Skocz do zawartości


Zdjęcie

Suplementy - pomoc


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
18 odpowiedzi w tym temacie

Rivelv
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:UK

Napisano Ponad rok temu

Suplementy - pomoc

Witam!!!
Jestem nowy na tym forum a takze troszke zielony jesli chodzi o kulturystyke.
Prosze o pomoc. Mam 25 lat 182 cm wzrostu i mase 68 kg (budowa ektomorficzna z bardzo szybkim metabolizmem). Kilka lat temu troszke cwiczylem (najwieksza odnotowana ;) waga 78kg). Obecnie przebywam za granica i od 3 miesiecy cwicze na silowni w pracy (jedyny mankament cwiczenia w nocy okolo 2-5 nad ranem + niezbyt dobre wyposazenie silowni - glownie cwiczenia aerobowe i maszyny do cwiczen na klatke, atlas etc.) do tego w domu posiadam 2 hantle (max obciazenie 25kg) i sztange (max obciazenie 65kg).
Zakupilem troszke suplementow jednak nie bardzo mam pojecie jakie cykle moge z nich ulozyc tak zeby nie "gryzly" sie ze soba (jestem laikiem w tych sprawach). Oto co mam na stanie:
Ethylosteron N.G. (kapsulki okolo 2 opakowan - jakies 400 sztuk)
Hitec Tribulus Terrestris (jedno opakowanie o ile sie nie myle to booster testosteronu)
Creatine Caps 700mg HPLC (250 kaps)
Extra Mass Protein 52g Carbs 86g (gainer)
do tego mam jeszcze troszke medykamentow jednak ich data waznosci uplynela 3 miesiace temu (nie wiem czy to bezpieczne je zazywac)
Nitrobolon II Powder Trec Nutrition (ponad pol opakowania data 09/2007)
Desiccated Liver Tablets z B12 i B compleks (11/2007)
Body Fortress BCAA (02/2008)
Jesli ktokolwiek moze mi pomoc rozpisac cykl z tym co posiadam (ewentualne gainery moge dokupic) z gory dziekuje. Z tego co wyczytalem wiekszosc cykli ma okolo 6-8 tygodni moim celem jest masa okolo 80 kg (dobije to dobra dieta 5 posilkow dziennie plus bomby kaloryczne w nocy - o ile nie rozwali mi to za bardzo zoladka :D ). Tkanka tluszczowa jaka mam obecnie jest prawie niezauwazalna (niewielkie nagromadzenie na brzuchu ale robie brzuszki) Cwicze 5 dni w tygodniu ze wzgledu na warunki sa to cwiczenia ogolnorozwojowe (lacze rozne partie miesni w tym samym dniu/nocy cwiczenia z prawie max obciazeniem na jakies 80-90% wysilku, ciezko wykrzesac cos wiecej o 4 nad ranem).
Dzieki. odpowiem na wszystkie ewentualne pytania.

 

Chodzi o ten produkt: http://www.fabrykasi...0-kaps-2,p.html


  • 0

bikerider
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4676 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:bielsko-biała
  • Zainteresowania:fotografia: modowa i portretowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Suplementy - pomoc
Rivelv, - jakies przebyt juz cykle?? :looka:
  • 0

datulus
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3363 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piwniczanka FC

Napisano Ponad rok temu

Re: Suplementy - pomoc
nic sie nie dzieje w sumie zr po terminie ;p
  • 0
wakacyjne, bez spinki :)

Grzesiek91
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1136 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk
  • Zainteresowania:Dziwki , Alkohol , Kolacje ze świecami :D

Napisano Ponad rok temu

Re: Suplementy - pomoc

Nitrobolon II Powder Trec Nutrition

nie bierz !! kumpel brał i mu cos pierdolneło z cisnieniem ;/ po zarzyciu tego miał 220/140 ;o i do szpitala go zabrali , wsumie do teraz ma lipe z cisnieniem
  • 0
I Tylko dwa słowa ! Wygladasz godnie

BODYGUARD
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 7885 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Motoryzacja, kompy,sztuki walki, sex, kobitki, książki fantasy,muza techno

Napisano Ponad rok temu

Re: Suplementy - pomoc
Prawdopodobnie organizmy eukariotyczne wywodzą się z prokariotycznych archeanów, jednak ich wczesne dzieje ewolucyjne są słabo znane. Uznaje się za możliwe, że po prokariotycznych jeszcze przodkach wczesne jądrowce odziedziczyły zdolność do ruchu ameboidalnego i fagocytozy, lecz znacznie ją udoskonaliły...
  • 0

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Suplementy - pomoc

Prawdopodobnie organizmy eukariotyczne wywodzą się z prokariotycznych archeanów, jednak ich wczesne dzieje ewolucyjne są słabo znane. Uznaje się za możliwe, że po prokariotycznych jeszcze przodkach wczesne jądrowce odziedziczyły zdolność do ruchu ameboidalnego i fagocytozy, lecz znacznie ją udoskonaliły...

wowow sie uspokoj Bodziu nie jedz tych ksiazek od Joksa :hyhy: :rotfl:

Rivelv, jakis system treningowy stosujesz? nie? to masz dzial trening zaloz temat to pomozemy, dieta? stala? najlepiej rozpisz w odpowiednim dziale to sie doda co nieco odejmnie itp. co do supli napisales cwiczysz 3 miechy wiec narazie gainerek z mozesz brac bcaa i bialeczko, i ten komplex reszte bym narazie odlozyl dokladnie w jakim kraju jestes?
  • 0

datulus
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3363 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piwniczanka FC

Napisano Ponad rok temu

Re: Suplementy - pomoc

nie bierz !! kumpel brał i mu cos p****** z cisnieniem ;/ po zarzyciu tego miał 220/140 ;o i do szpitala go zabrali , wsumie do teraz ma lipe z cisnieniem


a ja zjadlem cala puszke izyje i nadal nic mi nie ejst :D a w szpitalu nie bylem
  • 0
wakacyjne, bez spinki :)

Grzesiek91
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1136 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk
  • Zainteresowania:Dziwki , Alkohol , Kolacje ze świecami :D

Napisano Ponad rok temu

Re: Suplementy - pomoc
datulus, przeterminowana ;> ? otwarta wątpie ;P
  • 0
I Tylko dwa słowa ! Wygladasz godnie

datulus
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3363 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piwniczanka FC

Napisano Ponad rok temu

Re: Suplementy - pomoc
eee tam to nie ma nic do rzeczy ... myslisz ze co robia z odzywka po terminie ktora wraca ze sklepu wyrzucaja?? buahah bez zartow prosze ;d date sie przebije i wracamy do sklepu ;)
  • 0
wakacyjne, bez spinki :)

Grzesiek91
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1136 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk
  • Zainteresowania:Dziwki , Alkohol , Kolacje ze świecami :D

Napisano Ponad rok temu

Re: Suplementy - pomoc
no niewiem ale kumpel to brał i miał lipe wiec odradzam tym bardziej ze tam jest opcja ze tlenkiem azotu tzn skłądnik który go tworzy ;] wiec cos moze sie pierdol nąc;]
  • 0
I Tylko dwa słowa ! Wygladasz godnie

Kamil^
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 389 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z siłowni

Napisano Ponad rok temu

Re: Suplementy - pomoc
Nitrobolon II Powder Trec Nutrition

Ja to mam obecnie
I jest przewypasne ;]
Pompa zabojcza i nic a ni nie boli anie nie wzrasta cisnienie
moze taki organizm mial kolega
  • 0

Grzesiek91
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1136 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk
  • Zainteresowania:Dziwki , Alkohol , Kolacje ze świecami :D

Napisano Ponad rok temu

Re: Suplementy - pomoc
kurw.a !!!!!!! zrozumcie ze to jest przterminowane !! i otwarte pakowanie !! ;]
i czytać wszystkie posty !!
  • 0
I Tylko dwa słowa ! Wygladasz godnie

Rivelv
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:UK

Napisano Ponad rok temu

Re: Suplementy - pomoc
no tak ale jak brac reszte jesli mam olac nitrobolon
zaznaczam trening nie jest hardcorowy nie stac mnie na to o 4 nad ranem
  • 0

datulus
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3363 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piwniczanka FC

Napisano Ponad rok temu

Re: Suplementy - pomoc
Grzesiek91, o jezu nic sie nie dzieje jak sproboje i bedzie zle to wyrzuci po co ma odrazu wyrzucac?? sproboje to sie przekona
  • 0
wakacyjne, bez spinki :)

Rivelv
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:UK

Napisano Ponad rok temu

Re: Suplementy - pomoc
Co do tych przeterminowanych to raczej nie wezme (szczegolnie nitro to proszek i do tego otwarty wiec raczej nie mam zamiaru czegos sobie spiep.... w organizmie) jedynie moze BCAA bo jest miesiac po terminie i kapsy nieotwarte.
Liczylem na to ze ktos mi powie czego ile i w jakich godzinach brac no ale widze ze jednak bede musial sam jakos to sobie rozpisac (pewnie niezbyt efektownie).
Co do treningu to zazwyczaj miedzy godzina 2-4 w nocy aeroby i po 2 grupy miesni dziennie nie wiecej niz 8 cwiczen (4 serie po 8 powtorzen - niestety ostatniej serii nie moge robic na maxa za bardzo zmeczenie mnie dopada) spac sie klade po sniadaniu czyli jakas 9-10 rano pobudka o 14 na drugie sniadanie (naczczo popeczki i brzuszki) potem relaksik do 17 (cos zawsze jeszcze przetrace przed pojsciem 2 raz w kimono) i tak o 18 uderzam na drzemke z 2h ale nie zawsze. 20-21 obiadokolacja 1 w nocy kolacja (nie za ciezka) no i tak po 1-3 godzinach trening. I tak 5 dni w tygodniu. Jesli potrzeba wam dokladniejszych danych prosze pytac. :D dzieki za pomoc
  • 0

Rivelv
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:UK

Napisano Ponad rok temu

Re: Suplementy - pomoc
Sorry za drugi post ale poprzedni nie chcial mi sie edytowac.
Chodzi mi o Ethylosteron czy oplaca sie mi go juz teraz wykorzystywac czy lepiej poczekac bo jakby nie patrzec akurat ten specyfik to takie delikatne polaczenie kreatyny z nitro wiec pewnie pompe daje fajna :D a mi tez zalezy troszke na czasie wiadomo na wakacje trzeba jakos wygladac :) ale znow z drugiej strony mam juz za soba efekty jojo spadki masy z tego co zbudowalem ponizej normy (cholerny metabolizm). A i czy jest jakis wplyw tych suplementow na zdolnosci seksualne :D (nie chcialbym zeby moja dziewczyna byla zawiedziona jakas niedyspozycja ze strony Wacka, slyszalem ze booster testosteronu na to wplywa ale chyba jakos pozytywnie no nie :D )
  • 0

mrc1418048785
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 370 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław
  • Zainteresowania:Siłownia, suplementacja, kobiety

Napisano Ponad rok temu

Re: Suplementy - pomoc

A i czy jest jakis wplyw tych suplementow na zdolnosci seksualne :D (nie chcialbym zeby moja dziewczyna byla zawiedziona jakas niedyspozycja ze strony Wacka, slyszalem ze booster testosteronu na to wplywa ale chyba jakos pozytywnie no nie :D )


Nie, to nie koks... ;]
Ja tam u siebie żadnego spadku witalności nigdy po suplach nie widziałem...
Na cyklu mógł bym sobie przerżnąć wszystkie ładne wrocławianki :hyhy: :hyhy: :hyhy:
:hyhy:

Rivelv, ale masz cykl dnia poprzestawiany :D
  • 0
Life is too short to be small

Rivelv
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:UK

Napisano Ponad rok temu

Re: Suplementy - pomoc
Zgadzam sie konkret popieprzony jak nocny gornik :D no ale to juz dwa lata jak tak zyje wiec moj organizm sie przyzwyczail. Jednak ciagle nie uzyskalem odpowiedzi co i jak brac ;/
  • 0

Wizard23
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 82 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z boiska na siłownie
  • Zainteresowania:sport

Napisano Ponad rok temu

Re: Suplementy - pomoc
Mi po cyklu na HP wywalil problem z cisnieniem :) czasami mialem 190 na 100 po cyklu, w czasie nie wiem jakie mialem na pewno wieksze. ALe i tak robi kolejny cykl na tym :D:D skoncze i zaczne jesc tabletki ktore mi lekarz przepisal i bedzie git.
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024