Skocz do zawartości


Zdjęcie

Porada dla KOBIETY:)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

yelonka
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Porada dla KOBIETY:)

Postanowiłam napisać ponieważ nie znam się kompletnie na działaniu odżywek a mam pytanie.
Jestem 23-letnią kobietą,mam 164 i ważę 46 kg, clap.gif koniecznie chciałabym przytyć. Ponieważ sporo pracuję brakuje mi możliwości na regularny posiłek. Od kilku tyg codziennie wieczorem ćwiczę w domu,jest to głównie trening mięśni klatki piersiowej,rąk ponieważ od zawsze borykam się z "wystającymi obojczykami". Bardzo chciałabym przytyć w jak najszybszym czasie. Orientowałam się nieco w przeróżnych propozycjach ale nie jestem uświadomiona czy są to oferty skierowane tylko do sportowców czy wogóle do mężczyzn. Znajomi mówią że mogłabym zażywać keratynę w najprostszej postaci ale nie wiem czy to jest bezpieczne dla kobiety która nie jest kulturystką w najmniejszym słów tych znaczeniu. Rozmawiałam ze znajomym który nieco ćwiczy i on właśnie polecił mi Dymatize Super Mass Gainer,gainer który podobno może być stosowany również dla osób które nie ćwiczą a chcą nabrać na masie.
Zastanawiacie się zapewne dlaczego wogólę myślę o tego typu odżywkach? Otóż mam niezwykle szybką przemianę materii,jem naprawdę dużo jednak to nie pomaga dlatego chcę uciec się do tych "specyfików" które ufam że przyczynią się do znacznego wzrostu masy mięśniowej. <marzę o 12-15 kg clap.gif >
Bardzo proszę o opinie na temat gainera o którym wspomniałam,poradę...ufam że nawiążę kontakt z kimś kto się na tym zna.

 

 

Chodzi o ten produkt: http://www.fabrykasi...r-5443-g,p.html


  • 0

kris0403
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 118 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wlkp
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Porada dla KOBIETY:)
Mozę nie jestem jakimś tam znawcom ale jak na moje to dobzę ułożona dieta i dobry gainer powinny pomóc
  • 0

Litwin81
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3380 postów
  • Pomógł: 40
146
Bardzo Dobra
  • Lokalizacja:Gdynia
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Różne
  • Staż [miesiące]:Długi
  • Wzrost [cm]:168
  • Biceps [cm] :40
  • Klatka piersiowa [cm]:105
  • Pas [cm]:82
  • Udo [cm]:65
  • Przysiad [kg]:170/15*120
  • Wyciskanie [kg]:140/19*100
  • Martwy ciąg [kg]:185/10*150
  • Waga [kg]:85

Napisano Ponad rok temu

Re: Porada dla KOBIETY:)
Tutaj masz odżywke zastępującą posiłek,podobną składowo do gainera opisanego przez ciebie:


Jeżeli będziesz miała diete odpowiednią do celu i będziesz jeść tą odżywke to na bank przytyjesz,pamiętaj tylko zeto nie jest proces krótki,to trwa miesiące.Kreatyne możesz brać,to że jesteś kobietą nic nie szkodzi,w końcu też jestes człowiekiem :clap:
  • 0
"Lepiej umrzeć na stojaco niż żyć na kolanach."

EXPERTO

EXPERTO
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 14273 postów
  • Pomógł: 5
  • Lokalizacja:P.O.T.C.O.A.W.M.B.W.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- Śliczne Panny.
    - Przyroda.
    - Kulturystyka.
    - Sztuki Walki.
    - Forum.
    - Samochody.
  • Staż [miesiące]:od 2003
  • Wzrost [cm]:188
  • Waga [kg]:100-102

Napisano Ponad rok temu

Re: Porada dla KOBIETY:)
Siemasz yelonka, narazie daj Sobie spokój z suplami... Piszesz że dużo jesz aby przytyć ale waga nie idzie w górę, wydaje mi się że nie jeszcze tego co jeść powinnaś. Zapraszam Cię do tematu w którym są napisane produkty diety na mase: http://www.fabrykasi...MASE-t1309.html . Jak Byś chciała jeszcze rzucić okiem na przykładową dietę to zapraszam tu: http://www.fabrykasi...znia-t1162.html .

W razie pytań jestem do usług :clap:

Nie udzielam pomocy na PW / PM / Priv. Wszelkie pytania proszę pisać na forum, w temacie otrzymasz więcej opinii.


yelonka
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Porada dla KOBIETY:)
Dzięki chłopaki za tych parę słów :clap:
Jestem bardzo zdeterminowana co do przytycia ale brakuje mi kogoś kto mnie w tym celu ukierunkuje,jak pisałam kompletnie się na tym nie znam :P
Litwin81 proponujesz mi inną odżywkę,dlaczego? Czy gainer o którym wspominałam nie jest dla mnie odpowiedni,mógłby zaszkodzić?
EXPERTO przyznaję rację że czasem podjadam byle co bo niekiedy długi czas pracy nie pozwala mi na dokładne delektowanie się posiłkiem z doborem odpowiednich jego składników.
Chłopaczki decyduję się na dietę plus jakąś odżywkę/gainera plus dodatkowo ćwiczenia mięśni klatki piersiowej. Nie będzie to intensywny trening,chcę ograniczyć się do 15 min dziennie,lub nawet co drugi dzień.
W kwestii diety,EXPERTO zerknęłam na to co poleciłeś <dziękuję...:clap:> Właśnie o to mi chodzi!!! Super rozpisana,konkretna. Z tymże chciałabym aby uwzględniała więcej dni i odżywkę którą wybiorę. Jeżeli macie namiary do dobrych dietetyków...piszcie :P
A póki co dzięx za to już przeczytałam....
  • 0

Litwin81
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3380 postów
  • Pomógł: 40
146
Bardzo Dobra
  • Lokalizacja:Gdynia
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Różne
  • Staż [miesiące]:Długi
  • Wzrost [cm]:168
  • Biceps [cm] :40
  • Klatka piersiowa [cm]:105
  • Pas [cm]:82
  • Udo [cm]:65
  • Przysiad [kg]:170/15*120
  • Wyciskanie [kg]:140/19*100
  • Martwy ciąg [kg]:185/10*150
  • Waga [kg]:85

Napisano Ponad rok temu

Re: Porada dla KOBIETY:)
Polecam inną,bo:
-to Polskie :clap:
-podobne składowo,acz moim zdaniem lepsze(ma więcej błonnika)
  • 0
"Lepiej umrzeć na stojaco niż żyć na kolanach."

EXPERTO

EXPERTO
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 14273 postów
  • Pomógł: 5
  • Lokalizacja:P.O.T.C.O.A.W.M.B.W.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- Śliczne Panny.
    - Przyroda.
    - Kulturystyka.
    - Sztuki Walki.
    - Forum.
    - Samochody.
  • Staż [miesiące]:od 2003
  • Wzrost [cm]:188
  • Waga [kg]:100-102

Napisano Ponad rok temu

Re: Porada dla KOBIETY:)
No to tak jeśli chodzi o dietę to już masz pewne wskazówki i polecam się narazie na tym skupić... Odżywki może nie jeszcze poczekają, zobacz jakie będą efekty po stosowaniu diety jak waga się nie ruszy to dopiero wtedy proponuję sięgnąć o odżywkę. Jeśli chodzi o trening hmmm to w sumie nie wiem czy Ci pomogę Jesteś kobietą a kobity to przeważnie chcą schudnąć a nie przytyć więc nie wiem co Ci doradzić z tym treningiem. Pytanie o taki trening na mase dla kobiety powinnaś raczej skierować do Fittneski... Tak więc sorki ale nie umiem Ci pomóc w sprawie treningu na mase.

Nie udzielam pomocy na PW / PM / Priv. Wszelkie pytania proszę pisać na forum, w temacie otrzymasz więcej opinii.


yelonka
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Porada dla KOBIETY:)

Polecam inną,bo:
-to Polskie :clap:
-podobne składowo,acz moim zdaniem lepsze(ma więcej błonnika)



Lepsze znaczy ... bardziej skuteczne??? Mam świadomość że nabranie masy może trochę trwać ale zależy mi na jak najszybszych efektach:)
  • 0

EXPERTO

EXPERTO
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 14273 postów
  • Pomógł: 5
  • Lokalizacja:P.O.T.C.O.A.W.M.B.W.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- Śliczne Panny.
    - Przyroda.
    - Kulturystyka.
    - Sztuki Walki.
    - Forum.
    - Samochody.
  • Staż [miesiące]:od 2003
  • Wzrost [cm]:188
  • Waga [kg]:100-102

Napisano Ponad rok temu

Re: Porada dla KOBIETY:)

Lepsze znaczy ... bardziej skuteczne??? Mam świadomość że nabranie masy może trochę trwać ale zależy mi na jak najszybszych efektach:)

Skoro już się tak uparłaś na odżywki to polecam: Olimp Gain Bolic - kilku moich znajomych bardzo Sobie cenią tą odżywkę :clap:

Nie udzielam pomocy na PW / PM / Priv. Wszelkie pytania proszę pisać na forum, w temacie otrzymasz więcej opinii.


yelonka
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Porada dla KOBIETY:)

Skoro już się tak uparłaś na odżywki to polecam: Olimp Gain Bolic - kilku moich znajomych bardzo Sobie cenią tą odżywkę :clap:


Tak,ma być dieta,odżyweczka i delikatny trening:) Dieta jako podstawa,odżywka wspomagająca a ćwiczenia kształtujące :clap:
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024