Skocz do zawartości


walka z brzuchem;)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

GośćGuest_czlonek_*

Guest_czlonek_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

walka z brzuchem;)
Witam! moim celem jest spalenie tkanki nagromadzonej przez zime;) aktulnie nie cwicze wogole na silowni(studia i inne problemy) moja waga 78 kg zawsze bylo 75 i chce do tego wrocic spalajac brzuszek i potem troche rzeźby chcialbym mu nadac.

Bede cwiczyl od pon do pt przed sniadaniem. oczywiscie nie posiadam zadnego sprzetu;)

- w lezeniu na plecach wspiecia( nie wiem jak sie to nazywa;) tak jak brzuszki tylko mniejszy zakres ruchu
- w lezeniu na plecach podnoszenie nog do pionu
- w lezeniu na plecach lewa noga zgieta w kolanie kat 90 st. rece spelenione za glowa i prawa reka do lewego kolana w drugiej seri zmiana

z tego aktukulu 2 ciwczenia [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

- mostek na ramionach
- z nogami w gorze

palnuje robic wszystkiego po 3 serie , przerwy ok 15 sekund miedzy seriami i jakies 30 miedzy cwiczeniami. ilosc powtorzen okaze sie po pierwszym trenigu.

Tylko Teram Mam pytanie w jakiej kolejnosci wykonywac te cwiczenia??????????

krzychu1910
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1121 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:się biorą dzieci??
  • Zainteresowania:Seks Dragi Rap :)

Napisano Ponad rok temu

Re: walka z brzuchem;)
jakiej kolwiek od najlezejszego do najcieaszeko
  • 0
To nie jeste jeszcze czas nieustających wakacji...

Jodłowski Koks
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: walka z brzuchem;)
Witam.

Ja bym ci polecił Aerobiczna 6 Weidera

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

do tego jakis fat burner lub CLA albo mozesz na sucho : ) Jezeli wytrzymasz 42 dni czwiczen to naprawdę efekty będą zadowalające. tylko najwazniejsze to sie przykładać :hyhy:

Pozdrawiam
  • 0

GośćGuest_czlonek_*

Guest_czlonek_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: walka z brzuchem;)
wydaje mi sie ze jednak kolejnosc nie jest taka frywolna...kiedys czytalem tu na forum jakis artykul ze wazna jest kolejnosc...tylko nie pamietam czy powinno zaczynac sie od dlonych partii brzucha czy gornych?

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: walka z brzuchem;)
zaczynasz od cw na gorne partie brzucha i konczysz na dolnych
  • 0

maly440
  • Użytkownik
  • Pip
  • 29 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: walka z brzuchem;)
Witam wszystkich. to mój pierwszy post na tym forum więc się przywitam. Jestem Maciek i od jakiegoś czasu pracuje nad rzeźbą.... z marnym skutkiem :P dlatego zapisałem się na to forum i liczę na waszą pomoc.
podłączam się do tematu bo dokładnie o to mi chodzi, denerwuje mnie mój troche przerośnięty brzuch (jak na załączonym obrazku) mierze wysoko ale chciałbym mieć tzw 6 pack :PPP ćwicze już od jakiegoś czasu i wiem ze nieczego bez wysiłku i bez czasu się nie osiągnie. Nie przepadam za jakimikolwiek suplementami ale dieta jak najbardziej tylko nie wiem jaka :/ powiedzcie mi czy wogóle moje cele są realne do osiągnięcia. jak możecie poradźcie też jakie ćwiczenia robić na brzuch, jak narazie robie tylko brzuszki na ławeczce :P ale bez specjalnych efektów. napiszcie jak najwięcej w temacie to może przyda się to też komuś innemu
Z góry dzięki za pomoc :)

Załączone pliki


  • 0

zi3c
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 58 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Opole

Napisano Ponad rok temu

Re: walka z brzuchem;)

Witam.

Ja bym ci polecił Aerobiczna 6 Weidera

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

do tego jakis fat burner lub CLA albo mozesz na sucho : ) Jezeli wytrzymasz 42 dni czwiczen to naprawdę efekty będą zadowalające. tylko najwazniejsze to sie przykładać :hyhy:

Pozdrawiam


Rownież polecam 6 weidera. A co do ćwiczenia to nie powinno się ćwiczyć rano przed 1 posiłkiem, organizm wtedy pobiera energię głównie z mięśni czyli je spala a nie wzmacnia czy buduje
  • 0
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

mrc1418048785
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 370 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław
  • Zainteresowania:Siłownia, suplementacja, kobiety

Napisano Ponad rok temu

Re: walka z brzuchem;)
A6W jest ok, tyle że trzeba być do niego przygotowanym bo jest ciężki cykl ćwiczeń.
  • 0
Life is too short to be small

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: walka z brzuchem;)
maly440, zaloz osobny temat opisz ile cwiczysz gdzie czy w domu czy na prof silce podaj swoj plan jesli takowego nie posiadasz to zloze ci a i podaj cel rzezbe, masa czy sila
ja na brzuch polecam 3 cw mianowicie
brzuszki noga lewa/prawa w gorze tak by udo i podudzie tworzylo kat prosty mozna nog o sciane oprzec i uginamy gora czesc tulowia tak by ruch konczyl sie na tym gdy to brzuch bedzie w fazie "plaskiej" i koncowka lopatki na tym konczy sie ruch nie ze sie odginamy caloscia jak to w wiekszoci jest pokazane ruch konczy sie wraz z koncem lopatek robimy tak lewa noga w gorze uginamy sie do momentu w ktorym bedzie piec na maxa robimy po tym uczyciu jeszcze 20 brzuszkow potem druga noga i obydwie w gorze oczywiscie nie przerywamy wogole rochu przy zmianie nog
drugie cw twister, badz brzuszki ze skretem jednak polecam twister gdyz jak po sobie zauwazylem wiekszosc osob narzeka na boczki brzucha ano i wlasnie to cw jest doskonale na ich likwidacie i nadaje kratce ksztalty, badz tez inne cw bierzemy gryf prosty 120 cm kladziemy na kark rece na koncowki gryfu i w pozycji stojace wykonujemy ruchy na lewo i prawo
ostatnie cw jest to cw na drazku badz w podporze
dla osob ktore chodza na silke prof gdzie caly sprzet jest polecam takie cos jak sam zauwazylem po 1 treningu zaczela sie pojawiac krata co milo mnie zadziwilo
unoszenie wyprostowanych nóg do poziomu w podporze na poręczach
SKŁONY TUŁOWIA Z LINKĄ WYCIĄGU SIEDZĄC
i twister
wg mnie sa to najlepsze cw i kazdemu je polecam krata widoczna od 1 treningu co prawda potem sie najadlem to troche przylalo ale efekty sa b zadowalajace
  • 0

Poczatkowy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 722 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Koszęcin
  • Zainteresowania:siłownia, bASKEt, motoryzacja

Napisano Ponad rok temu

Re: walka z brzuchem;)
maly440, ale nie sciskaj go tak mocno :rotfl:
  • 0
Gdyby kozka koksowala to by 200wyciskala:]

GośćGuest_czlonek_*

Guest_czlonek_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: walka z brzuchem;)
Niby dlaczego nie trenowac przed 1 posilkiem?? jezeli moim celem na poczatku jest redukcja to chyba dobrze....zreszta na tym forum pisano ze najlepiej redukcje czyli glowinie aeroby cwiczyc przed 1 posilkiem

Brasi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 232 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z redukcji :)

Napisano Ponad rok temu

Re: walka z brzuchem;)
Wiecie co? To wszystko zależy od genetyki !

Mój kumpel, brzucha niby nie miał, ale troche był zalany tłuszczem, miesiąc biegania, ćwiczenia na siłce i ma kaloryfer, WSZYSTKIE 6 mięśni widocznych .

A robił dziennie po 4 x 30 [nogi pod kątem 90 stopni]


I to był jego cały tren na brzuch
  • 0
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


Dzienniczek :)



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024