Skocz do zawartości


Zdjęcie

Sylwetka ktorej szukam


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
50 odpowiedzi w tym temacie

hepatil

    Moderator na okresie próbnym

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 758 postów
  • Pomógł: 1
3
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:wschodnie sztuki walk , zelastwo
  • Wzrost [cm]:190
  • Pas [cm]:82
  • Waga [kg]:98

Napisano Ponad rok temu

Re: Sylwetka ktorej szukam
za szybko na sile

najpierw
http://www.forum-kul...showtopic=53784
regeneracja
kilka tyg. masa
regeneracja
i dopiero sila
  • 0

jaydobrosielski
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 65 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Grudziadz City
  • Zainteresowania:kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Sylwetka ktorej szukam
Co do masy ja nie muszę robić , ja mam 188 cm i waga 85/86 kg więc masę mam dobra teraz chce nabrać siły bo kompletnie nie mam . Na siłowni rozmawiałem z instruktorem to własnie taki cykl mi proponował 4 tyg obwody a potem bardzo mocno za siłkę się zabrać .
  • 0
"Dopóki walczysz,jesteś zwycięzcą""Być zwyciężonym i nie ulec,to zwycięstwo.Zwyciężyć i spocząć na laurach,to klęska"-J.Piłsudski"

jaydobrosielski
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 65 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Grudziadz City
  • Zainteresowania:kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Sylwetka ktorej szukam
Pytanie :
Czy stosuje się w cyklu kreatyny na początku proces nasycenie a potem utrzymanie nasycenie np. : pierwsze 5 dni 40/50 g kreatyny w dawkach 5x10 g dziennie a potem 10 g na każdy dzień do końca cyklu ??? Czy jak dzisiaj preferowany jest system przyjmowania tego supla ??
Kreatyna Vitalmax mono
  • 0
"Dopóki walczysz,jesteś zwycięzcą""Być zwyciężonym i nie ulec,to zwycięstwo.Zwyciężyć i spocząć na laurach,to klęska"-J.Piłsudski"

hepatil

    Moderator na okresie próbnym

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 758 postów
  • Pomógł: 1
3
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:wschodnie sztuki walk , zelastwo
  • Wzrost [cm]:190
  • Pas [cm]:82
  • Waga [kg]:98

Napisano Ponad rok temu

Re: Sylwetka ktorej szukam
Są dwie szkoły spożywania kreatyny:
-z faza nasycenia
-bez fazy nasycenia.

Faza nasycenia polega na spożywaniu dużych dawek kreatyny ok 30 g dziennie w podzielonych dawkach po 5 g przez ok 5-7 dni . Ma to na celu maksymalne wysycenie komórek mięśniowych organizmu dana substancja . Po w/w okresie czasu przechodzimy do tzw fazy podtrzymującej gdzie redukujemy spoczywanie kreatyny do 3-5 g dziennie
Moje zdanie na ten temat...szczerze nie polecam , dlaczego? Ponieważ efekt końcowy cyklu będzie taki sam , a możne nawet i słabszy. Organizm szybko się wysyci kreatyna ale tak szybko jak to zrobił tak szybko będzie obniżał jej poziom , czyli na ok 2-4 tygodnie przed końcem cyklu będziemy mieli niższe starzenie kreatyny w organiźmie niż powinniśmy mieć przy stosowaniu normalnym bez fazy nasycenia...

Faza bez okresu nasycenia charakteryzuje się stałą podażą kreatyny przez cały okres trwania cyklu.
Tzn przyjęło się , ze w DNI TRENINGOWE 10 g w podzielonych dawkach po 5 g
W DNI NIE TRENINGOWE 5 g raz dziennie
Są zwolennicy zarówno jednej jak i drugiej metody. Najlepiej jak każdy wypróbuje na sobie działanie obu i sam podda ocenie. Jeśli efekt jest taki sam to po co obciążać nerki takimi ilościami przez pierwszy tydzień?
  • 0

jaydobrosielski
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 65 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Grudziadz City
  • Zainteresowania:kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Sylwetka ktorej szukam
I to jest odpowiedz na moje pytanie . Na początek spróbuje fazę bez nasycenie zobaczymy co z tego da :hyhy:
  • 0
"Dopóki walczysz,jesteś zwycięzcą""Być zwyciężonym i nie ulec,to zwycięstwo.Zwyciężyć i spocząć na laurach,to klęska"-J.Piłsudski"

jaydobrosielski
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 65 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Grudziadz City
  • Zainteresowania:kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Sylwetka ktorej szukam
Witam .
Stwierdziłem ,że czas pokazać zmiany jakie zaszłym w mojej sylwetce od początku czyli od dnia 1 września 2011 a dzień dzisiejszy. Liczę na wasze opinie i pomoc w dalszej fazie moich treningów .

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

powyżej zdjęcie mojego początku.


[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

A to zdjęcie robione 19 grudnia.
  • 0
"Dopóki walczysz,jesteś zwycięzcą""Być zwyciężonym i nie ulec,to zwycięstwo.Zwyciężyć i spocząć na laurach,to klęska"-J.Piłsudski"

hepatil

    Moderator na okresie próbnym

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 758 postów
  • Pomógł: 1
3
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:wschodnie sztuki walk , zelastwo
  • Wzrost [cm]:190
  • Pas [cm]:82
  • Waga [kg]:98

Napisano Ponad rok temu

Re: Sylwetka ktorej szukam
jak wyglada dieta u ciebie ?
jaki trening - obecnie/ostatnio ?
jakie wyniki silowe - czy jest progres , jaki ?
jakie suple ostatnio szamales ?
  • 0

jaydobrosielski
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 65 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Grudziadz City
  • Zainteresowania:kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Sylwetka ktorej szukam
Co do diety to tak kreuje się kolo 150/200 g białka dziennie i do 400 g węgli a tłuszcze tylko jako pozostałość z podawanych posiłków.
Trening: na początku 5 tyg były obwody a następnie zabrałem się za trening siłowy i tak do dnia dzisiejszego z przerwą 1,5 tyg związane z grypą żołądkowa :/ Do tego po każdym treningu siłowym 30/40 min na bieżni biegam albo szybki marsz.
Wyniki siłowe no co mogę powiedzieć z każdym tyg jest progres i to się czuje.
Suple : Carbo , BCAA oraz aktualnie Kreatyna monohydrat Vitalmaxa.
  • 0
"Dopóki walczysz,jesteś zwycięzcą""Być zwyciężonym i nie ulec,to zwycięstwo.Zwyciężyć i spocząć na laurach,to klęska"-J.Piłsudski"

jaydobrosielski
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 65 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Grudziadz City
  • Zainteresowania:kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Sylwetka ktorej szukam
Witam !!
Prośba : Dobry trening na rzeźbę .
Masy trochę złapałem i chciałbym to wypocić .
Aeroby wykonuje w postaci 12km rowerkiem 6x w tyg bo do pracy śmigam na rowerze więc szukam tylko treningu na siłowni .
Czekam na propozycje .
Pozdrawiam :)
  • 0
"Dopóki walczysz,jesteś zwycięzcą""Być zwyciężonym i nie ulec,to zwycięstwo.Zwyciężyć i spocząć na laurach,to klęska"-J.Piłsudski"

hepatil

    Moderator na okresie próbnym

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 758 postów
  • Pomógł: 1
3
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:wschodnie sztuki walk , zelastwo
  • Wzrost [cm]:190
  • Pas [cm]:82
  • Waga [kg]:98

Napisano Ponad rok temu

Re: Sylwetka ktorej szukam
trening... trening to tylko bodziec , jak chcesz ciac to musi byc dieta najpierw

treningi mozesz robic rozne , zalezy od tego ile dni mozesz przeznaczyc

proponuje trening obwodowy
  • 0

jaydobrosielski
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 65 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Grudziadz City
  • Zainteresowania:kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Sylwetka ktorej szukam
Witam :)
Od ostatniego czasu jak tu byłe trochę się pozmieniało lecz niestety na gorsze :zalamany:
Musiałem odstawić siłownie na jakiś czas bo obowiązki lekko przerosły mnie mówiąc szczerze ale mniejsza z tym czas zabrać się za siebie wymiary są straszne :
Waga 90 kg
Pas 106 cm
Klata 104 cm
Barki 121 cm
Bic lewy i prawy 36 cm
Wzrost 186 cm

Ogółem w/w jestem załamany jak mogłem się tak spaść ale cóż nie można się łamać .
Od dzisiaj zaczynam 10 tyg plan biegowy do tego dodaje 15 min zabawy na skakance . Do pracy 5xtyg śmigam rowerkiem 6 km w jedna stronę .
Na sam koniec dieta obcinam wegle dodaje więcej białka i do tego wszystkiego dodaje TREC CleanBurexin przez cały plan biegowy . A od września wracam na siłownie ale to jeszcze dużo czasu. Zobaczymy jak pójdzie zadowolony byłbym jakbym spalił koło 10 kg :hyhy: i wtedy z takiego suchara na spokojnie z dobra dieta i treningiem masę mięśniową a nie tłuszczowa zebrał .
Pozdrawiam ;)
  • 0
"Dopóki walczysz,jesteś zwycięzcą""Być zwyciężonym i nie ulec,to zwycięstwo.Zwyciężyć i spocząć na laurach,to klęska"-J.Piłsudski"



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024