Skocz do zawartości


mętlik w glowie ? czyli POMOCY !!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
14 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Który zestaw najlepszy ? (12 użytkowników oddało głos)

Który zestaw najlepszy ?

  1. 1.opcja najtansza. Horse power + Cell pump 200g + clout 250g przed cyklem white flood 549g + gainera duzo (5 głosów [38.46%])

    Procent z głosów: 38.46%

  2. 2. opcja srednio droga. Horse power + NOZ przed cyklem M-stak (2 głosów [15.38%])

    Procent z głosów: 15.38%

  3. 3. opcja droga . Horse power + Nitrobolon 2 przed cyklem m-stak + gainer (5 głosów [38.46%])

    Procent z głosów: 38.46%

  4. 4. opcja bardzooo droga . HP + Nitrobolon 2 przed cyklem m-stak + stak 2 (1 głosów [7.69%])

    Procent z głosów: 7.69%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

GośćGuest_kosior_*

Guest_kosior_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

mętlik w glowie ? czyli POMOCY !!
pomozcie mi w wyborze po cyklowej suplementacji , na wysycenie i na cykl kolejny

dodam ze posiadam juz 4 kg Gain bolic (" Gainer " nie uwazględnialem GB w ankiecie czyli dokupił bym gainera jeszcze )

a wiec pomozcie mi i wybierajcie po 2 zestawy , bo juz mam mętlik w głowie

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: mętlik w glowie ? czyli POMOCY !!

mozcie mi w wyborze po cyklowej suplementacji , na wysycenie i na cykl kolejny

to chcesz brac cos na miedzy cyklami i na jakis cykl nastepny? bo zdeka nie zczailem
  • 0

GośćGuest_kosior_*

Guest_kosior_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: mętlik w glowie ? czyli POMOCY !!
no tak teraz robie pump + mono , i teraz potrxzeba cosik na wysycenie zeby sie lepiej cwiczylo i cos na next cykl ;] macie 4 opcje

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: mętlik w glowie ? czyli POMOCY !!
miedzy cyklami dalbym noza no boostera ( no shot)+gainer + dieta a na next cykl juz kliknalem
  • 0

bikerider
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4676 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:bielsko-biała
  • Zainteresowania:fotografia: modowa i portretowa

Napisano Ponad rok temu

Re: mętlik w glowie ? czyli POMOCY !!
kosior, a ja wybiore opcje nr 5 xD czyli na wysyceniu NOZ IV+ stak 2, a na cykl hp+nb 2 lub nb II+clout
  • 0

datulus
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3363 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piwniczanka FC

Napisano Ponad rok temu

Re: mętlik w glowie ? czyli POMOCY !!
na huj ci te animale jak ty masz 16 lat..... potem bedziesz plakal ze to jak testosterol ( bo to dziala na podobnej zasadzie) wiek jest potrzebny do tego

ja miedzy cyklami nie polecam nic bo miesiac mozna wytrzymac bez odzywek/supli to nawet lepiej dla zoladka a na next cykl to jest tyle kombinacji ze sie w huju nie miesci nawet

bike glabie jestes przedstawicielem handlowym noz iv? masz prowizje przynaj sie....
  • 0
wakacyjne, bez spinki :)

BARKY
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 454 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: mętlik w glowie ? czyli POMOCY !!

na ch*** ci te animale jak ty masz 16 lat..... potem bedziesz plakal ze to jak testosterol ( bo to dziala na podobnej zasadzie) wiek jest potrzebny do tego


Ogolnie madrze powiedziane ;)


KOSIOR, tak sobei widze czytajac twoj dziennik,twoje testy itd. ze ty chlopie strasznie kombinujesz i bladzisz we mgle hehehhehe ;) ukladasz jakies "zaawansowane" zestawy,co chwila zmieniasz zdanie i za cos nowego chcesz sie lapac. A nie obrazajac cie, patrzac na twoje wyniki silowe i wygladowe jest slabo :/ (choc trzeba pamietac ze masz dopiero tylko 16 lat ). Skoro ci niezbyt idzie z tymi suplami,moze dla odmiany sprobuj zrobic sobie cykl na naprawde dobrej diecie, takiej rozpisanej co do gramow ( a nie tak na oko ) zarzucisz do tego zwykluskie mono czy tam inna forme i naprawde zobaczysz efekty, a przy okazji odciazysz troche zoladek od wszystkich "smieci", bo masz jeszcze spooooro czasu na lykanie i faszerowanie sie chemia ;)
  • 0

GośćGuest_kosior_*

Guest_kosior_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: mętlik w glowie ? czyli POMOCY !!
a to piep.rzyc to kupie sobie white flooda i gainera i bede szamał a na cykl wezme to co juz mam HP i clouta z 250g i cp z 200g wiec bedzie dobrze, jak mi sie skonczy clout i cp to dokoncze cykl na white flood i hp i tyle w tym topicu , widzie ze nie jestescie sklonni mi pomoc . dzieki ramzi za odp.

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: mętlik w glowie ? czyli POMOCY !!
spoko chlopaki duzo supli to chlopak bladzi i ja mu sie nie dziwie bo sam jak przegladam stronki z suplami to pier.dolca dostaje ja tam jestem zwolennikiem zasady stestowane = sprawdzone =dobre = brac ponownie co prawda to prawda

a przy okazji odciazysz troche zoladek od wszystkich "smieci", bo masz jeszcze spooooro czasu na lykanie i faszerowanie sie chemia


  • 0

Lithuanian
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: mętlik w glowie ? czyli POMOCY !!
kosior, po cyklu z mono i APump wal plasma jet przed treningiem i dopierdol z dieta i to tyle. animale nie są warte swojej ceny a twoj wiek robi animale bezurzyteczne.pozdr
  • 0

GośćGuest_kosior_*

Guest_kosior_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: mętlik w glowie ? czyli POMOCY !!
mam dac 140 zl za 16 porcji ?

to juz wole white flood za 120 zl mam 50 porcji

Grzesiek91
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1136 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk
  • Zainteresowania:Dziwki , Alkohol , Kolacje ze świecami :D

Napisano Ponad rok temu

Re: mętlik w glowie ? czyli POMOCY !!
kosior, wpadłeś w burze informacji ... i teraz nei wierz co masz zrobić wdłg mnie wszystko co wymieniłeś mogłby Cie poklepać ale.... po co wydawać miliony na bzdury skoro mozna kupic HP + cos tam i zadbać o diete ;))
  • 0
I Tylko dwa słowa ! Wygladasz godnie

Lithuanian
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: mętlik w glowie ? czyli POMOCY !!

mam dac 140 zl za 16 porcji ?

tyle to kosztuje.. :hyhy:
  • 0

amigo
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: mętlik w glowie ? czyli POMOCY !!
bez kreatynowy :

Ae2 + Noz Iv + Anabolic Window [ Nowa Formuła bez kreatyny ]

Cykl Kreatynowy :

Green Magnitude + Horse Power

Tony Ryżu i Tony Kuraka :D
  • 0

GośćGuest_kosior_*

Guest_kosior_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: mętlik w glowie ? czyli POMOCY !!
a nitrix ? jeden kumpel bardzo chwalił sobie , tylko czytalem troche to w nim jest chyba kreatyna , w jakiej ilosci jak ktos wie?



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024