Skocz do zawartości


Zdjęcie

Na masę - tanio i mocno.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
19 odpowiedzi w tym temacie

Daner0
  • Użytkownik
  • Pip
  • 31 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Górny śląsk
  • Zainteresowania:Elektronika

Napisano Ponad rok temu

Na masę - tanio i mocno.
Witam. Tutaj jest temat o moim treningu a Tutaj o mojej diecie.
Chcę się jeszcze dowedzieć czegoś o suplementach i odżywkach. Otuż narazie mam do wydanie około 130-180zł na te zabawy. Jdałem ostatnio dość długo monohytrant kreatyny firmy olimp. Prze 3-4 miesiące 390 tabletek, teraz mam drugi miesiąc przerwy po tym.
Teraz na Mocną czysta Masę chcę kupić: Mutant Mass(2300g), nitrobolon 2, gold omega 3 (3paczki). Jak będzie mnie stać to chcę jeszcze Trec BCAA anabolic system. Proszę o rade, co lepiej zamiast czego? Czy to jest dobra kombinacja? może być? Prosze się też sugerować moją dietą oraz treningiem.
  • 0

datulus
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3363 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piwniczanka FC

Napisano Ponad rok temu

Re: Na masę - tanio i mocno.
nitrobolon mozesz kupic ale puche 700 gram i do tego dolozysz mono to wtedy starczy ci na cyklonik bo tak to 1 nitro to za malo na cyklon, a tak ogolnie to jest ok
  • 0
wakacyjne, bez spinki :)

bikerider
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4676 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:bielsko-biała
  • Zainteresowania:fotografia: modowa i portretowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Na masę - tanio i mocno.

Prze 3-4 miesiące 390 tabletek, teraz mam drugi miesiąc przerwy po tym.

:wstyd: :wstyd: efekty były max. 8 tyg, a potem tylko obciążałes niepotrzebnie nerki, które musiały ta kreatyne filtrowac :/

Mutant Mass(2300g), nitrobolon 2, gold omega 3 (3paczki). Jak będzie mnie stać to chcę jeszcze Trec BCAA anabolic system.

i to wszystko chcesz kupic za 180zł?

kup sobie green magnitude i do tego mutant mass'a i/lub jakies białko uniwersalne ;)
  • 0

Daner0
  • Użytkownik
  • Pip
  • 31 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Górny śląsk
  • Zainteresowania:Elektronika

Napisano Ponad rok temu

Re: Na masę - tanio i mocno.
Mutant Mass 2,27kg PVL + Taurine 120kap. GRATIS 84zł, nitrobolon 2 około 50-60zl
Takie ceny na allegro. Prosiłbym o konkretne nazyw i ilości bo nie znam siei nie wiem co to jest takie "mono"

efekty były max. 8 tyg, a potem tylko obciążałes niepotrzebnie nerki, które musiały ta kreatyne filtrowac

Racja. Potem już brałem po 6 tabletek zamiast 4 to jeszcze coś działało ale to przez 2 tygodnie. Wiem że prszesadziłem;p
  • 0

bikerider
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4676 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:bielsko-biała
  • Zainteresowania:fotografia: modowa i portretowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Na masę - tanio i mocno.

Mutant Mass 2,27kg PVL

nie odczujesz takich ilosci- lepiej nakup za ta kase ryzu i cycka z kury :D

Taurine 120kap

zbedne tzn. mozesz walic, ale nie da Ci to jakichs o wiele lepszych rezultatów :P

nitrobolon 2 około 50-60zl

mała pucha... nie styknie na cykl :/
  • 0

husky1418048788
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 252 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Na masę - tanio i mocno.

Mutant Mass 2,27kg PVL

nie odczujesz takich ilosci- lepiej nakup za ta kase ryzu i cycka z kury :D

A ryż i cycki od razu odczuje :rotfl:
  • 0

Daner0
  • Użytkownik
  • Pip
  • 31 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Górny śląsk
  • Zainteresowania:Elektronika

Napisano Ponad rok temu

Re: Na masę - tanio i mocno.
Ewentualnie p mieśacu - dwuch, mogę dokupić jeszcze coś tego mutant mass albo nitrobolon 2. Tylko co teraz mam kupić? Mutant MASS,

puche 700 gram

co to?

mono

a to co? Prosiłbym konkretne nazwy. Tauryne dostaje gratis, zamiast tego gratisu moge np taniej zapłacic o 10-20zl za mutant mass. Ryż i tak mam zamiar jeść i to poza kosztami więc bez takich...
  • 0

datulus
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3363 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piwniczanka FC

Napisano Ponad rok temu

Re: Na masę - tanio i mocno.

nie odczujesz takich ilosci- lepiej nakup za ta kase ryzu i cycka z kury :D


gainera raczej sie nie odczuwa?

co to?


nitrobolon 700 gram cena 119zl

a ono to jest monohydrat kreatyny czyli najzwyklejsza kretka np. taka jaka brales wiec kupujesz takie nitro i do tego troche monohydratu i lecisz
  • 0
wakacyjne, bez spinki :)

bikerider
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4676 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:bielsko-biała
  • Zainteresowania:fotografia: modowa i portretowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Na masę - tanio i mocno.

datulus napisał/a:
puche 700 gram
co to?

chodzi mu o duza puche nitrobolonu II

datulus napisał/a:
mono
a to co? Prosiłbym konkretne nazwy. Tauryne dostaje gratis, zamiast tego gratisu moge np taniej zapłacic o 10-20zl za mutant mass. Ryż i tak mam zamiar jeść i to poza kosztami więc bez takich...

monohydrat kreatyny- np: olimp mega caps
  • 0

Daner0
  • Użytkownik
  • Pip
  • 31 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Górny śląsk
  • Zainteresowania:Elektronika

Napisano Ponad rok temu

Re: Na masę - tanio i mocno.
No to biore ten mutant mass taki jak podałem 2.27kg plus ta tauryna gratis, jak zabrraknie to dokuie ale nie wcześniej niż za miesiąc. Nitrobolon2 kupie paczke wielką. Gold omega 3 - ze 3 paczuszki. I teraz pytanie. Czy zaczynac cykl bez BCAA czy koniecznie to kupić żebybył maksymalny efekt?
  • 0

Kamil^
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 389 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z siłowni

Napisano Ponad rok temu

Re: Na masę - tanio i mocno.
Bierz tego gainera i nie sluchaj rowera ;p
Dobre chociaz te 2,5 kg.. Najwyzej dokupisz
A zamiast Nitro to moze kup CP , duza puszka sporo tansza od duzej nitro
  • 0

datulus
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3363 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piwniczanka FC

Napisano Ponad rok temu

Re: Na masę - tanio i mocno.
olej to bcaa dasz rade bez
  • 0
wakacyjne, bez spinki :)

Daner0
  • Użytkownik
  • Pip
  • 31 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Górny śląsk
  • Zainteresowania:Elektronika

Napisano Ponad rok temu

Re: Na masę - tanio i mocno.
CP czyli co? :wstyd: Na siłowni właśnie mi doradzali żeby w pierwszej kolejności kupić aminokwasy czyli te bcaa... teraz to nie wiem
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Na masę - tanio i mocno.

CP czyli co?

cell pump firmy biogenix

Na siłowni właśnie mi doradzali żeby w pierwszej kolejności kupić aminokwasy czyli te bcaa... teraz to nie wiem

ostatnio widze znow szał na bcaa nastał :D zapewne z powodu leucyny gdy dowiedziono ze jest ona najważniejszym aminokwasem,niezbednym do budowania miesni. jednak w Twoim przypadku najlepiej sprawdzi sie raczej zwykle bialko, plus jak starczy pieniedzy leucyna zakupiona oddzielnie, jestem zdania ze aminokwasy bcaa to jako antykatabolik na rzezbe/redukcji, natomiast leucyna na mase w duzej ilosci wiec albo zakupiona oddzielnie lub w postaci odzywki po treningowej jak torrent universala
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Na masę - tanio i mocno.

ostatnio widze znow szał na bcaa nastał :D zapewne z powodu leucyny gdy dowiedziono ze jest ona najważniejszym aminokwasem,niezbednym do budowania miesni


a w właśnie ze nie , wszystko zaczeło sie od tego że to ja je promowałem :rotfl: bo mam je w stałej suplementacji od dawna :hyhy: i tera widze jaki mam wpływ na ludzi :rotfl: :rotfl: :rotfl:


ja proponuje zakupić Volumassa 35 i pić porcje 100g po treningu , ceny są tera gdzie nie gdzie okazyjne , więc wypada bardzo ekonomicznie ;)

Daner0
  • Użytkownik
  • Pip
  • 31 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Górny śląsk
  • Zainteresowania:Elektronika

Napisano Ponad rok temu

Re: Na masę - tanio i mocno.
Tak więc. Prowadze odpowiedniom diete, mam odpowiedni plan i w koncu przyszly mi odzywki poczta. Mam nitroboln II 700, mutant mass 2.27kg, dextro speed 500g(gratis dostalem), mass 5100 500g(tez gratis) i tauryna 120kapsułek.
Tak sie zastanawiam kiedy to wszystko brac i mieszac. Nitrobolon niby 3 razy dziennie. Pic to przed wyjsciem do szkoly. Drugie juz przed silka u wspomnianej rodziny. Trzecia dawka znowu w domu wieczorem.
Nie mam pojecia jak z mutant mass... nic nie wyczytalem z opakowania. Prosilbym o rade. Tauryna też rano i po trenningu bezpośrednio. Węglowodany czyli ten Dextro speed to kiedy brac. Przed trenningiem? i te drugie białkko gratisowe mass 5100? tez po?
  • 0

GuZu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2691 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Piła
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Na masę - tanio i mocno.

nitroboln II 700

malo na cykl.

przed i po treningu zacznij od zalecanej dawki (bodajze 15) i jak nie bedize klepał to zwiekszaj.

mutant mass 2.27kg

porcja 100g, uzupelnienie kcal w diecie. tam gdize nia masz czasu na dobre zarcie, chociazby w szkole. 1-max 2 porcje dziennie skoro dieta dobra.

dextro speed 500g

nadaje sie tylko po treningu, tak i bierz- 30-40g porcja.

mass 5100 500g

nie slyszalem. czuje ze niezly shit. bierz jak sie mutant skonczy tak samo. jezeli w skladzie glownie ww proste to ogranicz sie do pory potreningowej.

tauryna 120kapsułek

dorzuc do nitro przed tr. bo duzo jej nie masz ;)
  • 0
Everybody wants to be a bodybuilder but nobody wants to lift so heavy ass weights

BODYGUARD
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 7885 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Motoryzacja, kompy,sztuki walki, sex, kobitki, książki fantasy,muza techno

Napisano Ponad rok temu

Re: Na masę - tanio i mocno.
Zestaw cieniutki i to strasznie jedno nitro na nic sie nie zda
mutant dopłaciłbyś troche wiecej i miałbyś 6,8 kg

ze te małe opakowanie trzeba było lepiej białko wziać.

a tauryna 120 kaps to ... a szkoda gadać heh

szkoda ze wcześniej nie śledziłem twojego tematu
bo ten zestaw jest dosc drogi a mało warty z punktu masy.
  • 0

Daner0
  • Użytkownik
  • Pip
  • 31 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Górny śląsk
  • Zainteresowania:Elektronika

Napisano Ponad rok temu

Re: Na masę - tanio i mocno.
hmm. no to roszke sie zalamalem. Przed zakupem wszyscy pisali ze ok. Teraz jeszcze jak mam tauryne , troche carbo i innego bialka gratis to wszyscy znowu mowia ze bardzo zle. Wyzej kilka osob pisalo ze nitrobolon kupic puszke 700. Teraz to juz niby malo. Mutant mass moze dokupie jak skoncze ten. Bo teraz niemam kasy ale moze w okresie swiat cos bede mial. Ja placilem tylko za mutant mass i za nitrobolon. Reszta mialem gratis. I to tanio placilem. Nitrobolon 119zl i mutant mass 84. to wszystko w jednym sklepie, jeszcze do kumpla zamowilem i dostalem gratisy, rabat 20zl i koszulke:) uwazam ze duzo za to nie zaplacilem. Tylko co jeszcze dokupic albo jesc zeby byl dobry efekt i zestaw byl mocny. Bo liczylem ze kupilem najwazniejsze rzeczy. Jeszcz Gold omega 3 mam i jem.
  • 0

Gawlo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1186 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bielsko-Biała
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Na masę - tanio i mocno.
do tej puchy nitro choćby mono dokup.
Jak już to ktoś pisał
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024