Skocz do zawartości


Zdjęcie

Izolat Białka drobiowego


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

revel
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 93 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Izolat Białka drobiowego
słyszałem ze takie coś ma wejść ale że ponoć ma dużo kosztować wiecie coś na ten temat??
  • 0
im więcej potu na sparingu tym mniej krwi na ringu

Lithuanian
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: Izolat Białka drobiowego
nic. ktop ma go robić?
  • 0

revel
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 93 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Izolat Białka drobiowego
nie mam pojecia W KIF było napisane ogólnikowo myślalem że wy mi powiecie :)
  • 0
im więcej potu na sparingu tym mniej krwi na ringu

Blackzone
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1952 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:siłownia
  • Zainteresowania:[][][]-----[][][]

Napisano Ponad rok temu

Re: Izolat Białka drobiowego
i czym to ma się niby różnić od zwykłego izolatu? zero różnicy albo różnica nie odczuwalna...
  • 0

revel
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 93 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Izolat Białka drobiowego

i czym to ma się niby różnić od zwykłego izolatu? zero różnicy albo różnica nie odczuwalna...


To dlaczego w diecie masz pierś z kurczaka ?? dlatego że białko zwierzęce jest najwartościowszym białkiem !!
  • 0
im więcej potu na sparingu tym mniej krwi na ringu

szafik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3866 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wielun
  • Zainteresowania:kulturystyka, sporty walki, film, muzyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Izolat Białka drobiowego
hmmm a co izolat serwatki jest bialkiem roslinnym??ciekawe..krowa to roslina :zdziwko:
  • 0

Chcesz być duży? wzbudzać respekt? Taki człowiek nie może bać się zastrzyków!


revel
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 93 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Izolat Białka drobiowego

hmmm a co izolat serwatki jest bialkiem roslinnym??ciekawe..krowa to roslina :zdziwko:


Masakra ale jesteś inteligent . A powiedz mi czy serwatke robi sie z mięsa ?? z twojej filozofi wynika ze Mleko a mięso to to samo :zalamany:
  • 0
im więcej potu na sparingu tym mniej krwi na ringu

szafik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3866 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wielun
  • Zainteresowania:kulturystyka, sporty walki, film, muzyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Izolat Białka drobiowego
to nie to samo ale to bialko pochodzenia zwierzecego a nie roslinnego...
  • 0

Chcesz być duży? wzbudzać respekt? Taki człowiek nie może bać się zastrzyków!


GośćGuest_Kain_*

Guest_Kain_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Izolat Białka drobiowego

Masakra ale jesteś inteligent . A powiedz mi czy serwatke robi sie z mięsa ?? z twojej filozofi wynika ze Mleko a mięso to to samo


hehehehe wiec rozwieje wasze watpliwosci - bialko serwatkowe jest bialkiem pochodzenia zwierzecego innymi slowy jest bialkiem zwierzecym a NIE roslinnym. Nie chodzi o to czy jest z miesa czy nie, chodzi o to ze jest wytwarzane przez organizm zwierzecy czyli krowe. Tak wiec bialko serwatkowe jest bialkiem zwierzecym tak samo jak drobiowe, bialko ryb czy bialko jaj.

szafik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3866 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wielun
  • Zainteresowania:kulturystyka, sporty walki, film, muzyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Izolat Białka drobiowego

Masakra ale jesteś inteligent . A powiedz mi czy serwatke robi sie z mięsa ?? z twojej filozofi wynika ze Mleko a mięso to to samo


hehehehe wiec rozwieje wasze watpliwosci - bialko serwatkowe jest bialkiem pochodzenia zwierzecego innymi slowy jest bialkiem zwierzecym a NIE roslinnym. Nie chodzi o to czy jest z miesa czy nie, chodzi o to ze jest wytwarzane przez organizm zwierzecy czyli krowe. Tak wiec bialko serwatkowe jest bialkiem zwierzecym tak samo jak drobiowe, bialko ryb czy bialko jaj.


Dokladnie to samo mowilem ale nie spoko bialko serwatki nie jest bialkiem zwierzecym...nawet jesli ktos nie wie jakim to metoda eliminacji moze oswiecic swoj umysl jakie to bialko-jak nei roslinne to zwierzecie... :offtopic:
  • 0

Chcesz być duży? wzbudzać respekt? Taki człowiek nie może bać się zastrzyków!


revel
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 93 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Izolat Białka drobiowego
weżcie co wy macie w bani ;p chciałem pruszyć ciekawy temat poprostu co do innowacji a wy sie już spinacie :P .Poprostu mnie ciekawiło jak działa białko z czystego mięcha ale jak to wejdzie i bedzie wypasionych produktem i bedziecie wszyscy to kupować to was wyśmieje . JOŁ
  • 0
im więcej potu na sparingu tym mniej krwi na ringu

GośćGuest_Kain_*

Guest_Kain_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Izolat Białka drobiowego

Poprostu mnie ciekawiło jak działa białko z czystego mięcha ale jak to wejdzie i bedzie wypasionych produktem i bedziecie wszyscy to kupować to was wyśmieje


po pierwsze nie powiedzialem ze nie bedzie wypasionym produktem, po drugie nie powiedzialem ze nikt tego nie bedzie kupowal, po trzecie tez mnie to ciekawi niezmiernie, tak ze az po nocach nie spie :hyhy: wyjasnilem tylko ze bialko serwatkowe JEST BIALKIEM ZWIERZECYM bo jest wytwarzane przez zwierze, pochodzi od zwierzecia a nie z rosliny. Wiec czemu chcesz nas wysmiewac ? Bardzo nie ladnie, do kąta !

revel
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 93 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Izolat Białka drobiowego

Poprostu mnie ciekawiło jak działa białko z czystego mięcha ale jak to wejdzie i bedzie wypasionych produktem i bedziecie wszyscy to kupować to was wyśmieje


po pierwsze nie powiedzialem ze nie bedzie wypasionym produktem, po drugie nie powiedzialem ze nikt tego nie bedzie kupowal, po trzecie tez mnie to ciekawi niezmiernie, tak ze az po nocach nie spie :hyhy: wyjasnilem tylko ze bialko serwatkowe JEST BIALKIEM ZWIERZECYM bo jest wytwarzane przez zwierze, pochodzi od zwierzecia a nie z rosliny. Wiec czemu chcesz nas wysmiewac ? Bardzo nie ladnie, do kąta !


śmieje sie ziomek ;p tak se gadam postaram sie przetoczyć artykół może nawet dzisiaj ale coś kurcze nie moge znależć w tym stosie gazet :/
  • 0
im więcej potu na sparingu tym mniej krwi na ringu



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024