Skocz do zawartości


Zdjęcie

pytanko na temat Storma


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

playah_pg
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Miedzyzdroje
  • Zainteresowania:sztuki walki, windsurfing

Napisano Ponad rok temu

pytanko na temat Storma
otoz co mnie zastanawia czy sa 2 wersje storm'u tzn. chodzi mi o to czy jest starsza i nowsza wersja, pytanie zadaje poniewaz co mnie dziwi to to iz ceny za puche 80 porcji jest w cenie i 115zl i w cenie 169zl, patrzylem na opakowania to sie niczym nie roznia albo tej roznicy nie zauwazylem.
  • 0

datulus
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3363 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piwniczanka FC

Napisano Ponad rok temu

Re: pytanko na temat Storma
ten za 115 to taki import prywanty z usa a ten za 169 to od oficjalnego dystrybutora - fitness authority dlatego drozej ejst :D

wg. mnie nie istnieje zaden storm nowa formula, a ten w malych puszkach to poprostu stary poczciwy storm rozsypany do dwoch malych ot co zeby zwiekszyc zysk ;)
  • 0
wakacyjne, bez spinki :)

GośćGuest_Kain_*

Guest_Kain_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: pytanko na temat Storma
podłacze sie do tematu. Okolo maja/czerwca planuje jakis cyklik na rzezbe - z uzyciem jakiegos stacku. Podkreslam ze mam na mysli cykl na rzezbe a nie redukcje. Czyli chce podpompowac lekko miesnie jakas kreatynką (kreatynkami) bez zalewania sie fatem (malo wegli, troszku aerobow w miedzy czasie). W kazdym razie nie zamierzam brac zadnego spalacza. No i moje pytanie jest takie: czy do czegos takiego nadawał by sie storm ? ma dobre opinie, ludzie mowia ze to sprawdzony suplement. Oczywiscie mam na mysli nowego storma. Wychodzi calkiem ekonomicznie wiec tym bardziej byl by mi na reke. Bede mial za niedlugo kogos kto mi go mogl by przywiesc z Polski wiec dlatego pytam. Wiec czy polecacie storma na rzezbe ? czy raczej tylko do robienia masy ?

Grzesiek91
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1136 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk
  • Zainteresowania:Dziwki , Alkohol , Kolacje ze świecami :D

Napisano Ponad rok temu

Re: pytanko na temat Storma
raczej NB 2 , nie nabralem masy a zarys miecha mi sie poprawił po nim :)
  • 0
I Tylko dwa słowa ! Wygladasz godnie

GośćGuest_Kain_*

Guest_Kain_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: pytanko na temat Storma
no ale ja juz bralem nb2 wiec chcialem sprobowac czegos nowego a widze ze nowy storm jest chwalony. Tylko czy sie nadaje do robienia rzezby,,,

GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: pytanko na temat Storma
każdy stack sie nadaje bo to przecież zawsze kreta która działa tak samo , wszystko zależy od diety możesz spróbować xtreme stack cenowo podobnie jak nowy storm ale o wiele lepszy składowo

GośćGuest_Kain_*

Guest_Kain_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: pytanko na temat Storma

każdy stack sie nadaje bo to przecież zawsze kreta która działa tak samo


i tak i nie, z tego co wiem - moze sie myle - nie kazda kreta sie nadaje do robienia rzezby np. taki monohydrat ktory bardziej pasuje do masy. A chyba mono jest w nowym stormie nie ? nie no ale luz tez mi sie zdaje ze powinien byc ok. Jesli chodzi o diete to poporstu malo wegli

GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: pytanko na temat Storma
wiesz teksty typu mono ma mase jabłczan na siłe a gruszkan na rzeźbę są śmieszne :P i zachowajmy je dla takich rowerów czy datulów :hyhy: bo kreatyna zawsze działą tak samo różni sie tylko jej skład i wchłanialność a proces zachodzący po jej wchłonięci w każdym wypadku jest taki sam (prawie ale różnice są niewielkie ) GuZu tera sie masuje na jabłczanie więc jak by patrzeć na prawa panujące na forum zrobił błąd :D a jednak rośnie coś tam ;)

a wracając do twojego tematu to każdy stack będzie dobry i warto po eksperymentować z nowościami ;)
bo w sprawie definicji najważniejsza jest dieta i odpowiednie ćwiczenia a kreatyna będzie miłym dodatkiem ;)

playah_pg
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Miedzyzdroje
  • Zainteresowania:sztuki walki, windsurfing

Napisano Ponad rok temu

Re: pytanko na temat Storma
Datulus dzieki za odpowiedz. Mysle ze temat do zamkniecia ;p
  • 0

GośćGuest_Kain_*

Guest_Kain_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: pytanko na temat Storma
maks, ewentualnie, ostatecznie, po dluzszych przemysleniach i rozwazaniach zgodze sie z tobą :D



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024