Skocz do zawartości


Zdjęcie

Strona instruktora BAS


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
281 odpowiedzi w tym temacie

budo_sibilian
  • Użytkownik
  • Pip
  • 22 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Strona instruktora BAS
Witam!
Pod adresami:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Znajduje się strona Jarosława Bielana, instruktora systemu bojowego BAS.
Serdecznie zapraszam
  • 0

budo_dealer
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1692 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jeszcze nie wiem
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Strona instruktora BAS
a podobno system tak tajny, ze reklama nie jest wskazana :?:
  • 0

budo_zwierzu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 472 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Strona instruktora BAS
chwali się na stronce ,że wygrywał jakieś tam walki ...a walczył w Brazylii na vale tudo? :D
  • 0

budo_ewcia21
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Strona instruktora BAS
psy szczekają, karawana jedzie dalej
  • 0

budo_zwierzu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 472 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Strona instruktora BAS
.....no bo jeśli się hwali na stronce,że pokonał oficerów jednostek specjalnych to nie wygląda to-przepraszam za szczerość- zbyt poważnie...bo kogóż pokonał? jakiś oficerów który potrenowali na siłowni w czasie wolnym od zajęć służbowych i zaliczyli przyspieszony kurs samoobrony dla zawodowych zołnierzy? Taki marketing był może i dobry jakieś 10 lat temu..
  • 0

budo_krzysiekka
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:pomorskie
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Strona instruktora BAS
Dobrze, że ludzie mają coraz większą wiedzę na temat SW i dla większości takie strony takich panów to raczej na poprawienie nastroju. Tylko zastanawiam się dlaczego mu nie wstyd, przecież to obciach taka strona i te artykuły na jego temat. Ale cóż, niech dalej żyje w swoich marzeniach i bajkach. Pozdrawiam.
  • 0

budo_sibilian
  • Użytkownik
  • Pip
  • 22 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Strona instruktora BAS

Dobrze, że ludzie mają coraz większą wiedzę na temat SW i dla większości takie strony takich panów to raczej na poprawienie nastroju. Tylko zastanawiam się dlaczego mu nie wstyd, przecież to obciach taka strona i te artykuły na jego temat. Ale cóż, niech dalej żyje w swoich marzeniach i bajkach. Pozdrawiam.


Wstyd i obciach to pisanie takich postów jak Twój o osobie, o której nie masz pojęcia. Nie rozumiem dlaczego zbiór artykułów to obciach. Znam Czarnego osobiście i jeśli chodzi o Combat to jest on niekwestionowanym autorytetem. Przetrwaj trening psychomentalny u dr Bryla, walcz na śmierć i życie i bądź bliski śmierci doprowadzając swój organizm do granic wytrzymałości a dopiero potem komentuj taką osobę jak Jarek stwierdzeniami w stylu marzenia i bajki... zapraszam Cię też do konfrontacji z Czarnym - myślę, że będę w stanie Ci taki sparing załatwić, chciałbym zobaczyć wtedy Twoje czary...
  • 0

budo_kajtek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 328 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Strona instruktora BAS

Dobrze, że ludzie mają coraz większą wiedzę na temat SW i dla większości takie strony takich panów to raczej na poprawienie nastroju. Tylko zastanawiam się dlaczego mu nie wstyd, przecież to obciach taka strona i te artykuły na jego temat. Ale cóż, niech dalej żyje w swoich marzeniach i bajkach. Pozdrawiam.


Wstyd i obciach to pisanie takich postów jak Twój o osobie, o której nie masz pojęcia. Nie rozumiem dlaczego zbiór artykułów to obciach. Znam Czarnego osobiście i jeśli chodzi o Combat to jest on niekwestionowanym autorytetem. Przetrwaj trening psychomentalny u dr Bryla, walcz na śmierć i życie i bądź bliski śmierci doprowadzając swój organizm do granic wytrzymałości a dopiero potem komentuj taką osobę jak Jarek stwierdzeniami w stylu marzenia i bajki... zapraszam Cię też do konfrontacji z Czarnym - myślę, że będę w stanie Ci taki sparing załatwić, chciałbym zobaczyć wtedy Twoje czary...


"Wstyd i obciach"?!........BZDURA! napisano posty odnośnie informacji zawartych na stronie tego pana,czyli ustosunkowano się do owych "zbiorów artykułów" i każdy użytkownik tego forum ma do tego prawo.Czy ktoś jest autorytem czy nie jest-podlega osobistej,subiektywnej ocenie i powinieneś to zaakcentować,bo może ktoś kto dla ciebie jest autorytetem dla 100 innych osób autorytetem nie jest.Chory już z założenia tzw."trening psychomentalny"u dr Bryla jest może podniecający dla znudzonych stałym powiększaniem swojego majątku biznesmenów lub dobrze opłacanych w firmach ulizanych menadżerów znudzonych kolejnymi sportowymi autami i ćpaniem w biurze oraz poza nim i poszukujących coraz to silniejszych wrażeń aby pochwalić się przed kumplami na imprezach ... lub osobników mających silne zaburzenia osobowości skoro podnieca ich np.dzika walka w parterze na betonie usypanym ścinkami drewna lub łapanie królika i niemal na surowo wpieprzanie go,aby poczuć się komandosem w dżungli,by nie wpomnieć o "psychodołku" (specjalnie przeznaczonym dla niezrównoważonych psychicznie - podtrzebujących ludowej terapii psycho-wstrząsowej)
  • 0

budo_sibilian
  • Użytkownik
  • Pip
  • 22 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Strona instruktora BAS

"Wstyd i obciach"?!........BZDURA! napisano posty odnośnie informacji zawartych na stronie tego pana,czyli ustosunkowano się do owych "zbiorów artykułów" i każdy użytkownik tego forum ma do tego prawo.


Przytocz mi cytat z postu, z którego będzie wynikało, że ten komentarz dotyczył artykułów zawartych na stronie. Co zaś do reszty Twojego komentarza to w 100% się z Tobą zgadzam, jedni lubią "to" a inni "tamto" ale jesteśmy w dziale Combat, a Combat wywodzi się właśnie z ekstremalnych zachowań i postaw, które mają być jak najbardziej skuteczne, a pisanie, że Jarosław Bielan żyje w sferze marzeń i bajek nie popierając tego żadnymi sensownymi dowodami jest właśnie wstydem i obciachem.
  • 0

budo_kajtek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 328 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Strona instruktora BAS

Dobrze, że ludzie mają coraz większą wiedzę na temat SW i dla większości takie strony takich panów to raczej na poprawienie nastroju. Tylko zastanawiam się dlaczego mu nie wstyd, przecież to obciach taka strona i te artykuły na jego temat. Ale cóż, niech dalej żyje w swoich marzeniach i bajkach. Pozdrawiam.


  • 0

budo_sibilian
  • Użytkownik
  • Pip
  • 22 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Strona instruktora BAS

Dobrze, że ludzie mają coraz większą wiedzę na temat SW i dla większości takie strony takich panów to raczej na poprawienie nastroju. Tylko zastanawiam się dlaczego mu nie wstyd, przecież to obciach taka strona i te artykuły na jego temat. Ale cóż, niech dalej żyje w swoich marzeniach i bajkach. Pozdrawiam.


Nie trzeba czytać między wierszami żeby dostrzec, że to wyraźna kpina z osoby Jarka Bielana, a nie z jego strony... Wolność słowa w Twoim wykonaniu to popieranie własnych przekonań poprzez krytykę innych odmiennych, a wspieranie podobnych już wypowiedzianych. Jak kto lubi...
  • 0

budo_kuro
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 112 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Strona instruktora BAS
Mnie ta strona żenuje. Kolo ma wielkie ego, lubi się odmóżdżać militarystycznie, macha bronią do zdjęć ... Myśli i cytaty, np Coelho pasują jak pięść do nosa. Lepiej niech wstawi sobie coś z "Mein Kampf" czy "Czerwonej Książeczki" Mao Tse...Chwalenie się ochroną takich makabr estetycznych jak "Bar" czy występy Cuccero...No comments.

Sumując jednym słowem - odpychające.
  • 0

budo_pinczer
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 295 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Strona instruktora BAS
Obejrzałem fotki i mam wrażenie że pan Czarny ma ochotę być gwiazdą troche takie źenujące pozowanie noszenie się z bronią rozebrany do połowy ale jak przeczytałem artykuły o nim to wymiękłem szczególnie źe pół godziny dziennie ćwiczy siłe włosów.
  • 0

budo_kuro
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 112 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Strona instruktora BAS
"szczególnie źe pół godziny dziennie ćwiczy siłe włosów"

:lol: :D :lol: 8O spadłem z krzesła :D :) :lol: :roll:
  • 0

budo_guliwer
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 541 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Strona instruktora BAS
Takie strony i teksty robi się pod klientów a nie pod kolegów z branży. Dlatego wiecie wy się z niego śmiejecie a on przelicza kase :)
  • 0

budo_zwierzu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 472 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Strona instruktora BAS
...zgadza się,tylko to bardzo smutne i żenujące jakimi prymitywnymi marketingowymi sztuczkami traktuje się właśnie tych potencjalnych naiwnych lub napchanych kasą klientów
  • 0

budo_sibilian
  • Użytkownik
  • Pip
  • 22 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Strona instruktora BAS
Hehe, to aż śmieszne, że człowieka, którego szanują w wojsku, w Policji, który jest konsultantem antyterrorystów w temacie walki wręcz osoby takie jak zwierzu czy KURO mieszają na największym forum sztuk walki w sieci z błotem. Weźmy takiego zwierza, cały czas tłukącego o marketingu - wypowiedzi Twoje są doprawdy miażdżące:

.....no bo jeśli się hwali na stronce,że pokonał oficerów jednostek specjalnych to nie wygląda to-przepraszam za szczerość- zbyt poważnie...bo kogóż pokonał? jakiś oficerów który potrenowali na siłowni w czasie wolnym od zajęć służbowych i zaliczyli przyspieszony kurs samoobrony dla zawodowych zołnierzy? Taki marketing był może i dobry jakieś 10 lat temu..

Popełniając w jednym poście tyle błędów doradzam Ci abyś o marketingu raczej się nie wypowiadał.

Użytkownik KURO też za bardzo czym chwalić się nie ma - ostrzeżenie za obrażanie innych już na swoim koncie ma. Szkoda tylko, że właśnie tacy krzykacze, którzy nic nie wnoszą do żadnej dyskusji a tylko odstraszają swoimi postami potrafią bezmyślnie skleconymi postami źle rzutować na innych....a może Panowie mają jakieś kompleksy? Marni zawodnicy na macie? Nie radzicie sobie w walce wręcz? Wcale by mnie to nie dziwiło... W opisie tematu widnieje "COMBAT
Krav Maga, BAS 3, Combat 56, Vasiliev system, rukopasznyj boj i inne.
Zamieściłem tu stronę Instruktora systemu BAS, prosiłbym więc moderatora tematu o zamknięcie tej bezsensownej dyskusji ponieważ nie jest to temat "Oceńcie moją stronę". Jeśli chcecie oceniać Czarnego umówcie się na trening, wtedy będziecie mogli wydać opinię, negatywną, pozytywną, nie ma znaczenia, ważne, że potwierdzoną jakimś sensownym doświadczeniem.
  • 0

budo_zwierzu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 472 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Strona instruktora BAS
Zatem taki ogólnoszanowany znany mistrz - pan Czarny potrzebuje adiutanta aby próbować się jakoś wypromować? :lol: półnago pozując z bronią do marketingowych fotek :) .....uczy Policję i żołnierzy jak zwiększyć siłę włosów?! :) ..może powinien zatrudnić się jako konsultant do salonów fryzjerskich...zrobiłby furorę! :)
  • 0

budo_walkar
  • Użytkownik
  • Pip
  • 38 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Strona instruktora BAS
Bardzo ciepło wspominam tą jego sławetną "tubę" wymierzoną w uczestnika BAR-u. Dla mnie Pan Bielan, mimo że nie miałem przyjemności go poznać osobiście, zawsze był kimś. Swój sąd podtrzymuję na podstawie relacji osób, którzy z nim obcowali osob.
  • 0

budo_guliwer
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 541 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Strona instruktora BAS
Ja uważam, że każdemu człowiekowj, który uczy innych należy się szacunek. Każdy człowiek jest inny i ma inny sposób nauki czy też promowania się. A wynikiem tego powinny być opinie klientów albo uczniów a nie innych instruktorów. Choć zawsze mogą powiedzieć co myślą po to jest forum :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024