Skocz do zawartości


Zdjęcie

Stagnacja


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
34 odpowiedzi w tym temacie

fighterkoks
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 407 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Stagnacja
Witam chcialbym zaczerpnac waszej pomocy w glownie mi chodzi o stagnacje mam taki problem ze jem bardzo duzo mozna powiedziec ze chodza zapchany ... nie jest to jedzenie byle jakie jem ryz z serem lub jajkami ... waze 80 kg i w mozna powiedzic od lata moja postura nie ulegla wiekszej zmianie mialem w rece 38.5 teraz mi spadla na 37.5 zalozylem miesiac temu ze ciekawe ile mi przybedzie od jednego miesiaca traningu w bicepsie i nic nie przybylo po ciezkich treningach co gorsze ten stan nie zmienil sie od mozna powiedziec 4 misiace cwicze na darmo chcialbym uslyszec kilka porad takich ciekawych co zrobilibyscie na moim miejscu ... cwicze juz bd dlug okres czasu bo ponad 2lata i 6 miechow nie biore bialka ani zadnych gainerow zadnych supli powiedzcie mi czym moge przelamac ten stan chcialem zaznaczyc ze za jakies 2 miechy bede robil cykl na storm i shock therapy do tego bialka i ww nie chcialbym tego zmarnowac :(( malo sie ruszam to powinno pomoc mi w mojej drobnej sytuacji moze mam zrobic przerwe choc w sumie przerwy mialem dlugie na wakacjach ...Dziekuje z gory za odpowiedz
  • 0
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Moje fotki :)

witeekk
  • Użytkownik
  • Pip
  • 47 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Stagnacja
ja też ćwicze od wakacji bez przerwy i planuje zrobić przerwe od 15 grudnia 2 tygodniową. Wróce wypoczęty i z nowym treningiem więc mam nadzieje że coś ruszy. Według mnie jak nie miałeś przerw od wakacji zrób z 2 tygodnie regeneracji i potem wrócisz zmotywowany z nowym treningiem :)
  • 0

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Stagnacja
fighterkoks, zmien trening i regeneracje porzadna z 3tyg pozatym jak dopada cie stagnacja to potem zeby cos ruszylo trzeba ddduuuuuuzo czasu jesli jedziesz bez supli
  • 0

bikerider
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4676 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:bielsko-biała
  • Zainteresowania:fotografia: modowa i portretowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Stagnacja
fighterkoks, - możesz byc poprostu przetrenowany. zrób od treningów przerwe na 1-2 tyg i chodź na basen- ogólnie nie przemęczaj się! Co około 3 miechy powinno się robić regeneracje- dużo osób popełnia ten błąd i jedzie cały rok z takim samym planem bez regeneracji to nie dziwo, że nie maja po pewnym czasie postępów! ;)
  • 0

PanWinstrolek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 167 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Koszalin
  • Zainteresowania:kulturystyka, strongman, muzyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Stagnacja
nom to moze być przetrenowanie tez tak kiedys miałem :/ ale teraz po kazdym cyklu robie sobie przerwe 3 tygodnie i jest git przychodzę wypoczęty, silny i odrazu jest lepiej :hyhy:
  • 0
PRZERWA!

bikerider
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4676 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:bielsko-biała
  • Zainteresowania:fotografia: modowa i portretowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Stagnacja
Anatrax, - a nie masz dużych spadków?? ja sam sie tego boje ;/
  • 0

PanWinstrolek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 167 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Koszalin
  • Zainteresowania:kulturystyka, strongman, muzyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Stagnacja

Anatrax, - a nie masz dużych spadków?? ja sam sie tego boje ;/


znaczy sie ja podczas tej przerwy normalnie jem jakos 4-5 posiłków dziennie, na wf tez normalnie cwicze wiec brzuch nie rośnie :P
po tej 3 tyg przerwie zawsze spada mi siła o jakies 8kg ale w ciagu 1,5 tygodnia to nadrabiam :hyhy: jesli chodzi o wage to jak mówiłem jem normalnie i po przerwie spada mi zawsze 1kg-2kg ale jak tylko zaczynam cwiczyc to wszystko wraca do normy i nawet idzie lepiej :rotfl:
  • 0
PRZERWA!

bikerider
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4676 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:bielsko-biała
  • Zainteresowania:fotografia: modowa i portretowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Stagnacja
Anatrax, - co do siły to jest oczywiste. ja chyba zrobie tak 1 tydzien bez treningów, a potem 2 tyg 2x lekkie treningi! I potem już skoksem z nowym planem :P :hyhy:
  • 0

PanWinstrolek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 167 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Koszalin
  • Zainteresowania:kulturystyka, strongman, muzyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Stagnacja
no jak chcesz :hyhy: , ale na pewno to na złe ci nie wyjdzie bedzie nawet lepiej :rotfl: ja sobie nowy plan zmieniam co 2-3 miechy albo robie sobie po przerwie jakies małe zmianki w tym starym i jakos powoli idzie, bo nie powiem ze idzie szybko hehe :D
  • 0
PRZERWA!

bikerider
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4676 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:bielsko-biała
  • Zainteresowania:fotografia: modowa i portretowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Stagnacja
Anatrax, - na sucho zawsze idzie powoli dość chyba, że masz przejebaną genetyke (predyspozycje), ale liczy się to, że wogóle są postępy!! Co do treningu to wiadomo, że trzeba zmieniać, bo organizm się przyzwyczaja do danego rodzaju wysiłku! I jeszcze co do przerwy to nie bede robił 3 tyg, bo po tygodniu już mnie roznosi ;/ i nie moge wytrzymać bez siłki xD :rotfl:
  • 0

PanWinstrolek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 167 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Koszalin
  • Zainteresowania:kulturystyka, strongman, muzyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Stagnacja
znaczy sie z tego co kumpel mi mówił to jestem mezo (genetyka) :P ale nie takim idealnym mezo hehe no wiesz przy 38 w łapce to wiadomo ze idzie juz wszystko powoli a szczególnie jak jedziesz na samym białku i na kreatynie(mono 3 cykl) lol jeszcze niczego mocnego nie waliłem ale zamierzam jakos po stycziu :P (chodzi mi o CP na 4 cykl) bo mam ale sobie lezy ten cell pump od jakiegoś września :rotfl:
  • 0
PRZERWA!

bikerider
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4676 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:bielsko-biała
  • Zainteresowania:fotografia: modowa i portretowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Stagnacja
Anatrax, - hehe... nie ma się co spieszyć- jak mono i inne sole kreatyny dają dobre efekty to nie ma sie co pchać w coś mocniejszego, bo można to zostawić na potem!... :hyhy:
  • 0

datulus
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3363 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piwniczanka FC

Napisano Ponad rok temu

Re: Stagnacja

(chodzi mi o CP na 4 cykl)


wez to sprzedaj i bierz cos mocnego, naprawde mocnego a nie jakies pseudo stacki..... storm, nitro, hp, xp to wszystko czeka az wyciegniesz reke... :)
  • 0
wakacyjne, bez spinki :)

bikerider
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4676 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:bielsko-biała
  • Zainteresowania:fotografia: modowa i portretowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Stagnacja
datulus, - no a potem jak już nic nie bedzie dawać mu zaje.bistych efektów to co ma brać- lepiej wszystko po koleji!!
  • 0

datulus
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3363 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piwniczanka FC

Napisano Ponad rok temu

Re: Stagnacja

datulus, - no a potem jak już nic nie bedzie dawać mu zaje.bistych efektów to co ma brać- lepiej wszystko po koleji!!

kreatyna to nie koksy >.< :wstyd: :wstyd: :wstyd: :wstyd: :wstyd:
  • 0
wakacyjne, bez spinki :)

bikerider
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4676 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:bielsko-biała
  • Zainteresowania:fotografia: modowa i portretowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Stagnacja
datulus, - ty chyba mnie nie rozumiesz?? poprostu mówie, że lepiej jest zrobić kilka cykli na zwykłej kreatynie i pochodnych (sole) jak daje to efekty niż robic jeden cykl na mono i potem już odrazu jebać odrazu np:. storm+ shock teraphy!!
  • 0

datulus
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3363 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piwniczanka FC

Napisano Ponad rok temu

Re: Stagnacja
niee lepiej wogole olac mono i odrazu walic hardcore i wszystko mam wydac 400zl na cykl mono wole dac 500 na cykl mocniejszy i tyle nara
  • 0
wakacyjne, bez spinki :)

bikerider
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4676 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:bielsko-biała
  • Zainteresowania:fotografia: modowa i portretowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Stagnacja
datulus, - dobra każdy robi jak chce, ale cykl na mono nie wyjdzie Cie 400 zł!! narq :hyhy:
  • 0

PanWinstrolek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 167 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Koszalin
  • Zainteresowania:kulturystyka, strongman, muzyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Stagnacja
datulus kazy ma inne zdanie na ten temat np mi nie jest tak śpieszno łapać mase i odrazu walić jakies mocne staki kreatynowe :P ja wole wszystkiego po kolei spróbować bo im wiecej spróbujesz to masz większe doświadczenie z suplami i np mozesz komuś coś polecic, doradzic :] ja sobie cwicze reakreacyjne no w sumie mam tam jakis cel ale nie wiąze tego z przyszłościa (np kulturystyka, strong man) ani tez nie zaniedbuje nauki zeby siedziec całymi godzinami w siłowni zeby byc wiekszym hehe

a te CP to kupiłem sobie po promocyjnej cenie i sobie je wyprubuje na 4 cyklu :hyhy:
a jesli chodzi o zwykłe mono to mozna przeciez cały czas walic nawet jak masz za soba 5 cykli na mono, mozna zrobic sobie wysycenie tej kreatyny z organizmu(ok 2-3 miesiecy) i znowu zaczac walić :]
no wiesz jak ktoś ma hajsu to sobie kupuje tam rózne kreatyny experymenty hehe i np lepiej mu sie cwiczy : ma wieksza pompe na treningu, wiecej siły no ale wyda te 400zł na cykl :/ to jest moje zdanie na ten temat
  • 0
PRZERWA!

bikerider
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4676 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:bielsko-biała
  • Zainteresowania:fotografia: modowa i portretowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Stagnacja
Anatrax, - masz takei jak ja zdanie! popieram!
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024