestowac ktore na Ciebie dzialaja typu fissan,masc dla niemowlat gerbera, czy nawet najprostszy mocznik zakup rowniez jak pisal ma capivit a+e bedziesz mial lepiej nawilzona i rozciagliwa skore, aha moze zbyt czesto sie kapiesz i masz wysuszona skore,a moze stosujesz zle mydlo bo i z takimi przypadkami sie spotkalem ktore wysuszaly skore, podczas kapieli mozesz rowniez w miejscach narazonych robic naprzemienne prysznice z cieplej i zimnej wody zeby pobudzic krew do krazenia jezeli to nie pomoze to niestety masz chyba takie predyspozycje genetyczne jezeli Twoja mamy w ciazy je miala czy tata to juz bankowo je bedziesz mial, kazdy rozstep to postep a bez rozstepow niema postepow :)
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


tommy117
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 67 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: HMB a rzezba?
Uzywalem tez innych masci ale stwierdzilem ze moze to zle zeby tak je mieszac i lepiej uzywac caly czas tego samego i postanowilem uzywac tego z Avonu bo podobno jest jednym z lepszych. Zreszta to widac po mnie bo jak juz mowilem te rozstepy ktore ktore sie pojawily dwa lata temu teraz sa biale (no ale nadal sa i juz zawsze beda :zalamany: ). U Dermatologa bylem wlasnie dw alata temu, to baba powiedziala mi ze mam predyspozycje do wystepowania rozstepow i powiedziala ze jesli ich nie chce miec to mam przestac cwiczyc. Polecila tez masc Fissan ale dala jasno do zrozumienia ze czarno to widzi. Kupilem nawet ten Fissan(mam go do teraz) ale po przegladnieciu roznych forum dowiedzialem sie ze Fissan to g***o i jedyna jego zaleta jest niska cena, wiec postanowilem uzywac czegos innego. Mam teraz na oku tez pewna masc z Apteki, ale sie zastanawiam czy juz nie lepiej uzywac dalej tej samej, czy nie zaszkodzi ze nagle zmienie na inna? Codziennie jem witaminy centrum (jest i wit A i wit E obie po 100% zalecanego dziennego spozycia) i tabletki musujace tez witaminowe. Slyszalem tez ze cynk jest dobry(prawda?) i mam zamiar kupic tez osobno tabletki z cynkiem. Co do kąpieli to przewaznie dwa razy dziennie, czasem raz wiec chyba normalnie, a uzywam roznych zeli pod prysznic, nie mam takiego ktory zawsze uzywam. No i teraz to juz sie calkiem zdolowalem, czyli mowisz ze skoro mam predyspozycje do powstawania rozstepow to jesli bede cwiczyl na rzezbe to i tak sie pojawia? :(:(:( (wczesnbiej myslalem ze tylko wtedy kiedy rosna miesnie a skora nie nadaza, wiec pomyslalem ze cwiczenie na rzezbe bedzie dobrym rozwiazaniem bo miesnie nie beda tak rosnac). Czyli dermatolog miala racje i jesli nie chce miec rozstepow to nie moge cwiczyc? :zalamany: :/
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: HMB a rzezba?
tommy117, niestety jezeli ktos ma predyspozycje to juz wiele mu nie pomorze, mialem gdzies artykol z porownaniem masci na rozstepy jak go znajde to przepisze tutaj i moze cos wybierzesz
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024