Skocz do zawartości


Zdjęcie

Datulus


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
250 odpowiedzi w tym temacie

GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Datulus
a tam ramzes pierdolisz można sie rozgrzewać i godzine i nie ustrzeżesz się od kontuzji , wszystko zależy od dnia i godziny , czasem błąd techniczy czasem po prostu pech , a co do przedramion to trzeba wziąć pod uwagę że pracują przy większości ćwiczeń mniej lub więcej i mięsień nie przystosowany do ciągłych przeciążeń jest podatny na kontuzje i przetrenowanie itp po za tym ustrzec się przed kontuzją jest bardzo trudno zawsze prędzej czy później coś nas dopadnie

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Datulus
napewno prawidlowa rozgrzewka wplynie bardziej na to by sie ustrzec kontuzji niz robienie jej ot tak by robic cos, tylko ze wiele osob nie umie poprostu robic rozgrzewek i potem sie dziwia ze naciagniecia,naderwania,bole itp tak sie sklada maks ze glowna przyczyna wlasnie kontuzji jest nieodpowiednia rozgrzewka lub jej brak :D nie mowie tu o popierdolencach co rzucaja hantlami w siebie albo chuj wie jak na siebie zarzucaja te hantle czy sztange. Ryzyko jest znacznie mniejsze przy bdb rozgrzewce niz przy bylejakiej i nie trzeba godziny styka 10 min przed i po streching i ryzyko jest minimalizowane i taka jest prawda czy komus to sie podoba czy nie i nie mowia o tym ksiazki o doswiadczenie zawodnika ja np dostrzegam roznice przed tym jak sie nie rogrzewalem a jak po tym jak tera sie rozgrzewam roznica jest znaczna.
  • 0

datulus
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3363 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piwniczanka FC

Napisano Ponad rok temu

Re: Datulus

Ryzyko jest znacznie mniejsze przy bdb rozgrzewce niz przy bylejakiej


ale widzisz ze jnednak nadal jest to ryzyko i na mnie akurat trafilo, u mnie kazdy staw jest dobrze rozgrzewany do tego lekkie rozciaganie i seria rozgrzewkowa z malym ciezarem a i tak cos tam jednak sie stalo (predzej czy pozniej sie musialo stac a przez kolo rok nic kompletnie nawet mnei nie bolalo)
  • 0
wakacyjne, bez spinki :)

GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Datulus
bo to taki sport jak ćwiczysz kilka lat i nie miałeś jakiejś kontuzji ( lekkiej , poważnej itp ) to albo jesteś kurwa Wolverine albo zacznij grać w lotka :rotfl: , rozgrzewka rozgrzewką wiadomo że coś tam trzeba zrobić ale nikt mi nie powie że po dobrej rozgrzewce np w martwym ciągu nic mi nie jebnie w plecach nawet przy dobrej technice :D datul sorry za spam w nagrode dostaniesz od ramzesa czekoladę :D

datulus
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3363 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piwniczanka FC

Napisano Ponad rok temu

Re: Datulus
dzisiaj bedize 12 dzien cyklu no i tak waga wreszcie sie ruszyla (+2,5kg)

sila no to jak juz mowilem ladnie tez sie ruszyla, tak jak mowilem kupilem aakg mega hardcore, wczoraj zastosowalem i to chyba dziala od pierwszego treningu bo pompa byla potezna naprawde. Tylko jeden problem mam caly czas ta reka pizga (w sumie praktycznie tylko przy bicepsie, przy innych partiach tylko czasami) no nic bede musial jakos z ta reka wytrzymac. To narazie na tyle, jutro klatka to zobacze jak sila poszla na serie :)
  • 0
wakacyjne, bez spinki :)

datulus
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3363 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piwniczanka FC

Napisano Ponad rok temu

Re: Datulus
ogolnie ten x mass to jest jakas wyjebka bo co to ma byc 2,5 kilo w 2 tygodnie poszlo masy... sila poszla nawet jako tako jestem nawet zadowolony ale z ta masa to wogole walek jak huj nie polecam nikomu tego szitu no chyba ze teraz w ostatnim tygodniu cos sie mocn ozmieni ale nie wierze za bardzo
  • 0
wakacyjne, bez spinki :)

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Datulus
a diete trzymasz?
  • 0

ooleg
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Datulus

ogolnie ten x mass to jest jakas wyjebka bo co to ma byc 2,5 kilo w 2 tygodnie poszlo masy

:wstyd: :wstyd: :wstyd:

to ze tobie nie poszło nie znaczy ze innym nie pójdzie . a 2,5 kg to nie wyjebka bo w ciągu roku mozna zdobyc zaledwie od 6-8kg czystego miecha wiec nie wiem w czym ty masz problem , widocznie szukasz złotego środka , a PH to nie INSULINA i GH po tym to idzie dopiero ale diete też tzreba trzymac na najwyższym poziomie
  • 0

datulus
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3363 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piwniczanka FC

Napisano Ponad rok temu

Re: Datulus
geloo83, zobacz sobie wypowiedz nazywanynie o tym samym srodku
  • 0
wakacyjne, bez spinki :)

ooleg
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Datulus
dla mnie takie wypowiedzi sa nieco nieobiektywne biorąc pod uwage ze 2,5kg w 2 tygodnie to dobry wynik , nie prowadzicie ścisłej diety macie inne przemiany wiec co do odczuć tez moga byc rózne tak samo co do oczekiwań ja podczas stosowania obecnie NOX złapałem juz prawie 3 kg a PH i SAA nie miałem jeszcze przyjemności stosować , może troszke przesadzacie co do tego wszystkiego
  • 0

szafik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3866 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wielun
  • Zainteresowania:kulturystyka, sporty walki, film, muzyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Datulus
Ja bym to wyposrodkowal-Datul sam mozesz powiedziec, ze zrobiles duzo mniej na trenie jak ja na susie, ale z drugiej strony zrobiles wiecej na trenie jak teraz na xmasie, a dawki sa wieksze. Prawda jest po srodku-stosujac dobra diete wycisnalbys na bank ze 4-5 kg, a wtedy wrzuciles ponad 4 opierdalajac sie z dieta. ;)
  • 0

Chcesz być duży? wzbudzać respekt? Taki człowiek nie może bać się zastrzyków!


datulus
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3363 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piwniczanka FC

Napisano Ponad rok temu

Re: Datulus
Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika
  • 0
wakacyjne, bez spinki :)

bikerider
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4676 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:bielsko-biała
  • Zainteresowania:fotografia: modowa i portretowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Datulus
ojjj... zalany brzuszek czy mi sie wydaje? :looka:
  • 0

GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Datulus
w pozie bicepsy przodem brak najszerszych , wciągaj brzuch wypychaj klate i napinaj najszersze

datulus
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3363 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piwniczanka FC

Napisano Ponad rok temu

Re: Datulus
bikerider, no zalany troche nie powiem ze nie ;p

maks, no ten najszerszy to jest ciezki u mnie ;/ a co do pozowania to ja nie umiem wogole ;p
  • 0
wakacyjne, bez spinki :)

trihoo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 320 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:piłka nożna,siłownia

Napisano Ponad rok temu

Re: Datulus
szeroki pas,ten problem tkwi u wileu osob,rowniez u mnie
Reszta spoko dosc sucha masa,napewno jest progres niz pare miechow wczesniej
A jak nogi :P ?
  • 0

Lithuanian
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: Datulus
datulus, skoro mowisz ze siła skacze i 2,5kg łapiesz w dwa tygodnie to wyjebką bym tego nie nazwał.. ja na drogich suplach i dopiętym żarciu 2,5kg robie w 3 miechy.. z taka sylwetka za wczesnie na to wszystko ale to juz Twoja brocha, sie nie wpierdalam.

Co do sylwetki to plecy , tylni akton barków i brzuch do roboty.
  • 0

abs
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 696 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Datulus
no ten brzuszek ci nie zabardzo pasuje do sylwetki :) cw brzuch wogle ?
  • 0

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Datulus
gora klaty do poprawy +

Co do sylwetki to plecy , tylni akton barków i brzuch do roboty.

jak nogi? poka plery jeszcze
  • 0

nazwanynie
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Datulus
bombastycznie. w tych spodniac z tym paskiem to wygladasz jak kingbrucelii z reklamy plusa. juz wiadomo czemu twarz zamazales :P
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024