Skocz do zawartości


Zdjęcie

cos na mase po treningu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

tomekk600
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

cos na mase po treningu
Witam. Mam 18 lat treningiem siłowym zajmuje sie mniej wiecej od 3 lat. Z tym ze miałem z rok przerwy. Zamierzam teraz to wzonwic tylko ze mój problem polega na tym ze nie mam czasu na siłownie w ciagu dnia czesto chodze wieczorami. Chciałbym przybyc na masie ale nie przez cała game odrzywek tylko metodą "na sucho". Jak juz mówiłem z siłowni wracam koło 21 22 i nie bede o tej poze robił sobie "obiadu" pełnego weglowodanów. Dlatego potrzebuje jakiś dopał w postaci chemicznej prosty do stosowania który zastapił by mi ta "miske ryzu" po siłowni. nie znam sie na tym zawsze cwiczyłem bez odzywek dlatego pytam was. (nie chce zeby ktos w jakims sklepie mnie sciemnił)
  • 0

mercedes
  • Użytkownik
  • Pip
  • 48 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: cos na mase po treningu
miske ryzu ? czy kostke twarogu ? :clap: jak miske ryzu to mozesz mutant masa jesc :P a jak kostke twarogu to bialko jakies :clap:
na noc odpadaja wegle czyli gainer bo sie tluszczem zalejesz , lepiej jakies bialeczko porządne
  • 0

tomekk600
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: cos na mase po treningu

miske ryzu ? czy kostke twarogu ? :clap: jak miske ryzu to mozesz mutant masa jesc :P a jak kostke twarogu to bialko jakies :clap:
na noc odpadaja wegle czyli gainer bo sie tluszczem zalejesz , lepiej jakies bialeczko porządne


moze byc wpc-80?? i czy do tego cos trzeba czy mozna samo wpierniczac?
  • 0

janu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1702 postów
  • Pomógł: 0
27
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: cos na mase po treningu

miske ryzu ? czy kostke twarogu ? :clap: jak miske ryzu to mozesz mutant masa jesc :P a jak kostke twarogu to bialko jakies :clap:
na noc odpadaja wegle czyli gainer bo sie tluszczem zalejesz , lepiej jakies bialeczko porządne


Trudna sprawa bo przed snem nie wskazane sa weglowodany a jak trening konczysz poznym wieczorem??... zato spokojnie mozesz jesc bialko po treningu, jakies szybko przyswajalne np. serwatkowe. i zjedz przed samym zasnieciem jakis twarog albo tunczyka. zeby zlapac troche weglowodanow to zaraz po treningu zjedz jakies bannany.
ja tez wracam pozno z silowni nawet czasem po 24, bo tak moge sobie jedynie czas rozplanowac ale ja nie mam tedecji do tycia i niewielka liczba wegli mi nie przeszkadza.
  • 0

tomekk600
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: cos na mase po treningu

Trudna sprawa bo przed snem nie wskazane sa weglowodany a jak trening konczysz poznym wieczorem??... zato spokojnie mozesz jesc bialko po treningu, jakies szybko przyswajalne np. serwatkowe. i zjedz przed samym zasnieciem jakis twarog albo tunczyka. zeby zlapac troche weglowodanow to zaraz po treningu zjedz jakies bannany.
ja tez wracam pozno z silowni nawet czasem po 24, bo tak moge sobie jedynie czas rozplanowac ale ja nie mam tedecji do tycia i niewielka liczba wegli mi nie przeszkadza.

ja tym bardziej nie mam tendencji do tycia wiec mi tez nie zaszkodzi:D czyli jakies banany po siłowni i przed snem twaróg albo tunczyk tak?? bo mi to troche zagmatwanie napisałes

trening koncze 21 22 spac ide koło 24
  • 0

janu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1702 postów
  • Pomógł: 0
27
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: cos na mase po treningu

ja tym bardziej nie mam tendencji do tycia wiec mi tez nie zaszkodzi:D czyli jakies banany po siłowni i przed snem twaróg albo tunczyk tak?? bo mi to troche zagmatwanie napisałes

trening koncze 21 22 spac ide koło 24


wlasnie tak :clap: ja po samym treningu jem jeszcze bialko serwatkowe
  • 0

tomekk600
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: cos na mase po treningu
wielkie dzieki za pomoc
:clap:
  • 0

Mr.chudy135

    Przechuj nindża

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3438 postów
  • Pomógł: 0
11
Neutralna
  • Lokalizacja:Jastrzębie-Zdrój
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: cos na mase po treningu
Ja trenuję około 21.30 do 22.30 i jakoś mi nie przeszkadza 60g carbo po treningu i serek wiejski/twaróg przed snem. Po treningu ładujesz szybkie węgle i przed pójściem spać nie ma po nich śladu już po kilkunastu minutach nie powinno ich być w organizmie.
  • 0
Dołączona grafika



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024