Skocz do zawartości


Zdjęcie

Testosterol


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
22 odpowiedzi w tym temacie

wilku81418048751
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 83 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Testosterol
Witam. Chciałem zapytać o rzetelną opinię na temat Testosterolu 250. Czy to coś działa ? Prosze o opinie :hyhy: Pozdr Chopaki!!! :hyhy:
  • 0

GośćGuest_hx_*

Guest_hx_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Testosterol
Zależy od wieku, im jesteś starszy i masz niższy poziom teścia tym większa szansa ze coś zadziała.. ja z wiekiem 21 lat nie tracę kasy na tribulusy za wpierdalam krete i no-boostery i jakoś rosnę :hyhy:

TKS
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Testosterol
hx dobrze mówi.Masz 21 lat Twój organizm wytwarza wystarczającą ilość testosteronu nie marnuj kasy lepiej ją przeznaczyć na coś innego.Pozdrawiam
  • 0

husky1418048788
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 252 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Testosterol
Testosterol zadziała na Ciebie tak samo teraz, jak i za 10 lat - czyli wcale.
Ten suplement (o ile można go tak nazwać) to zwykłe placebo.
  • 0

GośćGuest_hx_*

Guest_hx_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Testosterol
Od kiedy Tribulusy to placebo kolego? Może jakieś badania lub coś?

Phytomedicine. 2008 styczeń;15(1-2):44-54

. Efekty hormonalne Tribulus terrestris i jego roli w zarządzaniu dysfunkcja meskiego wzwodu - ocena stosowania na ssakach z rzędu naczelnych, królik i szczur.

Gauthaman K, Ganesan AP.

Wydział Położnictwa & Ginekologii, Yong Loo Lin Szkoła Medycyny, Narodowego Uniwersytetu w Singapur, 5 Lower Kent Ridge Road, 119074 Singapur.

Hormonalne efekty Tribulus terrestris (TT) został oceniony na ssakach z rzędu naczelnych, króliku i szczurze, by zidentyfikować jego przydatność w zarządzaniu dysfunkcji wzwodu (ED). Ekstrakt/ wyciąg z TT był administrowany dożylnie w dawce 7.5, 15 i 30mg/kg, na ssakach z rzędu naczelnych dla wnikliwych badań. Króliki i normalne szczury leczone przy pomocy 2.5, 5 i 10mg/kg ekstraktu TT ustnie/oralnie przez 8 tygodni, dla chronicznych badań. Ponadto, wykastrowane szczury zostały leczone albo testosterone cypionate (10mg/kg, dwa razy na tydzień przez 8 tygodni) lub TT ustnie (5mg/kg codziennie przez 8 tygodni). Próbki krwi zostały przeanalizowane dla testosteronu (T), dihydrotestosterone (DHT) i siarczan dehydroepiandrosterone (DHEAS) .

Zanotowano u ssaków z rzędu naczelnych, wzrost T (52%), DHT (31%) i DHEAS (29%) przy 7.5mg/kg były statystycznie znaczne. W królikach, zarówno T, jak i DHT było zwiększone porównywalnie, by skontrolować jakkolwiek, tylko wzrosty w DHT (przy 30% i 32% - 5 i 10mg/kg) byly statystycznie ważne. W wykastrowanych szczurach, wzrosty w poziomach T o 51% i 25% zostały zaobserwowane/ zanotowane z T i TT odpowiednio każdemu z osobna były statystycznie znaczne. TT zwiększa kilka hormonów płci, prawdopodobnie z powodu obecności protodioscin (substancja aktywna) w ekstrakcie. TT może być pożyteczny.

Jak widać, TT może stosunkowo być wart uwagi, sęk w tym że niema róży bez kolców, dodatnia biosynteza DHT zarówno przyśpiesza mozliwe negatywne skutki uboczne - przerost prosty, wypadanie włosów etc.

Tłumaczył : Infamous


husky1418048788
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 252 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Testosterol
A od kiedy kolego mówimy o tribulusie???

Pytanie dotyczyło produktu o nazwie TESTOSTEROL 250 nie jest to tribulus - czytaj uważnie
  • 0

GośćGuest_hx_*

Guest_hx_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Testosterol
A od kiedy w testosterolu niema saponin, czy fitosteroli? Tribulus Terestris jest tylko jednym z popularniejszym źródłem, jednak tak określa się wszystkie preparaty roślinne zawiadamiając saponiny.

husky1418048788
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 252 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Testosterol
Jesteś pierwszą osobą na którą zadziałam tribulus :rotfl: :padam: :rotfl:


Cały megabol to ściema tak jak ich fitosterole
  • 0

GośćGuest_hx_*

Guest_hx_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Testosterol
no ta ich innych ściemach zrobiłem 30kg:] lepiej poczytaj na konkurencyjnych forach o tribulusach i saponinach, bo jak ktoś kupi 100zł z USA saponiny w ładnym kolorowym opakowaniu to wychwala pod niebiosa, a jak kupi za grosze to samo, bo bez importu i dublowania badań oraz marki to już chłam tak? inteligencją nie błyszczysz

husky1418048788
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 252 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Testosterol
Kur*a koleś czy Ty się urwałeś z choinki wielkanocnej!!!
Od kiedy piszemy o tribulusie???
Pytanie dotyczy testosterolu 250 a jest to wielka ściema, każdy co jest w temacie by Cię wyśmiał!!!

I czy Ty masz do mnie jakiś problem, że mnie obrażasz???
Możemy wszystko wyjaśnić (nienawidzę forumowych kozaczków)
  • 0

GośćGuest_hx_*

Guest_hx_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Testosterol
dałbym Ci kilka linków z konkurencyjnego forum ale to jest zabronione tam sa testy opinie etc. i jakos ludziom na tym idzie tylko nie dzieciakom. A o tribulusie piszmy od początku, bo co za różnica z jakiej rośliny pozyskujesz saponiny i fitosterole skoro maja taki sam skład chemiczny?

husky1418048788
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 252 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Testosterol
Podeślij mi te linki na PW
  • 0

revel
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 93 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Testosterol
ja brałem Biosterol to prawie to samo co testosterol zeżarłem 4 paczki i zauważyłem jedynie szybszą regeneracje i motywacje do treningu
  • 0
im więcej potu na sparingu tym mniej krwi na ringu

Majorka
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 763 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Testosterol
Ja podobnie jak revel, ihusky, nie mam nic dobrego do powiedzenia o testosterolu zarówno jak i biosterolu na forum tez w dużej mierze przeważa zła opinia na temat tych produktów.
  • 0

GośćGuest_hx_*

Guest_hx_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Testosterol

Wiek: 16

i Ty się dziwisz?

Majorka
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 763 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Testosterol
Może i sie dziwie, ale znam dużo starszych gości i mówią, że to gówno...
Ps. Za 15 dni kończe 17 lat ;)
  • 0

GośćGuest_hx_*

Guest_hx_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Testosterol
tak a to się bierze ponad 25L a im więcej tym lepiej..

Lithuanian
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: Testosterol
w maśle też są sterole roślinne takl dla porównania :hyhy: i nie odczówam jakos ich dzialania.. moze jem za mało masła.. :rotfl: testosterol to lipa.. nie znam osób co by go chwaliło, osobiście nie jadłem
  • 0

matviej
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 155 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Düsseldorf
  • Zainteresowania:kulturystyka, formula1

Napisano Ponad rok temu

Re: Testosterol
Spokojnie , fakt jest ze trzeba zwracać przede wszystkim uwagę na firmę produkującą towar . To nie sterydy działa subtelnie ale działa sens jest dopiero po 30 ,35 .odpowiednia dieta plus to o co tak się kłócicie ,morze dać niezłe efekty , każdy organizm działa inaczej
  • 0

Lithuanian
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: Testosterol
matviej, SOG :rotfl: :rotfl:
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024