Skocz do zawartości


Zdjęcie

Potrzebna porada i pomoc


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

pawel1380
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Potrzebna porada i pomoc
WitamMam 32 lata od rowno roku regularnie trenuje (co najmniej 4 czasem 5, 6 razy w tygodniu).Oprocz treningu silowego czesto chodze na aeroby (spinning,bieznia).Czasem rano silownia wieczorem spinning jak mi sily jeszcze pozwalaja.I...niewiele sie przez rok stalo zwazywszy ze to dosc dlugi okres czasu.Opisze moze dokladniej sytuacje wtedy bedzie wiadomo o co mi chodzi.Mam 184 cm i w tym momencie waze okolo 82-83kg.Jak zaczalem chodzic na silownie wazylem 89kg zszedlem do 76 nawet ale bardzo malo jadalem przez okres okolo 2 miesiecy potem dosc dlugo to utrzymywalem a nastepnie przytylem do obecnej wagi.I ta waga nie jest zla ale nadal mam za duzo tkanki tluszczowej i nie wiem jak sie jej pozbyc.Moglbym nie jesc wogole kolacji ale czy wtedy moje wysilki na silowni nie pojda na marne?Potrzebowalbym kompleksowego jadlospisu na dwa trzy dni(abym mogl go wymieniac)w miare prostego do przygotowania aby zrzucic zbedny tluszcz do reszty oraz przy okazji powiekszyc miesnie.Nie zalezy mi na wielkiej masie szczupla wyrzezbiona sylwetka zupelnie by mi wystarczyla.Jesli moge prosic rowniez o pomoc w suplementacji bede wdzieczny.Dotychczas pijam co najmniej raz dziennie bialeczko wymiksowane z woda i bananem(na ogol po treningu),zazywalem rowniez HMB, oraz l-karnityne dosc regularnie.Oraz Xpanda.Obecnie nie zazywam zadnych suplementow poza bialkiem.Na silownie chodze na ogol rano tak kolo 9 wieczorem mam znacznie mniej sily po calym dniu i mniej checi.Zwracam sie juz tutaj z prosba bo co instruktor to zupelnie odmienne rady...bede wdzieczny za pomoc.
  • 0

Dathí

    Pan i wladca, Wielki Ksiaze, Mistrz Zakonu, Wodz wielkiej hordy,

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 601 postów
  • Pomógł: 1
14
Neutralna
  • Lokalizacja:Baile Átha Cliath
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- kolkowanie komunistow
    - polowania na mongolow
    - techniki rozpinania biustonoszy sila woli
    - brawurowa jazda cinquecento

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzebna porada i pomoc
Siema rozpisz swoją dotychczasową dietę i pewnie koledzy pomogą doradzą i zmienią

Nie jedzenie kolacji czy jedzenie nieregularnie i mało nie pomoże a wręcz zaszkodzi bo jak nie dostarczysz organizmowi regularnego paliwa to zacznie się zabezpieczać i magazynować zapasy w postaci tłuszczu na brzuchu :clap:

a Fat burnera próbowałeś może jakiś łagodny termogenic oparty na przyprawach zielonej herbacie i l-karnitynie i do tego ABS
badz A6W i 6tyg później sześciopak welcome to :clap:
  • 0
Prawdziwy mężczyzna nie je miodu - prawdziwy mężczyzna żuje pszczoły
Been there, taken that

Jesli pomoglem to postaw mi piwo :D

pawel1380
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzebna porada i pomoc

Siema rozpisz swoją dotychczasową dietę i pewnie koledzy pomogą doradzą i zmienią

Nie jedzenie kolacji czy jedzenie nieregularnie i mało nie pomoże a wręcz zaszkodzi bo jak nie dostarczysz organizmowi regularnego paliwa to zacznie się zabezpieczać i magazynować zapasy w postaci tłuszczu na brzuchu :clap:

a Fat burnera próbowałeś może jakiś łagodny termogenic oparty na przyprawach zielonej herbacie i l-karnitynie i do tego ABS
badz A6W i 6tyg później sześciopak welcome to :clap:

Szczerze mowiac nie stosowalem nigdy specjalnej diety.Stosowalem raczej zasade sniadanie jakie chce,obiad niezly kolacja marna ale czasem i to bywalo zaklocane(glownie alkoholem na imprezach).Teraz jednak chcialbym sie przestawic na scislejszy rygor dlatego szukam porady i pomocy.
  • 0

Dathí

    Pan i wladca, Wielki Ksiaze, Mistrz Zakonu, Wodz wielkiej hordy,

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 601 postów
  • Pomógł: 1
14
Neutralna
  • Lokalizacja:Baile Átha Cliath
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- kolkowanie komunistow
    - polowania na mongolow
    - techniki rozpinania biustonoszy sila woli
    - brawurowa jazda cinquecento

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzebna porada i pomoc

Szczerze mowiac nie stosowalem nigdy specjalnej diety.Stosowalem raczej zasade sniadanie jakie chce,obiad niezly kolacja marna ale czasem i to bywalo zaklocane(glownie alkoholem na imprezach).Teraz jednak chcialbym sie przestawic na scislejszy rygor dlatego szukam porady i pomocy.


Alkohol to puste kalorie :P Więc jak chcesz coś zmienić to radziłbym przynajmniej ograniczyć się do kilku piw, i unikać wódki. Przynajmniej przez jakiś czas.

Oblicz sobie swoje zapotrzebowanie kaloryczne, rozpisz swoje posiłki i przemyśl co mógłbyś zmienić, co dodać/ ująć etc

W dziale dieta masz pełno przykładów na różne diety. Nad dietą musisz sam pokombinować, bo nikt nie wie co lubisz jeść. Ułóż dietę a potem się pomyśli :clap:

Co do suplementacji do zacząłbym od prozdrowotnych np omega 3, witaminy etc.
Ograniczyłbym też ilość treningów do powiedzmy 3-4 tygodniowo siłowych + 2 aerobowe (bo wątpie, że masz jakieś straszne zatłuszczenie :clap:
Łogodny fat burner CLA lub coś w tym stylu + A6W lub ABS II na poprawę mięśni brzucha
Trening na rzeźbę
Może jakiś cykl na monohydracie lub jakiś stack
Aminkwasy BCAA
Białko
Ewentualnie jakiś boozer testosteronu (min pomaga regulować metabolizm i spala tłuszcz)
Co do dokładnego zestawu suplementów to sugerowałbym założenie tematu w dziale suplementacja
  • 0
Prawdziwy mężczyzna nie je miodu - prawdziwy mężczyzna żuje pszczoły
Been there, taken that

Jesli pomoglem to postaw mi piwo :D



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024