Skocz do zawartości


Zdjęcie

Łokieć


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

BANAN14
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 161 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:MIELEC

Napisano Ponad rok temu

Łokieć
Witam dzisiaj mialem dosc dziwny trening poniewaz cwiczyłem tak jak zawsze a dzisiaj zadna partia u mnie sie nawet nie napieła a przyrostów tym bardziej nie widac. Ale mam problem jak cwiczyłem bica na modlitewniku sztangą łamaną nagle zaczał mnie bolec łokiec i boli mnie do tej pory jak tylko zegne ramie do końca. Jak myślicie co to moze byc?? Kontuzja czy tylko zbytnie obciązenie stawu łokciowego ?? A drugi problem to to ze nie widze kompletnie przyrostów w bicepsie mam zamiar zrobic armageddon na wakacjach albo i szybciej bo kompletnie nic nie rośnie :/ Przez co to moze byc spowodowane ??
  • 0

BLUE_ARMY
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4535 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KM, ALP, Diving

Napisano Ponad rok temu

Re: Łokieć
BANAN14, mogłeś naciągnąć jakiś mięsień koło stawu łokciowego, dlatego tak odczuwasz, przyłóż lodem a przed treningiem polecam bolące miejsce nasmarowac rozgrzewającą maścią (Ben Gay)
Regeneracja, zbytnie przemęczenie bicepsa, pamiętaj że ramię składa sie również z tricepsa ;-)
  • 0
ON
NBII + Shock + BCAA MC + Mio


It has been said that something
as small as the flutter of a butterfly's wing
can ultimately cause a typhoon
halfway around the world..
- Chaos Theory

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Łokieć
BANAN14, albo nie robiles dobrze technicznie zalozyles zbyt duzy ciezar i taki efekt, co do bica to nie jestes jedyny to sie nie martw i trenuj dalej
  • 0

Gorthin
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Łokieć

nagle zaczał mnie bolec łokiec

Rób rozgrzewke przed treningiem, i powinno być wszystko ok.

A drugi problem to to ze nie widze kompletnie przyrostów w bicepsie mam zamiar zrobic armageddon na wakacjach albo i szybciej bo kompletnie nic nie rośnie :/ Przez co to moze byc spowodowane ??


Oj wiele może być przyczyn,zbyt słaby trening,źle ułożony lub tak jak mówi Ramzes17, może źle technicznie wykonujesz, ja też zamierzam zrobić Armagedona,ale w połączeniu z suplami i oczekuje przyrostów co najmniej 10 cm na bicu :rotfl:
  • 0

BANAN14
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 161 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:MIELEC

Napisano Ponad rok temu

Re: Łokieć
Ja sie bede cieszyc jak jak bede miał przynajmniej 3 cm w bicu po armagedonie :P a teraz mam jeszcze jedno pytanko ale dotyczące czego innego jak rozwinąc dolne czesci pleców ??
  • 0

Gorthin
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Łokieć
Myśle,że możesz ćwiczyć MARTWY CIĄG,”MARTWY CIĄG” NA PROSTYCH NOGACH,SKŁONY ZE SZTANGĄ TRZYMANĄ NA KARKU (TZW. „DZIEŃ DOBRY”)
  • 0

GośćGuest_MariuchxD_*

Guest_MariuchxD_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Łokieć
jesli chodzi o prostowniki to martwy

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Łokieć

Ja sie bede cieszyc jak jak bede miał przynajmniej 3 cm w bicu po armagedonie

dobrze ze marzenia nie kosztuja
na prostowniki to mc i rzymska
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024