Skocz do zawartości


Zdjęcie

spalenie mięsni.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

gynnek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 243 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

spalenie mięsni.
witam. idzie wiosna ;p no jeszcze tyroche - ale ja o redukcji mysle juz od paru miechów. i moje pytanko - co zrobic, zeby z tkanką tłuszczową nie spalać zbudowanej wczesniej masy mięsniowej?

jakies suple pomogą ochronic tkanke miesniową?
  • 0

B[u]B[u]
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 602 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Brzeziny
  • Zainteresowania:SpoRt|Parkour|Pakernia

Napisano Ponad rok temu

Re: spalenie mięsni.
jeśli chodzi o redukcje to dieta na pewno
i jakies aeroby dorzuc i ok
moze sie mysle ale wydaje mi sie ze spalanie miesnia nastąpi przy bardzo intensywnych długich aerobach bo przecie sam tłuszcz do konca sie nie wypala
  • 0
...

krzysiekl13
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1452 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z nienacka

Napisano Ponad rok temu

Re: spalenie mięsni.
zawsze tam jakiegos misnia spali tlochu bo dieta nei dostarczas odpoweninio duzo skladniokw
musisz sei liczyc z tym z przy redukjion moze cos poleciec ale nie musi duzo ;p
  • 0
:)

MeeHau
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 696 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: spalenie mięsni.
tez mialem podobny temat zakladac ale sie dorzuce do tego ... najlepsza ochrona dla miesni podczas ostrej redukcji to ??? czekam na propozycje :)
  • 0

Grzesiek91
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1136 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk
  • Zainteresowania:Dziwki , Alkohol , Kolacje ze świecami :D

Napisano Ponad rok temu

Re: spalenie mięsni.
Białko albo Aminki ;]
  • 0
I Tylko dwa słowa ! Wygladasz godnie

krzysiekl13
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1452 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z nienacka

Napisano Ponad rok temu

Re: spalenie mięsni.
dobry seks :PP a na powaznie to sie zgadzam z wyzej rozmowca i good DIETA
  • 0
:)

gynnek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 243 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: spalenie mięsni.

Białko albo Aminki ;]


a białko i aminki? :D mogą byc? chyba sie nie wykluczają? ;P

bcaa, czy olimpa gain bolic 5500 styknie?
  • 0

MeeHau
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 696 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: spalenie mięsni.
jedno albo drugie? ja mowiac aminki mam na mysli wyizolowane bcaa wiec szkoda dodawac do tego bialka... ale supli jest duzo wiecej:D ostatnio dowiedzialem sie ze glutamina + bcaa jest wlasnie zajebi.sta na zabezpieczenie przed spalaniem miesni... moze cos jeszcze? czeka mnie ostre ciecie i chce sie maksymalnie zabezpieczyc :rotfl:
  • 0

kololoko
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 182 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:martial arts

Napisano Ponad rok temu

Re: spalenie mięsni.
Pirogronian lub cytrynian kreatyny na cykl redukcyjny. Zabezpiecza mięśnie przed spaleniem, dodaje siły i pomaga spalić tkanke tłuszczową.
  • 0
Dwie tabletki kretki dla ładnej sylwetki.

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: spalenie mięsni.

ostatnio dowiedzialem sie ze glutamina + bcaa jest wlasnie zajebi.sta na zabezpieczenie przed spalaniem miesni... moze cos jeszcze?

podstawowe antykataboliki, czyli glutamina, bcaa, hmb. wszystkie dzialaja zupelnie inaczej wiec zakup radze uwarunkowac indywidualnie
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


MeeHau
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 696 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: spalenie mięsni.

podstawowe antykataboliki, czyli glutamina, bcaa, hmb. wszystkie dzialaja zupelnie inaczej wiec zakup radze uwarunkowac indywidualnie

czyli indywidualnie co mozesz mi polecic?:)
  • 0

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: spalenie mięsni.
bcaa to ode mnie czemu :
-teoretycznie mogą blokować przechodzenie wolnego tryptofanu do mózgu. Prowadzi to do zmniejszenia wytwarzania serotoniny - neuroprzekaźnika, który jak się przypuszcza może być częściowo odpowiedzialny za rozwój zmęczenia podczas długotrwałych wytrzymałościowych wysiłków o charakterze tlenowym
-Aminokwasy o rozgałęzionych łańcuchach były badane przede wszystkim pod kątem zapobiegania zmęczeniu i poprawy zdolności wysiłkowej w długotrwałych wysiłkach wytrzymałościowych, takich jak biegi długodystansowe, kolarstwo, a także w meczach tenisowych lub piłki nożnej.
-ich nadmiar nie jest za dobry ale w odpowiedniej ilosci daja znaczna poprawe org
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: spalenie mięsni.
MeeHau, podczas ostrej redukcji to napewno musisz polaczyc kilka antykatabolikow, nie decydujac sie na jeden.

gluta - w odróżnieniu od BCAA i HMB wprowadza do organizmu duze dawki azotu w efekcie czego pełni nie tylko wazna role antykataboliczna. działanie antykataboliczne glutaminy, uwidacznia sie szczególnie w okresie powysiłkowym (gdy przyjmiemy glutamine, organizm nie bedzie musial rozkladac bialek by ją samemu wytrzowyc, glutamina takze podwyzsza poziom HGH i jest ściśle skorelowana z glutationem - najpotężniejszym antyoksydantem znanym nauce, który wytwarza nasz organizm). Bez glutationu i właściwości antyoksydacyjnych - (ważne tylko po treningu) słabnie znacznie regeneracja dzieki tym cecha glutamina znakomicie nadaje sie po treningu oraz przed snem. Po zakończeniu treningu, glutamina, w odróżnieniu od HMB i BCAA bardzo skutecznie hamuje powysiłkowe steżenie kortyzolu, co łagodzi proces degradacji białek mięśniowych, poprawia aktywnosć ukłądu immunologicznego i usprawnia regenerację. W kontekscie łagodzenia katabolimu nocnego, glutamina wykazuje pewne podobieństwa z BCAA, gdyż obydwa suplementy hamują reakcje kataboliczne poprzez ograniczanie wypływu aminokwasów z tkanki miesniowej.

bcaa - sprawdzaja sie w okresie okołowysiłkowym oraz w okresie snu. BCAA w odróżnieniu od glutaminy i HMB dostarcza aminokwasów energodajnych, czyli składników biorących bezpośredni udział w przemianach energetycznych w okresie wysiłku. W ten sposób BCAA zabezpieczają mieśnie przed utratą aminokwasów w czasie ćwiczen. BCAA wpływają także korzystnie ogólnie na łagodzenie zmeczenia fizycznego i psychicznego. Jako antykatabolik są polecane szczególnie przed treningiem/po oraz przed snem (łącznie z glutaminą)

hmb - to preparat o silnych właściwościach antykatabolicznych oraz umiarkowanych anabolicznych. W odróżnieniu od BCAA i glutaminy hamuje stres wysiłkowy poprzez zupełnie inne mechanizmy. HMB hamuje aktywnosć enzymów proteolitycznych, oddziałuje na niektóre receptory hormonalne oraz minimalizuje uszkodzenia błon komórkowych, które towarzyszą wysiłkom fizycznym. O ile glutamina i BCAA hamują katabolizm głównie poprzez wpływ na gospodarke aminokwasami, o tyle HMB poprzez proces enzymatyczno-hormonalny. Preparat HMB w odróżnieniu od glutaminy i BCAA nie działa doraźnie, lecz wymaga dłuższej suplementacji
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024