Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jajka ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

Seba_m5
  • Użytkownik
  • Pip
  • 27 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Jajka ?
Witam ! Mam pytanie co do jajek, jajecznicy itp. Słyszałem ze niektorzy jedza dziennie po kilka lub kilkanascie jajek. Podobno jest to dobry sposob na mase. Byli takze smialkowie ktorzy jedli dziennie od 4 do 7 workow ryzu. Wydaje mi sie ze jest to bez sensu poniewaz nie towarzyszyla temu zadna dieta ale powiedzcie co o tym sadzicie. Pozdro
  • 0

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jajka ?
tak wszystko ok ale jak chcesz miec zawal za 5lat to dobra droga to jest ryz jak ryz choc kulturysci te swiniaki to jedza napewno tyle
  • 0

GośćGuest_hx_*

Guest_hx_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Jajka ?
Wszystko co się je jest dietą, jak się nie ma diety to się nic nie je. Co do ryży to hmm nie najgorszy pomysł ale z 3 dni to max pociągniesz, strasznie mułowate jedzenie, pamiętaj że ma być różnorodnie. Według mnie lepsza dieta makaronowa sosowa i jajeczna + nabiał. Jak masz np pomidorową to możesz sobie wsadzić 2 woreczki ryżu, a na drugie zjeś pół toreki makaronu z białym serem i cukrem. na kolacyjkę raz jajecznica raz omlet raz jajeczka na miękko twardo itd. i kanapki z serem albo mniej zdrowo parówki (jedna parówa to 7g białka) oczywiście lepiej jak to są markowe wyroby, a nie mielone szczurki.

Cavalier
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2540 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kulturystyka:), panienki, auta, imprezy

Napisano Ponad rok temu

Re: Jajka ?
co do jajek to ja uważam że można jeść prawie codziennie.. ale wiadomo że wszystko z umiarem jest najzdrowiej.

co do tego ryżu to każdy ma swoje ulubione dania i jak chcesz to może jeść i po 5 worków dziennie.. ale urozmaicona dieta jest najlepsza..
  • 0
Be free.



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024