Skocz do zawartości


Zdjęcie

Joga


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
26 odpowiedzi w tym temacie

słaby
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1728 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Joga
Panowie, jakoś nie pasowało mi tego dać do treningu więc wale tutaj :hyhy: .
Co myślicie o jodze, da sie przy tym rozciągnąć i fajnie sharmonizować? Dobrze poprawia ogólny stan fizyczny zdrowia? Na razie czytam sobie rózne książki i robie ćwiczenia z neta bo mi sie podobają pozycje i chciałbym sie ich nauczyć,po drugie stary na to chodził i w wieku 52 lat jest przeh*j(co prawda trenował tez inne rzeczy i był instruktorem 6 dan czegoś tam) ale mówi że duża zasługa jest własnie dzięki jodze i żebym lepiej takie coś poćwiczył niż przyłaził z obitą mordą po treningach :hyhy: .Co o niej myslicie?
  • 0
Trening jest niczym, wola jest wszystkim

bikerider
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4676 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:bielsko-biała
  • Zainteresowania:fotografia: modowa i portretowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Joga
słaby, - wiadomo, że da! Mam taką jedną książke w m domu o jodze czy czyms takim to gościu od tego ładne ma mięśnie :P nieźle rozciąga i pomaga się uspokojić!
  • 0

słaby
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1728 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Joga
taa... ale wydaje mi sie troszke przestarzała i może są lepsze (style,plany, trenigi, jak to nazwać?) .Nie mówie o tych z neta na podstawie ćwiczen robionych na w-f bo już ciężko mi sie przez nie rozciągnać, chodzi mi o coś typu własnie joga. starszy ma teraz 52 lata i bez problemu robi szpagaty, pozycje z jogi, skłony i kopy, chciałbym też do czegoś takiego dojść hehe i nie miec problemów w wieku 50 lat ze stawami ;) .Najchętniej poprosiłbym go o pokazanie czegoś ale sie z nim rzadko widze ;p
  • 0
Trening jest niczym, wola jest wszystkim

bikerider
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4676 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:bielsko-biała
  • Zainteresowania:fotografia: modowa i portretowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Joga
słaby, - hehe.. siłka Ci w tym tak szczerze mówiąc nie pomorze bo duże ciężary obciążają stawy troche. Musisz się rozciągać, a dojdziesz do tego- utrzymując cały czas różne formy ruchu będziesz w takiej formie! Siłka rozwiaj tylko mięśnie- nie rozwija wydolonści, chyba, że robisz aeroby!
  • 0

słaby
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1728 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Joga
siłke na razie oleje, a jak bede chodzić to treningi obwodowe lub na mniejszych ciężarach, na razie treningi kong sao i to co w domu + bieganie
  • 0
Trening jest niczym, wola jest wszystkim

bikerider
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4676 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:bielsko-biała
  • Zainteresowania:fotografia: modowa i portretowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Joga
słaby, - ZDRAJCA xD czemu olewasz siłke?? ogólnie warto rozwijać mięśnie jak i siłe ponieważ, mięśnie pleców trzymają cały kręgosłup w kupie i jeśli będziesz je miał mocne to nie będziesz mieć problemów z kręgosłópem!
  • 0

BODYGUARD
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 7885 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Motoryzacja, kompy,sztuki walki, sex, kobitki, książki fantasy,muza techno

Napisano Ponad rok temu

Re: Joga
No a jak będziesz miał taką masę co ja to sie nawet po tych pleckach nie podrapiesz :wstyd:
  • 0

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Joga
joga jest dla dziewczyn
  • 0

słaby
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1728 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Joga
wole rozwijać plecki na salce niż siłce, przynajmniej nie obciążam mojej kifozy :hyhy: a ty ramzes siedź cicho, to taki dodatek zeby treningi walk lepiej szły a i lubie takie rzeczy jak rozciąganie i joga heheZ resztą zapytajcie jakiegoś trenera walk czy trenował na siłce albo ile bierze na klatem 90% z nich nigdy nie była na siłce, ich siła i sprawność jest wyrobiona własnie z treningów w domu czy salach. na siłke bede chodził czasami a powróce jak sie dobrze rozciągne i wzmocnie ;p
  • 0
Trening jest niczym, wola jest wszystkim

tiwaz
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 80 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Joga
joga jest świtena
2 lata ćwiczyłam poprawia krążenie układ hormonaly a jak ładnie rozciaga mieśnie :hyhy:
przestarzała nie jest to raczej poszło w druga strone wiele "cudownych" planów trenigowchy opiera sie na jodze
na początku moze być kłopotliwe oddychanie, z czasem tez do opanowania :)
  • 0

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Joga
a dupa tam podejdzie do ciebie jakis ziom zaje.bie boooma to sie odrazu zmiekniesz pytales to odpowiedzialem JOGA dla dziewczyn jest :hyhy: :hyhy: :hyhy:
  • 0

tiwaz
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 80 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Joga
Ramzes17, jak robisz dobra rozgrzewke to ponad połowa ćwiczeń jest brana z jogi :D czy robisz mase czy wcinasz sie to warto mieć porozciagane mieśnie i elastyczne stawy

JOGA dla dziewczyn jest :hyhy: :hyhy: :hyhy: polecam przydaje sie :hyhy: :hyhy: :hyhy:
  • 0

BODYGUARD
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 7885 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Motoryzacja, kompy,sztuki walki, sex, kobitki, książki fantasy,muza techno

Napisano Ponad rok temu

Re: Joga
Taaa jak joginowi zajebie koles 120 kg
to tamten walnie salto do tyłu i trzy fiflaki
zanim wyląduje na ziemi 20 metrów dalej :rotfl: :rotfl: :rotfl:
  • 0

słaby
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1728 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Joga
nie. treningi są po to aby być lepszym, stajemy sie lepszym dla jakiegoś celu a to od celu zalezy czy to dziewczęce czy nie. kiedyś ci założą lajtową dźwignie bo za mało rozciągnięty będziesz i to ty wymiękniesz hehe :rotfl:
  • 0
Trening jest niczym, wola jest wszystkim

aurelia1418048771
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 641 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Koszalin/Glasgow
  • Zainteresowania:język francuski oraz mój facet pit81

Napisano Ponad rok temu

Re: Joga
Moja walnięta szefowa ćwiczy jogę i gada, że to fajne :rotfl:
  • 0
Nie ma co koledzy, jedziemy na sztangach ku lepszemu światu :D

słaby
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1728 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Joga
a mój sąsiad skazany za pedofilie wyszedł z puchy i chodzi na siłke, mam sie z tego powodu zrazić do trenowania na siłce?
  • 0
Trening jest niczym, wola jest wszystkim

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Joga
ta dla BODYGUARD, napewno ktos dzwignie zalozy a BODYGUARD, bedzie stac i sie patrzec :rotfl: :rotfl:
  • 0

carlorozzi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1119 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:raczej nie balet :p

Napisano Ponad rok temu

Re: Joga

kiedyś ci założą lajtową dźwignie bo za mało rozciągnięty będziesz i to ty wymiękniesz hehe :rotfl:

ta zeby zalozyc dzwignie to musisz kogos zlapac a wadpie ze przy ulicznej walce ktos bedzie sie z toba szarpal i da ci sie zlapac ty bedziesz sie staral o dzwignie a on w tym czasie zdazy cie zdrowo obstukac po ryju i tak sie skonczy walka.Trenujacy joge bedzie wazyl 70 kg max a na silce ktos sie dorobi 120 i bedzie mial takie pier... w lapie ze

to tamten walnie salto do tyłu i trzy fiflaki
zanim wyląduje na ziemi 20 metrów dalej

wybor nalezy do ciebie!
  • 0

Peet
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 664 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z domciu

Napisano Ponad rok temu

Re: Joga
Ramzes nie ma to jak miec klapki na oczach i nic oprócz siłki nie widziec, chłopak nie może trenowac na siłce to chce robić co innego, a tu oczywiscie poszedł argument, że walnie ktos kto cwiczy na silce strzala i koniec, tak samo moge powiedziec, ze dobry bokser załatwi 1 strzalem kogos kto cwiczy na silce.... niezaleznie od jego mieśni...


BTW. jak już ktoś założy dobrze submission to niezaleznie od rozciagniecia typ musi sie poddac :P
  • 0
What is defeat? Nothing, but education, nothing, but the first step to something better.

słaby
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1728 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Joga
Carlorozzi, ty chyba nie wiesz po co sie trenuje refleks albo jedyne techniki o jakich słyszałeś to uderzane.. z resztą bokserzy,kickbokserzy i przedstawiciele większości innych stylów rzadko łażą na siłke (chyba ze ci największej wagi), a kładą nacisk na szybkość i technike której nie wyrobisz podnoszą tysiące razy sztange..
a ci nawiększej wagi gó***no potrafią opróćz mocnego lania przed siebie, gó**o a nie technika. Wielcy fajterzy na paszy i koksie. A i tak siła jest niczym przy dobrej technice i szybkości.
  • 0
Trening jest niczym, wola jest wszystkim



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024