Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dla tych co znaja sie na odzywkach w Anglii..


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

dzidektancerz
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Dla tych co znaja sie na odzywkach w Anglii..
siemka, jestem w anglii i nie mam pojecia co tu kupic na mase do diety. Zrobilem fotki 4 wiadereczek i prosze o doradzenie ktore z nich mam kupic. Fotki sa nie wyrazne ale mysle ze jesli ktos w anglii kupywal sumplemanty to dla niego te produkty ktore umiescilem beda znane.

Załączone pliki


  • 0

BODYGUARD
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 7885 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Motoryzacja, kompy,sztuki walki, sex, kobitki, książki fantasy,muza techno

Napisano Ponad rok temu

Re: Dla tych co znaja sie na odzywkach w Anglii..
Za duze toto nic nie widać
  • 0

wojtek21
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1024 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:parter na prawo
  • Zainteresowania:sex

Napisano Ponad rok temu

Re: Dla tych co znaja sie na odzywkach w Anglii..
ah te ceny :rotfl:
jak ja bylem w sklepie w angli to oni tam gowno maja
pewnie dlatego ze wszystko takie spasione wiec po huj im rosnac co najwyzej smalec topic :rotfl:
  • 0
i znow pelna k**** i znow film sie urwal.

GośćGuest_kosior_*

Guest_kosior_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Dla tych co znaja sie na odzywkach w Anglii..
bierz EAS 100% whey protein

datulus
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3363 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piwniczanka FC

Napisano Ponad rok temu

Re: Dla tych co znaja sie na odzywkach w Anglii..
kosior, moze uzasadznisz bueheh czy to ju zza trudne jest?? patrzac, ale tylko i wylacznie po firmie to tylko met-rx mi cos mowi ;d sponsor pudziana takze pewnie dobra marka ;p
  • 0
wakacyjne, bez spinki :)

GośćGuest_Kain_*

Guest_Kain_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Dla tych co znaja sie na odzywkach w Anglii..
wszystkie dobre firmy dobre, ja akurat mam met-rx, poza tym zalezy co chcesz brac bo to ostatnie to chyba gainer to drugie tez a pierwsze i 3 to sa bialeczka. Wiec zlaezy od ciebie co potrzebujesz bialko czy gainer. Jesli chcesz to na privie moge ci dac linka do sklepu gdzie mozesz kupic wyroby met-rx'a i eas'a z 30 % zniżką :)

dzidektancerz
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dla tych co znaja sie na odzywkach w Anglii..
Nie dzieki Kain ;) pieniadze nie graja roli zalerzy mi na efektach. Pozostane przy tych bialeczkach. Ale dalej nie wiem ktory..
  • 0

GośćGuest_Kain_*

Guest_Kain_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Dla tych co znaja sie na odzywkach w Anglii..

Nie dzieki Kain ;) pieniadze nie graja roli zalerzy mi na efektach. Pozostane przy tych bialeczkach.


chyba sie nie zrozumielismy. W tym sklepie masz znizke wlasnie na wyroby met-rx'a i eas'a czyli firmy z ktorych bialka wyzej podales. Wiec jak masz je kupic w zwyklym sklepie po cenie normalnej a mozesz je kupic z 30% znizka to chyba lepiej ze zniżka co ? A ten sklep to tez nie jest jakies tam allego tylko normalna siec sklepow znana w calym u.k. zapewniajace tez wysylke do domu - ze mozesz zamowic przez neta - wtedy wlasnie masz ta znizke.

co do wyboru ja bym wlasnie kupil to bialko met-rx lub eas'a. Jak kupowalem sam sie dlugo zastanawialem ale wybralem met-rx'a bo mi tu na tym forum dali linka jak pudzian reklamowal met-rx'a. Ale nastepne kupie chyba eas'a dla odmiany.

MeeHau
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 696 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dla tych co znaja sie na odzywkach w Anglii..
ja tam kupuje na ebayu ;) mozna sobie cos fajnego znalezc, a jak dobrze trafisz to przy troszke wiekszym zamowieniu ceny jak za produkty Olimpa :D
ostatnio kupowalem bialko Matrix firmy Syntrax 4.5kg, cena 62 funa razem z przesylka :)
wczesniej bralem gainera Dymatiza to koles, po tym jak juz wygralem aukcje, zorientowal sie ze nie ma akurat tego co ja chcialem to mi wyslal, niedosc ze lepszy tej samej firmy to jeszcze 4LBS wiecej bo nie mial takich opakowan jak ja zamowilem :) to sie nazywac miec farta :hyhy:

te bialka moge smialo polecic
Matrix 5.0 Syntrax
Optimum 100% Whey
Kaizen 100% Whey
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024