Skocz do zawartości


Zdjęcie

Staw skokowy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

mietek12
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Staw skokowy
Miałem rok 2007 dosyć pechowy miałem gdzies okolo 6 kontuzji stawu z czego 2 razy włożony w gips, ostatnio miałem 2 grudnia zerwana torebke stawową w stawie skokowym .Przeszedłem rehabilitacje, krioterapie, jadłem potrzebne witaminki i glucosamine. I mam takie pytanie juz mineło ponad 1,5 miesiąca od kiedy ściągneli mi gips, chodzi o to ze jak skacze na skakance to wieczorem puchnie mi kostka, jak myślicie powinienem przestać? Jakie macie sposoby by troche ten staw usprawnić, dodam iż chodze na siłownie gdzie jest bardzo bogata w przyrządy do areobiku-.-. Kontuzje lubią sie powtarzać.;(
  • 0

Bic
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Staw skokowy

chodzi o to ze jak skacze na skakance to wieczorem puchnie mi kostka, jak myślicie powinienem przestać?

chlopie pewnie ze przestan bo sobie zrujnujesz ten staw...

Jakie macie sposoby by troche ten staw usprawnić, dodam iż chodze na siłownie gdzie jest bardzo bogata w przyrządy do areobiku-.-. Kontuzje lubią sie powtarzać.;(

jest takie cos co wspomaga stawy (zapomnialem nazwy- ktos napewno napisze o co mi chodzi :P ) :wstyd:

i wykonuj tylko cwiczenia kulturystyczne a nie jakies skakania czy cos takiego (chyba ze redukcje robisz?? )
  • 0

mietek12
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Staw skokowy
[quote name="patryktadziun"][quote="mietek12"
i wykonuj tylko cwiczenia kulturystyczne a nie jakies skakania czy cos takiego (chyba ze redukcje robisz?? )[/quote]
chcialem kondycje poprawic i wzmocnic staw, bo ktos pisal tutaj ze dobra skakanka na staw skok.
  • 0

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Staw skokowy
chlopie kurwa idz do lekarza i zapytaj jak sie ma wogole ten staw, na marginesie sa 2 stawy skokowe: skokowo goleniowy, skokowo-pietowo-lodkowy i tera pytanie ktory jest uszkodzony aha jak zerwana miales torebke stawowo to powinienes wogole zaprzestac chodzenie na silke jedyne co mozesz tobic to cw ktore nie wymagaja uzycia nog wszystko na siedzaca, lezaca bieganie rowerek napewno nie pomaga, moim zdaniem najlepiej bedzie zaprzestac cwiczenia na silce jedynie basen i duuuuzo wapnia
  • 0

mietek12
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Staw skokowy

chlopie k**** idz do lekarza i zapytaj jak sie ma wogole ten staw, na marginesie sa 2 stawy skokowe: skokowo goleniowy, skokowo-pietowo-lodkowy i tera pytanie ktory jest uszkodzony aha jak zerwana miales torebke stawowo to powinienes wogole zaprzestac chodzenie na silke jedyne co mozesz tobic to cw ktore nie wymagaja uzycia nog wszystko na siedzaca, lezaca bieganie rowerek napewno nie pomaga, moim zdaniem najlepiej bedzie zaprzestac cwiczenia na silce jedynie basen i duuuuzo wapnia

bede chodził i omijam ćwiczenia obciążające staw skokowy... chodze na basen jem duzo wapnia i innych minerałów. Jak myślicie ile odnowa trwa takiego stawu, jak juz brałem 90 tabs glucsaminy, kupic jeszcze jedną czy juz starczy?
  • 0

Mlody1488
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 197 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:silka kobiety muzyka ksiazki

Napisano Ponad rok temu

Re: Staw skokowy
Ludi KOREKCYJNA WZYWA !!
  • 0

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Staw skokowy
czy dlugo? ziom ty sobie to mozesz bardziej spier.dolic regeneracja takiego stawu trwa uhh zalezy wsumie od organizmu to ze zjadles tyle tego nie znacyz ze juz wyleczony jestes to ze lekarz cie wypisal bo jestes zdrowy by moc chodzic do szkoly/pracy a nie na silke pewnie na w-f zakaz ci lazi poki co jak nie to powinen to zrobic i nie ze zara kto wyskoczy ze przesadzam nie przeszadzam ogolnie tak samo jak sie ma problemy z lokciem czy nadgarstkkiem to trza zaprzestac cwiczen choc nigdy go sie tak naprawde nie wyleczy do konca kup jakis zaciskacz na ten staw zeby byl nieruchomy podczas cw
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024