Skocz do zawartości


Zdjęcie

duuuzy problem, nadwaga, dieta, poważne podejście do tematu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

bajti
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

duuuzy problem, nadwaga, dieta, poważne podejście do tematu
Witam, od dłuższego czasu walcze ze soba, ze najwyższa pora i chyba juz ostatni dzwonek żeby coś ze sobą zrobić,
jak przeczytacie w poniższym opisie, walcze z nadwagą, czy ktos może mi pomóc przynajmniej wstepnie opracować jakąś diete, dopasowac charakter cwiczen?

kompletnie nie mam pojecia o odzywianiu, podziałach białek, tluszczy itd proporcji, prosiłbym jesli ktokolwiek ma chwilkę czasu o pomoc w tym zakresie, chociaz jakies wskazówki,
porady, od czego zacząć itd.

nie oczekuje raczej zdawkowych informacji w stylu"poszukaj na forum" "oblicz se" itd, licze na poważne podejscie do tematu


poniżej opisuje profil i cele przed tym ważnym dla mnie etapem, zrzucenia masy.


wiek: 26

waga: 110 kg ( budowa raczej atletyczna, szkielet mięśni jest, aczkolwiek tłuszczu na bokach, brzuchu, udach, plecach jest za dużo)

wzrost: 181

praca siedząca, przy komputzerze, 8h w pracy, 2h w drodze, autobus, pieszo, pociąg

cel i rozkład treningów: no nie tyle budowa mięśni co spalenie zbędnych kilogramów w dużej ilości, z racji pracy będę mógł trenowac 3-4 razy w tyg
po około 2h, trening to sam nie wiem co będzie lepsze, mam mozliwośc pływania na basenie, ćwiczenia na siłowni ( rowerek, steper, bieznia i inne),
lub ćwiczenia w domu ( sztanga, hantle), ćwiczenia albo o wczesnych godzinach porannych 5-6 rano lub wieczornych 19-21

posiłki: diety na te chwile nie mam, więc zapewne to nieuniknione

rozkład posiłków: no do tej pory było to tak:

5.00 - pobudka
5.30-6.00 pierwsze sniadanie w domu , zazwyczaj jakas 1 byłka z wędlina
10.00 -11.00 - drugie sniadanie w pracy, tu też zazwyczaj 1 byłka z wedlina, czasem serek jakis, salatka z warzyw
13.00-14.00 - obiad w pracy niestety nie mozna tego do końca nazwac obiadem, brak warunków na gotowanie sprowadza sie do bułki, serkow, warzyw,owocow wszystkiego co mozna kupic w normalnym sklepie spozywczym i w pewnym zakresie przygotowac w pracy
15.00-16.00 - ewentualny posiłek w pracy, owoc, jakis czy serek
18.00 - 19.00 - ostatni posiłek dnia w domu, tu normalny obiad, ziemniaki, sorowki, mieso.
23.00 - sen

suplementy: spory czas temu(5 miesiecy) stosowałem clenbutrox czy cos takiego, spalacz tluszczu i chyba najlepiej działal, dobrze tez działał na mnie ThermoSpeed olimp, zupelnie nie podzizlalo CLA olimpu oraz thermo(costam) na efedrynie.

swego czasu byla suplementacja creatyna z olimpu i hmb, a takze krealkynem olimp - w okresie stosowania czułem sie bardzo dobrze, byla widoczna poprawa sylwetki, ale tez w tym cwiczylem 4 razy w tyg na silowni, ale nie arobowao a tupowo na rozwoj miesni

mam juz dobrane suplementy do swojej wagi i celów:

GERMAN AMERICAN Jetfuel LiquiCap 120 kaps. ( termogenik)
VITALMAX L-Karnityna 30000 liquid 500ml
OLIMP HMB Mega Caps 300 kaps./1000mg
DYMATIZE Iso 100 / 910g (100% zhydrolizowanego izolatu serwatki)


tak wiec, mam nadzieje ze z waszą pomocą uda sie cos wymyslec i za jakis czas bede mogl cieszyc sie lepszym samopoczuciem jak i sylwetka.


pozdr i dziekuje z gory za pomoc


B.
  • 0

MikolajWB3
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4061 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Europa
  • Zainteresowania:Bezpieczeństwo wewnętrzne, militaria, sporty walki, finanse

Napisano Ponad rok temu

Re: duuuzy problem, nadwaga, dieta, poważne podejście do tematu

Witam,

hej

cel i rozkład treningów: no nie tyle budowa mięśni co spalenie zbędnych kilogramów w dużej ilości, z racji pracy będę mógł trenowac 3-4 razy w tyg
po około 2h, trening to sam nie wiem co będzie lepsze, mam mozliwośc pływania na basenie, ćwiczenia na siłowni ( rowerek, steper, bieznia i inne),
lub ćwiczenia w domu ( sztanga, hantle), ćwiczenia albo o wczesnych godzinach porannych 5-6 rano lub wieczornych 19-21

spytaj o to w dziale trening tam lepiej doradzą

porady, od czego zacząć itd.



http://www.forum-kul...showtopic=43028

5.00 - pobudka
5.30-6.00 pierwsze sniadanie w domu , zazwyczaj jakas 1 byłka z wędlina
10.00 -11.00 - drugie sniadanie w pracy, tu też zazwyczaj 1 byłka z wedlina, czasem serek jakis, salatka z warzyw
13.00-14.00 - obiad w pracy niestety nie mozna tego do końca nazwac obiadem, brak warunków na gotowanie sprowadza sie do bułki, serkow, warzyw,owocow wszystkiego co mozna kupic w normalnym sklepie spozywczym i w pewnym zakresie przygotowac w pracy
15.00-16.00 - ewentualny posiłek w pracy, owoc, jakis czy serek
18.00 - 19.00 - ostatni posiłek dnia w domu, tu normalny obiad, ziemniaki, sorowki, mieso.
23.00 - sen

nie ma co natychmiast stosować diet
zacznij stopniowo zmniejszać kaloryczność swojego jedzenia
czyli szykuj sobie mniejsze porcje jedzenia ale tak żebyś nie chodził głodny.
dodaj do swojego odzywiania produkty bogate w białko takie jak
ryby, jaja mięsa wędliny, na czas redukcji zwieksz w swoium żwyieniu
produkty białkowe a zmniejsz te które mają węglowodany, tj ziemniaki, ryż, kasza,
pieczywo( zakup chlebek razowy). Nie ma co pisać całej diety z dokładnymi proporcajmi
bo i tak byś jej nie przesztregał. Podam Ci wzór posiłków dobry przy redukcji :
http://www.forum-kul...showtopic=44532
i
http://www.forum-kul...ndpost&p=248843
dieta nr5

GERMAN AMERICAN Jetfuel LiquiCap 120 kaps. ( termogenik)
VITALMAX L-Karnityna 30000 liquid 500ml
OLIMP HMB Mega Caps 300 kaps./1000mg
DYMATIZE Iso 100 / 910g (100% zhydrolizowanego izolatu serwatki)

o rozpiske supli jak co to w dziale suplementy
a co do izolatu to od 30 do 60g na dzien miedzy posiłkami w porcjach 30g
albo z rana itp.
  • 0
Związek to znacznie więcej niż "sie przelecieć".
To cos jak karta stałego klienta w burdelu: kiedy chcesz i jak chcesz


rzeźba jest dla pedałów. trza rosnąć, być pierdolnym, wtedy budzi sie szacunek.


a gdy nadejdzie mój czas to jeśli sądzisz że będe siedział i błagał o życie to kurewsko się mylisz


te ściery kiedyś przerobie w młynku do mięsa i posypią sie monety.


prezi
  • Użytkownik
  • Pip
  • 30 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Nysa

Napisano Ponad rok temu

Re: duuuzy problem, nadwaga, dieta, poważne podejście do tematu
ale podstawa to mózg.
musisz sobie na poważnie wkręcić zdrowy styl życia. też jestem na redukcji. jak do tej pory, to gdziekolwiek bym się nie ruszał, zawsze samochodem. jedzenie o 24 kilku kanapek i codziennie słodycze plus w tygodniu zawsze pizza albo kebab.
teraz wszędzie rowerem (dzieki czemu robię około 10km dziennie), dieta wg wskazówek żywieniowych i od dwóch tygodni zero słodyczy. ostatnio miałem chęć na pizze, ale jakoś mi przeszło... :D

to tyle ode mnie. i wtedy waga spaaaada... :rotfl:
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024