Skocz do zawartości


Zdjęcie

miesnie brzucha


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

Bic
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

miesnie brzucha
witam kabanki :P ostatnio tak ostro poszedlem z masa no i co nieco poszlo na brzuszek :kwasny: nie jest tego duzo ale kaloryferek nie jest juz tak widoczny jak wczesniej... co radzicie robic by wzmocnic brzuch i zgubic nadmiar tluszczyku nie gubiac masy miesni???? z gory dzieki :D :D
  • 0

Revan96
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 435 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:MOSiR Bochnia

Napisano Ponad rok temu

Re: miesnie brzucha
na wzmocnienie mięśni brzucha polecam a6w. mi to dużo dało
ale jeśli chcesz spalić tłuszczyk, to tylko aeroby. 20 min 2 razy w tyg powinno wystarczyć. ja bym jednak walił masę ile się da, bo teraz zima, a na rzeźbę przyjdzie czas wiosną
  • 0
Silence... I'll kill You!!!

Aminki, gainerek i jazdaa! ;]

GośćGuest_Patryk 666_*

Guest_Patryk 666_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: miesnie brzucha

20 min 2 razy w tyg

Ponoć coś dobrego zaczyna się dziać po 40 -50 minutach. a nie 20.
Ja polecam podciąganie nóg w zwisie....3 serie po max powtórzeń (pewnie to będzie około 40).

Bic
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: miesnie brzucha
a ile mniej wiecej czasu potrzeba na spalenie lekkiego tluszczyku do widocznosci wszystkich miesni na brzuchu?? miesiac?? 2 miesiace??

Ja polecam podciąganie nóg w zwisie....3 serie po max powtórzeń (pewnie to będzie około 40).

a ile razy w tygodniu cwiczyc brzuch???
  • 0

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: miesnie brzucha
ja polecam 3 stopniowy wznosy tulowia razy 7 razy 4 serie czyli 28 powtorzen i unoszenie bokiem nogi dzis sie dowiedzialem o taki czyms od mojej prof od aerobiku i mowie wam a6w absII szkoda czasu pradu sily itp w prosty sposob masz miesnie brzucha jak kamien sam zamierzam to ztestowac
  • 0

Blackzone
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1952 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:siłownia
  • Zainteresowania:[][][]-----[][][]

Napisano Ponad rok temu

Re: miesnie brzucha

a polecam 3 stopniowy wznosy tulowia razy 7 razy 4 serie czyli 28 powtorzen i unoszenie bokiem nogi


Ramzes weź coś dokładniej napisz na ten temat, dokładniej znaczy: Napisz o co w tym chodzi aby można było zrozumieć :P
  • 0

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: miesnie brzucha
wyglada to mniej wiecej tak kladziemy sie nogi szzerzej niz biodra ustawiamy onosimy gorna czesc ciala tak by caly czas byly w gorze lopatki i robimy 3 stopniowy sklon do srodka nie za mocno sie unosimy potem powrotdo pozycji wyjsciowej przy opadaniu nie nalezy odbijac plecow od podlogi to jest bardzo wazne bo wtedy nic nie idzie i robienie np 1tys brzuszkow czy ogolnie duzej ilosci nie rowna sie temu mowie wam jesli ktos to prawidlowo zrobi to sraki dostanie przy 5 powtorzeniach ciezko jest to wyjasnic poki sie tego nie zobaczy
  • 0

INEED$
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2079 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jail
  • Zainteresowania:Busine$$, killin'

Napisano Ponad rok temu

Re: miesnie brzucha
A ja juz dawno wam gadalem ze abs i inne systemy sa do niczego, pisane przez doktorkow co nigdy hantla w rece nie mieli.
Poszukajcie w faq tam sa normalne silowe treningi brzucha, min. moje czy joksa.
  • 0
Gotta whole top diamond and tha bottom rowz gold

MIKOŁAJ BIERZE STERYDY



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024