Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kolana


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

Samiec
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 364 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wschód
  • Zainteresowania:Piłka nożna,Kulturystyka ;)

Napisano Ponad rok temu

Kolana
Siemka, otoz moj problem wyglada tak: Dzisiaj byl pierwszy trening w noge, i oczywiscie na poczatek pare kolek wokol boiska i po drugim okrazeniu strasznie mnie zaczely bolec kolana (nigdy tak nie mialem) i oto do was pytanie co to moze byc??? co moglo to spowodowac??? jak ten bol wyleczyc??? czy moze to byc spowodowane cwiczeniami na nogi np. prostowanie nog na maszynie, za duzy ciezar i cos sie ponaciagalo???
  • 0
Przeklinam Każdą Minutę Treningu Mówię Sobie Jednak Nie Poddawaj Się Cierp Teraz Aresztę Życia Spędź Jak Mistrz...!!!

krzysiekl13
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1452 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z nienacka

Napisano Ponad rok temu

Re: Kolana
no przed biegami to trza sie rozgrzac
:P :P
i wez kup se zapobiegawcze glukozamine :P
  • 0
:)

Samiec
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 364 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wschód
  • Zainteresowania:Piłka nożna,Kulturystyka ;)

Napisano Ponad rok temu

Re: Kolana
Ale wczesniej tez sie nie rozgrzewalem i moglem biegac... a moze t cos ze stawami ;/
  • 0
Przeklinam Każdą Minutę Treningu Mówię Sobie Jednak Nie Poddawaj Się Cierp Teraz Aresztę Życia Spędź Jak Mistrz...!!!

krzysiekl13
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1452 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z nienacka

Napisano Ponad rok temu

Re: Kolana
no to kup glukoziamne i idz do lekarza
  • 0
:)

Samiec
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 364 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wschód
  • Zainteresowania:Piłka nożna,Kulturystyka ;)

Napisano Ponad rok temu

Re: Kolana
moze jeszcze ktos napisze co o tym mysli i co to moze byc...
  • 0
Przeklinam Każdą Minutę Treningu Mówię Sobie Jednak Nie Poddawaj Się Cierp Teraz Aresztę Życia Spędź Jak Mistrz...!!!

Antalis
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 150 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kolana
najlepiej idz do lekaza bo to moze byc brak mazi stawowej i to jest dosc powazna sprawa. Mam nadzieje ze tego nie masz bo to jest straszny bol.
  • 0

Samiec
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 364 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wschód
  • Zainteresowania:Piłka nożna,Kulturystyka ;)

Napisano Ponad rok temu

Re: Kolana
no nie wiem czy cos ci to pomoze ale np. mam tez cos takiego w lokciach jak by mi sie kosci lamaly w lokciach i w kolanach tak samo np. jak przysiady robie ;/
  • 0
Przeklinam Każdą Minutę Treningu Mówię Sobie Jednak Nie Poddawaj Się Cierp Teraz Aresztę Życia Spędź Jak Mistrz...!!!

Majorka
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 763 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kolana
Ja mam podobnie, jak sie pytałem kumpla co studiuje medycyne to mówił, że musze coś na stawy zapodać(glukozamine) ty też o tym pomyśl ;)
  • 0

Samiec
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 364 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wschód
  • Zainteresowania:Piłka nożna,Kulturystyka ;)

Napisano Ponad rok temu

Re: Kolana
Dobra dzieki ;) to kupie ta glukizamine :) moze pomoze :) mam nadziejie :] ;)
  • 0
Przeklinam Każdą Minutę Treningu Mówię Sobie Jednak Nie Poddawaj Się Cierp Teraz Aresztę Życia Spędź Jak Mistrz...!!!

GośćGuest_intron0_*

Guest_intron0_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Kolana
glukozamine se o kant stolu mozna obic, z czarnych scenariuszy artropatia hemofilowa( czyli wylewy krwi do stawow najczesciej kolanowe lokciowe i skokowe ) ale ta sie dosc wczesniej ujawnia sie wiec jesli nie miales takich problemow wczesniej mozna wykluczyc chyba ze postac nie typowa ale z tego co piszesz malo mozna wywnioskowac wiec do lekarza radze

Samiec
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 364 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wschód
  • Zainteresowania:Piłka nożna,Kulturystyka ;)

Napisano Ponad rok temu

Re: Kolana
No niestety mam do juz jakies pol roku ;/ :/
  • 0
Przeklinam Każdą Minutę Treningu Mówię Sobie Jednak Nie Poddawaj Się Cierp Teraz Aresztę Życia Spędź Jak Mistrz...!!!

GośćGuest_intron0_*

Guest_intron0_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Kolana
nie nie to o czym pisalem pojawia sie we wczesnym dziecinstwie wiec watpie ze to masz, moze poprostu przeciazyles stawy i teraz mam jakies problemy zwyrodnieniowe udaj sie do lekarza zrobi zdjecie i powinien jakos pomoc :) a w rodzinie nie bylo problewmow ze stawami ?? np reumatyzm albo czy nie przechodizles jakis infekcji ukladu moczowego np pecherza lub cewki moczowej bo czasami objawy ze stawow sa objawem tzw zespołu reytera gdzie masz bakteryjne zapalenie cewki lub pecherza problemy ze spojowkami i stawy do tego nawalaja moze pamietasz czy jakas infekcja byla tak pół roku temu ?

Samiec
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 364 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wschód
  • Zainteresowania:Piłka nożna,Kulturystyka ;)

Napisano Ponad rok temu

Re: Kolana
nie nie takiej infekcji napewno nie mialem ;) no a w rodzinie to mama czasami mowi ze ja nogi kręcą.
  • 0
Przeklinam Każdą Minutę Treningu Mówię Sobie Jednak Nie Poddawaj Się Cierp Teraz Aresztę Życia Spędź Jak Mistrz...!!!

Rafal91
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 227 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Kolana
ja mam troche inny problem otoz ostatnio grałem w piłe nożną pobronilem troche na bramce pozniej zaczelem grac w polu pokopalem troche az nagle zaczela mnie strzasnie bolec stopa ze juz nie moglem dac rady kopnac pilki ta sama noga. Lipa jak mam miec caly czas tak samo a lubie pograc w piłke czasem. Moze to byc spowodowane cwiczeniami na nogi czyli siady ze sztanga itp. ?
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024