Skocz do zawartości


Zdjęcie

Strona instruktora BAS


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
281 odpowiedzi w tym temacie

budo_dealer
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1692 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jeszcze nie wiem
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Strona instruktora BAS

Dealer twój każdy post to jakaś pomyłka.

Albo nie wiesz co piszesz albo piszesz glupoty. Sam piszesz, ze BAS nie ma juz teraz nic wspolnego z BAS. Wiec kiedys mialo.

A to że twórcą Combat Kalaki jest Bryl to sprawa jasna dla każdego kto interesuje się SW dłużej niż 2 miesiące.


A skad specjalisto bierzesz ta wiedze? Bo do stworzenia CK poczuwa sie trzech innych trenerow za to A.B. anie slowa o tym nie mowi. A moze ty mu w myslach czytasz?? Albo jestes tworca encyklopedii sportu?
  • 0

budo_dealer
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1692 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jeszcze nie wiem
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Strona instruktora BAS

Dealer a ty przypadkiem nie jesteś z IKMA od mistrza-ekspertta Sawickiego?


Nie - to zapewne twoj mistrz wiec nie chce zebys sie czul zazdrosny. I smiesza mnie te wszystkie federacje i nadstyle KM... To dobre dla bananow co lubia w koszulce z treningow pokazac sie na miescie. Przyznaj kupiles taka koszulke...
  • 0

budo_zwierzu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 472 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Strona instruktora BAS
kupiłem majtki! z napisem z tyłu: krav maga...z uzupełnieniem bjj,boks,mt :)
  • 0

budo_obronca
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 564 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z lasów zachodnich

Napisano Ponad rok temu

Re: Strona instruktora BAS

To dobre dla bananow co lubia w koszulce ..


O, nowe znaczenie słowa banan, to ciekawe to slang młodzieżowy chyba jakiś, hmm a może młodzieżowo -blokowy?

Ktoś mądry mnie oświeci hemmp?
  • 0

budo_dublet1
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 291 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Otwock
  • Zainteresowania:Combat

Napisano Ponad rok temu

Re: Strona instruktora BAS
Witam.sorki,ze sie wetne w rozmowe,ale mam pytanko,czy ktos w ogole lyknal BAS 3 lub STREET-BOXING lub COMBAT-CALAKI?jezeli nie to dajcie sobie spokoj z komentarzami i obrazaniem teamu doktora A.Bryla :twisted:
  • 0

budo_dublet1
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 291 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Otwock
  • Zainteresowania:Combat

Napisano Ponad rok temu

Re: Strona instruktora BAS
A tak na marginesie to zajmuje sie ta problematyka od 12lat,prawda Guliwer?! :wink:
  • 0

budo_zwierzu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 472 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Strona instruktora BAS
A co ? team Doktora B.taki wrażliwy i delikatny? :lol: a nie mówił wam Doktor we Włościejewkach ,że tffardym trza być a nie mientkim? :D przy okazji wpieprzania na wpół surowego królika na kolację po wyjściu z "psychodołka"i trocin na betonie :)
A tak po prawdzie- jeśli uważasz że ktoś tu kogoś obraża to pozwij go do sądu.
A tak przy okazji-dla niezorientowanych-już od jakiegoś czasu nazwa BAS3 została zmieniona na Street Boxing(to tak bardziej medialnie wygląda) :D
  • 0

budo_dealer
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1692 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jeszcze nie wiem
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Strona instruktora BAS

Witam.sorki,ze sie wetne w rozmowe,ale mam pytanko,czy ktos w ogole lyknal BAS 3 lub STREET-BOXING lub COMBAT-CALAKI?jezeli nie to dajcie sobie spokoj z komentarzami i obrazaniem teamu doktora A.Bryla :twisted:


A czy ornitolog musi umiec latac??

A tak bardziej serio to w ktorym fragmencie znajdujesz tresci obrazajace team doktora A.Bryla? I dlaczego ty wystepujesz z konkretnym roszczeniem a nie czlonkowie teamu doktora A.Bryla?

Poza tym co ma stopien naukowy (zreszta najnizszy z mozliwych) do umiejetnosci? Bo tak to eksponujesz jakby mialo nadawac szczegolna moc i autorytet.
  • 0

budo_roboy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 716 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Strona instruktora BAS

Witam.sorki,ze sie wetne w rozmowe,ale mam pytanko,czy ktos w ogole lyknal BAS 3 lub STREET-BOXING lub COMBAT-CALAKI?jezeli nie to dajcie sobie spokoj z komentarzami i obrazaniem teamu doktora A.Bryla :twisted:


A czy ornitolog musi umiec latac??

A tak bardziej serio to w ktorym fragmencie znajdujesz tresci obrazajace team doktora A.Bryla? I dlaczego ty wystepujesz z konkretnym roszczeniem a nie czlonkowie teamu doktora A.Bryla?

Poza tym co ma stopien naukowy (zreszta najnizszy z mozliwych) do umiejetnosci? Bo tak to eksponujesz jakby mialo nadawac szczegolna moc i autorytet.


stopień naukowy doktora to najwyższy a nie najniższy z możliwych (pomijam habilitacje bo juz sie z niej rezygnuje) stopni naukowych
  • 0

budo_dealer
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1692 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jeszcze nie wiem
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Strona instruktora BAS
[quote]stopień naukowy doktora to najwyższy a nie najniższy z możliwych (pomijam habilitacje bo juz sie z niej rezygnuje) stopni naukowych[/quote]

Jesli tak to jakie sa nizsze stopnie naukowe??

Bo jak nie wiesz to lepiej nie pisz niz masz pisac glupoty. Co znaczy ze "juz rezygnuje sie z habilitacji"?? Przepisy sa i nie ma nawet projektu nowelizacji a sa jedynie zapowiedzi (tyle samo warte co zapowiedzi zmiany kodeksu karnego). Pogadamy jak pojawi sie inicjatywa ustawodawcza.

Habilitacja nie jest stopniem naukowym
w przeciwienstwie do stopnia doktora habilitowanego.

Jest jeszcze tytul (nie stopien) naukowy profesora zwyczajnego.[/quote]
  • 0

budo_roboy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 716 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Strona instruktora BAS
[quote name="budo_dealer"][quote]stopień naukowy doktora to najwyższy a nie najniższy z możliwych (pomijam habilitacje bo juz sie z niej rezygnuje) stopni naukowych[/quote]

Jesli tak to jakie sa nizsze stopnie naukowe??

Bo jak nie wiesz to lepiej nie pisz niz masz pisac glupoty. Co znaczy ze "juz rezygnuje sie z habilitacji"?? Przepisy sa i nie ma nawet projektu nowelizacji a sa jedynie zapowiedzi (tyle samo warte co zapowiedzi zmiany kodeksu karnego). Pogadamy jak pojawi sie inicjatywa ustawodawcza.

Habilitacja nie jest stopniem naukowym
w przeciwienstwie do stopnia doktora habilitowanego.

Jest jeszcze tytul (nie stopien) naukowy profesora zwyczajnego.[/quote][/quote]

odchodzi sie od habilitacji (przez habilitacje rozumialem dr hab oczywiscie bo co by innego wiec sie nie podniecaj), wiem bo sam jestem dr i sie tym interesowalem swego czasu, mam dr kumpli z niemiec gdzie teraz zmienia sie ten system habilitacji na bodajze jr prof i nie wiedza czy zostac w starym czy w nowym i w pl bedzie tak samo bo mamy ten sam system co w germanii i wiekszosc swiata ma inaczej a nauka dazy do uniformizacji systemow. jest dr i tyle.


tak czy inaczej stopnie naukowe teraz sa dwa:

dr
dr hab - od ktorego sie odchodzi.

prof to tytul

a bakalaz i mgr to stopnie zawodowe a nie naukowe
  • 0

budo_dublet1
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 291 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Otwock
  • Zainteresowania:Combat

Napisano Ponad rok temu

Re: Strona instruktora BAS
:) Uderz w stol,a nozyce sie odezwa!!!
:lol: Street-boxing tez wam nie odpowiada,hmm?
8O Ale jestescie wybredni!!!
Ja doktora i jego team poznalem osobiscie i nie zaluje!
Moge w pelni racjonalnie wypowiadac sie w temacie...
  • 0

budo_tedo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 988 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Strona instruktora BAS
Więc się wypowiedz!!!!!!!!!!! Najpierw napisz kiedy i przez jaki okres go poznawałeś, nie zaszkodzi jak napiszesz jak sie nazywasz i jakie masz doświadczenie. Pozdrawiam!!!
Na temat tego ulicznego boksu też
  • 0

budo_zwierzu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 472 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Strona instruktora BAS
no bublett! nie daj się prosic, opowiedz o sobie jak ludzie ładnie proszą :D ....tzn sorki -dublet
  • 0

budo_dealer
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1692 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jeszcze nie wiem
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Strona instruktora BAS

odchodzi sie od habilitacji (przez habilitacje rozumialem dr hab oczywiscie bo co by innego wiec sie nie podniecaj), wiem bo sam jestem dr i sie tym interesowalem swego czasu, mam dr kumpli z niemiec gdzie teraz zmienia sie ten system habilitacji na bodajze jr prof i nie wiedza czy zostac w starym czy w nowym i w pl bedzie tak samo bo mamy ten sam system co w germanii i wiekszosc swiata ma inaczej a nauka dazy do uniformizacji systemow. jest dr i tyle.


tak czy inaczej stopnie naukowe teraz sa dwa:

dr
dr hab - od ktorego sie odchodzi.

prof to tytul

a bakalaz i mgr to stopnie zawodowe a nie naukowe


Sorki za offtop ale tylko dwa zdania. Kto odchodzi od habilitacji bo napisales, ze odchodzi sie?? Konkrety nie pustoslowie. Jestes dr OK - czynie cie to lepszym? bo mnie nie. Moze pochwal sie w zakresie jakich nauk przygotowales dysertacje doktorska. Sam przyznales, ze dr to jednak nie jest najwyzszy a najnizszy stopien naukowy a liczac z profesura nadzwyczajna czesto dopiero 1szy z 4 krokow do profesury belwederskiej. Zeby nie zasmiecac wiecej tematu odpisz na priva.


Podobnie jak koledzy czekam na wypowiedz na temat teamu dr A. B. :) Tylko konkrety a niz, ze sa zajebisci, fajni, i w ogole super z nich profesjonalisci...
  • 0

budo_dublet1
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 291 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Otwock
  • Zainteresowania:Combat

Napisano Ponad rok temu

Re: Strona instruktora BAS
...doktora i jego team poznalem na poczatku lat 90-tych na lamach gazety SUPER KOMANDOS
i poczulem chec pojechania do Wlosciejewek.i tak tez sie stalo,gdy pojechalem 1996r doznalem
szoku(zreszta chyba nie tylko ja doznalem szoku!!!)byla tam naprawde zgraja roznych przedstawicieli roznych stylow walki oraz eks komandos z dziwnowa,ktory juz raz dostal lomot od A.brylla,ale tym razem uciekl z obozu...
Po paru latach,gdy doktor wznowil oboz pojawilem sie tam w 2000r i znowu bolesna lekcja w combat kalaki i widzialem wtedy w akcjii team doktora....
Po paru latach powstal street-boxing wlasnie na bazie bas-u i przylaczylem sie do grona przedstawicieli tego systemu i mysle,ze jest ok!
nawiasem piszac jest to polski system,ktory sie caly czas rozwija.
  • 0

budo_tedo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 988 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Strona instruktora BAS
witam, jeszcze tylko pozostało Ci przedstawienie siebie i swojego dorobku. Myślę że nie jest to problem. Nie chcę żebyś odebrał to jako atak lub coś innego, chodzi o weryfikację, sam wiesz że na forum jest kilka osób, które delikatnie powiedziawszy są imbecylami(większość wie o kim mowa). Kolejne pytanie, jeżeli uliczny boks powstał na bazie bas-u, to jest od niego lepszy czy też nie, czy zostały wybrane pewne techniki i sposoby przekazywania wiedzy, bo przecież bas, był ponoć bardzo śmiertelny(może jest), prosimy coś więcej napisać na ten temat.
  • 0

budo_dublet1
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 291 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Otwock
  • Zainteresowania:Combat

Napisano Ponad rok temu

Re: Strona instruktora BAS
....moze nie dokladnie odzwierciedlilem zalozenia i elementy jakie zawiera street-boxing,gdyz poczatek starcia w tym systemie jest oparty na boksie,a wykonczenie technik w parterze opiera sie na patrentach z bas-u(szczegoly taktyki poznaje sie na treningach).ogolnie rzecz biorac system ten jest kompletny i wyjatkowo skuteczny.nie krytykuje on tez innych systemow
jak i sztuk i sportow walki....
  • 0

budo_dublet1
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 291 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Otwock
  • Zainteresowania:Combat

Napisano Ponad rok temu

Re: Strona instruktora BAS
A co do mojej skromnej osoby to pozostane w cieniu i bacznie obserwuje ulice...
  • 0

budo_tedo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 988 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Strona instruktora BAS
Szlak by to trafił, wszyscy osnuci nicią tajemnicy jak mistrzowie ninja, tylko że oni musieli to robić, a Wy??????? Czy nie można napisać normalnie nazywam się tak i tak trenowałem to i to tyle a tyle lat, z dr Brylem ćwiczyłem tyle i tyle dni itd. Czy to aż tak bardzo skomplikowane???? Tak jak z Bas-em, został zamknięty w sejfie bo był bardzo brutalny dla wojska(jeżeli się nie mylę to tak kiedyś wyczytałem lub usłyszałem, nie pamiętam), a teraz wypływa jako uliczny boks, jakoś tego nie kumam. Lubię jak wiadomo o co chodzi, combaty mają być proste i skuteczne na miarę możliwości trenującego, nie może tam być tajemnic. Przynajmniej ja tak uważam, może się mylę. Dodam iż nie ma kompletnych systemów, zawsze znajdzie się oszołom który zaatakuje w taki sposób, że nie będziemy wiedzieli co jest grane. Zrani Cię, a potem wyleje jakieś gówno w którym jest żółtaczka typu B i co wtedy?????????? na to macie też sposób?????
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024