Skocz do zawartości


Zdjęcie

Mięśnie Pleców


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
42 odpowiedzi w tym temacie

budo_the_d
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 320 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Mięśnie Pleców

bez takich to nie jest żadne gówno, nawet jak sie to stosuje to trzeba bardzo wiele pracy i wyrzeczeń by dało ta jakieś efekty. To nie jest jakię cudowne h.. wie co że od samego patrzenia puchniesz :?

Wszystkie suplementy to dla mnie gowno. Tylko pompowanie sie. Juz nie jedengo kumpla mialem ktory sie tym naladowal i w pol roku zrobil 5cm w bicepsie i co z tego kiedy ja majac 2/3 tego co on w lapie klade go na reke. A po kolejnym pol roku bez cwiczenia chudna w oczach. Schabowy, jajecznica z 5jaj, fura ziemniakow i nic wiecej nie potrzeba.

No to supermenik jest spox, wlasnie to trzaskam razem z kolyska.
  • 0

budo_charlie
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 702 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:PL\KRK\NH

Napisano Ponad rok temu

Re: Mięśnie Pleców
[quote="the_d"
Martwy ciag - hmmm, jakos to do mnie nie przemawia, bo kontuzja i problemami z kregoslupem mi to pachnie. [/quote]

jak się dobrze technicznie wykonuje ćwiczenie to żadną kontuzją nie grozi a naprawdę jest bardzo efektywne
  • 0

budo_combat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3360 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mięśnie Pleców

Wszystkie suplementy to dla mnie gowno. Tylko pompowanie sie. Juz nie jedengo kumpla mialem ktory sie tym naladowal i w pol roku zrobil 5cm w bicepsie i co z tego kiedy ja majac 2/3 tego co on w lapie klade go na reke. A po kolejnym pol roku bez cwiczenia chudna w oczach. Schabowy, jajecznica z 5jaj, fura ziemniakow i nic wiecej nie potrzeba.


Nie wypowiadaj się na tematy o których nie masz zielonego pojęcia. Dobrze?

I jeszcze wrzucasz do jednego worka kulturystykę, a suplementacja dotyczy dziesiątek sportów. A jak ktoś nie ćwiczy to ma spadki - norma.
  • 0

budo_kubas§
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mięśnie Pleców
Jak napisał Combat spadki są u tych co wezmą suple trenują puki jadą na nich a puźniej zlewka na trening.
Jak jesteś taki super na łape to wyzwij sobie typka z jakiegoś klubu co na łapke trenują i na ich koszulkach jest logo Olimpu lub jakiejś innej firmy, choćby miał łapke cieńszą od twojej lub by miał z 15kg masy mniej to i tak cie rozłorzy :-)
  • 0

budo_sorata
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1768 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tomb Of The Mind

Napisano Ponad rok temu

Re: Mięśnie Pleców

bez takich to nie jest żadne gówno, nawet jak sie to stosuje to trzeba bardzo wiele pracy i wyrzeczeń by dało ta jakieś efekty. To nie jest jakię cudowne h.. wie co że od samego patrzenia puchniesz :?

Wszystkie suplementy to dla mnie gowno. Tylko pompowanie sie. Juz nie jedengo kumpla mialem ktory sie tym naladowal i w pol roku zrobil 5cm w bicepsie i co z tego kiedy ja majac 2/3 tego co on w lapie klade go na reke. A po kolejnym pol roku bez cwiczenia chudna w oczach. Schabowy, jajecznica z 5jaj, fura ziemniakow i nic wiecej nie potrzeba.

No to supermenik jest spox, wlasnie to trzaskam razem z kolyska.


jaki kolo, lol :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
  • 0

budo_kubas§
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mięśnie Pleców

Wszystkie suplementy to dla mnie gowno. Tylko pompowanie sie. Juz nie jedengo kumpla mialem ktory sie tym naladowal i w pol roku zrobil 5cm w bicepsie i co z tego kiedy ja majac 2/3 tego co on w lapie klade go na reke. A po kolejnym pol roku bez cwiczenia chudna w oczach. Schabowy, jajecznica z 5jaj, fura ziemniakow i nic wiecej nie potrzeba.

Z tego jeszcze wynika że jeżeli masz średnią łape z 35cm to twój koelś musi mieć ok 52cm łape więc jak coś piszesz to nie pisz takich wałków :lol: 8)
  • 0

budo_the_d
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 320 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Mięśnie Pleców
Po pierwsze to nie temat o odrzywkach i innych takich i nie o nie pytalem tylko o cwiczenia.
Po drugie:

Nie wypowiadaj się na tematy o których nie masz zielonego pojęcia. Dobrze?

Hmm nie wypowiadam sie na ten temat na ktorych sie nie znam. Mowie o tym co widzialem i co sam sprawdzalem na wlasnej skorze(silujac sie z tamtym typem) Wszyscy moj znajomi ktorzy sie dopinguja mniej lub bardziej wcale nie sa ani sprawni, ani silni. Poprostu rosna i to na krotka mete. I o tym mowie.

A jak ktoś nie ćwiczy to ma spadki - norma.

No nie wiem czy taka znowu norma. Ja cwicze bardzo nie regularnie i czasami po okresie intesywnego treningu mam z pol roku ze jak raz w tygodniu odwiedze jakis sks w szkole to juz jest cos. I w zyciu nie zaobserwowalem zadnego spadku. Nawet nie zaobserwowalem jakiegos zauwazalnego spadku sily. Kondycja, rozciagniecie to tak ale nic po za tym. Wiec nie wiem czy to az tak bardzo normalne jest ze sie chudnie w oczach, jak sie przestaje cwiczyc. Jak sie czlowiek napompuje bo idzie na skroty to potem z niego zlazi, nie ma w zyciu nic za darmo.

Jak jesteś taki super na łape to wyzwij sobie typka z jakiegoś klubu co na łapke trenują i na ich koszulkach jest logo Olimpu lub jakiejś innej firmy, choćby miał łapke cieńszą od twojej lub by miał z 15kg masy mniej to i tak cie rozłorzy :-)

O to wlasnie chodzi ze nie jestem. Do swojej wagi nie jestem jakims leszczem ale zaden ze mnie kozak. A koles jak napial bula to przy nim bylem jak Filp i Flap. I jak go polozylem, choc nie mowie ze bylo to takie chop siup tylko troche sie pomocowalismy, to byl taki smiech na sali ze mala glowa. A ja jeszcze bardziej zdziwiony od niego. Bo przy naszej roznicy mas to powinien mnie tylko gwizdnac popijajac piwko druga reka.

Z tego jeszcze wynika że jeżeli masz średnią łape z 35cm to twój koelś musi mieć ok 52cm łape więc jak coś piszesz to nie pisz takich wałków :lol: 8)

No sory ja mam 34 on mial jakies ok 45, wybacz mistrzu. Zapomnialem ze dla niektorych te cm sa swietoscia. Na drugi raz podam dokladnie do 4 miejsca po przecinku ;) Chodzilo mi o stosunek. Bo tak jak pisalem, jak napial lape to nawet sie nie wychylalem ze swojm bo az mi glupio bylo.

I nikt mnie nie przekona ze caly ten doping to jest cos dobrego. Miesnie same nie urosna - jeszcze takich bajerow nie wymysli (tzn wymyslili ale zestawu mlodego genetyka raczej w przeciagu najblizszych klilkunastu lat sie nie kupi w aptece) Miesnie tworza sie na drodze ciezkiej pracy. A jak wyskakujecie z przykladami to ja tez dam wam przyklad. Bruce Lee. Co pewnie wpieprzal kreatynke na sniadanie? I jakos nie przeszkadzal mu jej brak.
Kolejny przyklad. Mnisi Shaolin. Przecietny polak wpieprza wiecej bialka w rok niz oni chyba przez cale zycie i co? Ciekawe ilu ludzi z Olimpu poszczyci sie taka sprawnoscia jak oni.
Takze moze skupimy sie na cwiczeniach a o suplementacji czy kultyrystyce pogadamy sobie w innym temacie - ok?
  • 0

budo_the_d
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 320 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Mięśnie Pleców

Przecietny polak wpieprza wiecej bialka w rok niz oni chyba przez cale zycie

No sory znowu bo zaraz ktos mnie znowu zjedzie, oczywiscie nie nalezy tego interpretowac doslownie, tylko chodzi o to ze ich dieta raczej rozni sie od tej z poradnika pakera. ;)
  • 0

budo_kubas§
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mięśnie Pleców
dla mnie cm nie są świętością, bo jestem cienki i cały czas pracuje na te cm lecz gdoze się z tym że jak kulturysta wyglądał nie będe(chodzi mi o te wymiary) a suplementy to nie jest doping mylisz pojęcia, jak ktoś bierze dajmy na to kreatyne(ogólnie suple) to mięśnie same nierosną, a jak nie trenuje to rośnie ale bebech. I nie wszyscy ternują na siłce by być silni by móc każdego na ręke położyć lub oklepać. Ja trenuje nie poto by z kimś przy pomocy siły wygrywać lecz po to by zbudować sylwetke o jakiej marze(jeszcze troche pracy przedemną) a jak przy tym będe silny to ok. A jak przy tym stosuje suplementy a nie doping to cacy i puki nie sprawdzisz ich na swoim organiźmie to nie zakładaj z góry że to gówno, bo być może efekty by przekonały cię że to jednak nie jest gówno. KONIEC :-)
  • 0

budo_sorata
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1768 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tomb Of The Mind

Napisano Ponad rok temu

Re: Mięśnie Pleców
pierdoly stulasz the_d , myslisz ze jak ktos jest slabszy na reke to znaczy ze jest slaby??
przypominasz mi moich kumpli z gimnazjum ktorzy tylko "choc na reke" , albo "ile bierzesz na klate"
  • 0

budo_the_d
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 320 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Mięśnie Pleców
No tu musze sie troche z Toba zgodzic bo ja mam podobne zaopatrywanie tyle ze dla mnie sila, szybkosc i ogolna sprawnosc to sa piorytety a sylwetka przy okazji. Choc na klacie przydalo by sie nawet i odrobina tluszczyku dla lepszej prezencji ;)

Ale moze i slusznie mowisz. 'Gowno' to moze troche za mocne slowo. W kazdym razie ja uwazam ze osoba utrzciwie trenujaca i dobrze odzywiajaca sie nie potrzebuje suplementow.

pierdoly stulasz the_d , myslisz ze jak ktos jest slabszy na reke to znaczy ze jest slaby??

Moze i dla Ciebie jest to stulanie pierdul ale dla mnie jak facet 90kg nie jest w stanie polozyc na lape drugiego 70kg to poprostu jest cos nie halo z nim. A to ze przypominam Ci kolegow to co w tym zlego? Akurat silownie sie na reke oczywscie mozna wytrenowac pod tylko tym katem ale raczej zadko sie to spotyka, dlatego jest to wedlug mnie pewien wyznacznik tego co reprezentuje soba facet. Sztanga tez, ale w przeliczeniu na jego mase ciala
  • 0

budo_sorata
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1768 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tomb Of The Mind

Napisano Ponad rok temu

Re: Mięśnie Pleców
o jej
ja Ci dam taki przyklad
mam 2 kumpli zapasnikow obraj w kategori 72

kumpel A bierze kumpla B bez problemu na reke
kumpel B w walce silowo jest 3x tyle co kumpel A
noi co Ty na to?

technicznie goscie ten sam poziom , ten sam staz na silce i na zapasach
  • 0

budo_kubas§
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mięśnie Pleców

W kazdym razie ja uwazam ze osoba utrzciwie trenujaca i dobrze odzywiajaca sie nie potrzebuje suplementow.

Lecz niektórzy nie mają predyspozycji genetycznych ani do nabierania masy ani jak już nabiąrą to niewygląda ona na zbyt pokazową(u niektórych)
P.S. Ja siebie terz uważam za osobe uczciwie trenującą, mam diete ale biore suple ponieważ niemam zbytnich predyspozycji do nabierania masy :-)
Pozdro :D
  • 0

budo_the_d
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 320 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Mięśnie Pleców
Ja tez nie mam, odkad przestalem rosnac zawsze wazylem w okolicach 60-65kg, jadlem normalnie tyle co wszyscy i nic. Byly momenty ze zaczynalem jesc wiecej ale po tygodniu odechciewalo mi sie jak nie widzialem efektow. Ale raz sie zawzialem i zaczelem jesc 3x tyle co normalnie. Na poczatku bylo ciezko bo na widok zarcia robilo mi sie juz nie dobrze, ale traktowalem to jako trening i sie zmuszalem. Pozniej zolandek sie rozepchal, i bylo latwiej. I dopiero po okolo miesiacu ciaglego wpieprzania i treningu zaczelem zauwazac wzrost wagi. W 3 miechy zrobilem 5kg, ktore sie utrzymuje mimo iz jem teraz mniej bo juz nie chce mi sie. Takze da sie ale trzeba wpieprzac jak smok
  • 0

budo_kubas§
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mięśnie Pleców
ja przez 1,5miecha nabrałem 7kg masy i puźniej dalej trenowałem na wf chodziłem i masa nie spadła ale jeszcze wzrosła o 1kg (oczywiście te 1,5miecha to był cykkl kreatynowy) fakt jadłem tyle co reszta mojej rodziny razem(3 osoby) i już mi sie śniło rzarcie koszmar.
:D
  • 0

budo_pietrass
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 527 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Mięśnie Pleców


Martwy ciag - hmmm, jakos to do mnie nie przemawia, bo kontuzja i problemami z kregoslupem mi to pachnie.


jak się dobrze technicznie wykonuje ćwiczenie to żadną kontuzją nie grozi a naprawdę jest bardzo efektywne


No tak, ale nie można polecać tego ćwiczenia komuś kto nie trenuje długo na siłowni i nie ma osoby, która by mu pokazała jak nalezy robić. A nawet z tym jest to bardzo niebezpieczne ćwiczenia dla kręgosłupa. Niestety nie wymienisz go sobie na nowy....
  • 0

budo_sorata
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1768 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tomb Of The Mind

Napisano Ponad rok temu

Re: Mięśnie Pleców
Pietrass ma racje. Znam gosci ktorzy dlugo na silce cwicza a martwy ciag sobie odpuszczaja z wiadomego wzgledu
  • 0

budo_kubas§
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mięśnie Pleców
to jak sobie odpuszczają martwy ciąg, to jak trenują dolne mięśnie pleców i czy wogóle je trenują??
  • 0

budo_the_d
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 320 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Mięśnie Pleców

to jak sobie odpuszczają martwy ciąg, to jak trenują dolne mięśnie pleców i czy wogóle je trenują??

No wlasnie :idea:
  • 0

budo_pietrass
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 527 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Mięśnie Pleców

to jak sobie odpuszczają martwy ciąg, to jak trenują dolne mięśnie pleców i czy wogóle je trenują??


Spytaj się jakiegoś trenera na siłowni. Na pewno Ci pokaze bo jest tego bardzo dużo.

Ja najczęściej ćwicze na takim urządzeniu co przytrzymuje nogi, pozycja jak w lezeniu przodem i robie odmachy do tyłu (można dodatakowo z talerzem).
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024