Skocz do zawartości


Zdjęcie

Stosowaliscie kiedys ARMAGEDON?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

PATRYK6661418048765
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1108 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:JG

Napisano Ponad rok temu

Stosowaliscie kiedys ARMAGEDON?
Czy ktos stosowal kiedys taki trening?? Ja przyznam, ze kiedys sprobowalem, ale przerwalem z powodu braku postepow... Zastanawiam sie czy nie zrobic jeszcze raz takiego cyklu, ale chyba bede musial to wszystko jakos inaczej ugryżć bo na dzien dzisiejszy o jakikolwiek postep na prawde ciezko... nawet najmocniejsze legalne wspomagacze na mnie nie dzialaja... moge przytyc, ale to wszystko to zwykly tluszcz... miesnia nie widac, a wlasciwie im waga wyzsza tym coraz mniej go widac :zawstydzony: Dlatego chcialbym tylko zwiekszyc mase ramion bo nieco odstaja od reszty sylwetki... nieco dopracowac klatke podczas zimy i walczyc o rzezbe az do lata...

Jak cwiczylem Armageddon z kolega, ktory byl oczywiscie ON :suchy: ja nie zrobilem nawet milimetra a lapie w 6 tyg, a ten zrobil 7 cm;/ prawda, ze genetycznie roznimy sie calkowicie bo ten ciwczy tylko przed latem i zawsze potrafi przytyc z 15kg poprawiajac do tego rzezbe, ale ludzie 7cm!!!! I to wszystko na moich oczach... mi by wystarczylo gdybym zrobil dobry centymetr... na wiecej nie mam juz co liczyc na czysciora...

Napiszcie o swoch odczuciach i wskazowkach przy tym treningu. Z góry dziekuje:)
  • 0
wracamy do żywych...

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Stosowaliscie kiedys ARMAGEDON?

7 cm;/

pojechales po bandzie tera, wg mnie zdeka szkoda czasu aczkolwiek sprobowac mozesz jeszcze raz, ja bym kombinowal z cwiczeniami
  • 0

BARKY
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 454 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Stosowaliscie kiedys ARMAGEDON?
ja nie bylem zadowolony z armagedonu :/ szalu nie bylo. A w te 7 cm,to naprawde nie chce mi sie wierzyc :P
  • 0

GośćGuest_kosior_*

Guest_kosior_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Stosowaliscie kiedys ARMAGEDON?
mi po armageddonie poszlo 2-3 cm w łapce przy kulawej diecie, musisz byc przygotowany ze będzie bardzo ciężko , ja robilem armageddon JOKSa w faq jest to sobie oblukaj

PATRYK6661418048765
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1108 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:JG

Napisano Ponad rok temu

Re: Stosowaliscie kiedys ARMAGEDON?
hehe nie wierzcie, ale cwiczylem z tym ziomkiem... na sile robi podobne postepy przed sezonem... np z 90 na 160 na klate... potezna genetyka plus sterydy robi swoje...

kurde chocbym nie wiem co robil miesni nie dobudowywuje niestety;/... diete trzymam caly czas i z nia tez kombinuje, ale jak zwieksze ilosc kcal od razu mam gorsza definicje i wiecej w pasie... :dobani: W treningu to samo co chwila probuje czegos nowego i ciagle stoje w miejscu... jak widze jakich postepow dokonali ludzie cwiczac rok to ja im nie dorównywuje po 3 latach treningu i majac juz calkiem spory bagaz doswiadczen;/... cos mi sie wydaje, ze bez koksu sie nie obejdzie... tylko powstaje pytanie:

Czy warto?
  • 0
wracamy do żywych...

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Stosowaliscie kiedys ARMAGEDON?
nie warto cwicz dalej rob przerwy stosuj zasady weidera i inne np 100 powtorzen o ktorej np nikt nie slyszal a poprawia wytrzmalosc i zarysy takze sposobow jest wiele koks nie jest rozwiazaniem
  • 0

PATRYK6661418048765
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1108 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:JG

Napisano Ponad rok temu

Re: Stosowaliscie kiedys ARMAGEDON?
jutro mam trening lap... sprobuje cos zmacic w tym temacie...
  • 0
wracamy do żywych...



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024