Skocz do zawartości


Zdjęcie

Alko/THC


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
25 odpowiedzi w tym temacie

bóbel
  • Użytkownik
  • Pip
  • 25 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Alko/THC
Witam, mam pytanie czy jak raz w tygodniu wypije 3-4 piwka/cos nie cos spale (lub polacze :P ) zaszkodzi mi w budowaniu masy?
  • 0

Revan96
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 435 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:MOSiR Bochnia

Napisano Ponad rok temu

Re: Alko/THC
nie, jesli wszystko bedziesz robil z umiarem, chociaż palenie na codzień jest nie wskazane, zreszta to samo z alko, ale od czasu do czasu w umiarkowanych ilościach nie zaszkodzi
  • 0
Silence... I'll kill You!!!

Aminki, gainerek i jazdaa! ;]

bikerider
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4676 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:bielsko-biała
  • Zainteresowania:fotografia: modowa i portretowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Alko/THC
bóbel, - napewno nie pomoże! -zaszkodzi napewno w jakimś stopniu- jeśli robisz cykl to na ten czas się wstrzymaj- w okresie regeneracji co nie co możesz, ale nie przeszadzaj!
  • 0

MeeHau
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 696 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Alko/THC
znajomy, ktory dosc dlugo juz cwiczy ... tylko pali, twierdzi ze to szkodzi mniej niz alko...
  • 0

bikerider
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4676 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:bielsko-biała
  • Zainteresowania:fotografia: modowa i portretowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Alko/THC
MeeHau, - wiadomo można powiedziec ze jest taka kolejnośc szkodzenia używek (od najmniej szkodzących do najbardziej): fajki, alkohol, dragi (np:. po cioraniu na masie sa u niektórych przejebane spadki ;/ )
  • 0

Peet
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 664 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z domciu

Napisano Ponad rok temu

Re: Alko/THC
zauważ, że temat jest o paleniu THC, a nie papierosów...
  • 0
What is defeat? Nothing, but education, nothing, but the first step to something better.

bikerider
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4676 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:bielsko-biała
  • Zainteresowania:fotografia: modowa i portretowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Alko/THC
Peet, - wiem- tylko, że thc- to co to jest?? Chyba narkotyk, więc wszystko dobrze napisałem^^!!
  • 0

słaby
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1728 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Alko/THC
thc nie wpływa na metabolizm człowieka ale ryje i jest po nim niezłe gastro, najesz sie jakiś tłustych śmieci a potem nie masz ochoty na pożywne jedzonko ;p następnego dnia albo sie nie chce jeść albo tak samo żresz wszystko co ci wpadnie w łapy. Dodatkowo thc jest rozpuszczalne w tłuszczach i te które osadzi sie w mózgu ciężko jest sie pozbyć, przestaje przepuszczać neurony i przy każdym takim zablokowaniu sie wieszasz, lub przepuszcza wolniej a to prowadzi to zwolnienia toku myslenia.. jest to cięzko odwrócić
jak alkohol to wal piwka, te przynajmniej mają jakieś wartości odżywcze ale tez troche Kcal, jednak ścinają białka i spowalniają metabolizm.
Wiem po sobie ze jak mam zakwasy to normalnie mijają po 1-2 dniach
jak walne choćby 2 piwa to już trzymają 5 dni.
wytrzymaj do wakacji na trzeźwo a w wakacje wal przerwe i chlej :hyhy:
niektórzy mówią że piją ileś tam piw dziennie czy co jakiś czas dla zdrowia.
Jeżeli ktoś chce pić piwo dla zdrowia to mozna co kilka dni wypić rano PÓŁ PUSZKI i wieczorem PÓŁ PUSZKI SŁABEGO PIWA, każda większa ilość jest szkodliwa.
Nie wierzcie reklamom któe mówią że piwo zawiera cudotwórcze przeciwutleniacze, każdy owoc je zawiera i to nawet niekiedy w dużo większych dawkach niż piwo ;p. zaczerpnięte z wyniesionej pracy magisterskiej z mojej szkoły :hyhy: oczywiscie oddałem ;)
  • 0
Trening jest niczym, wola jest wszystkim

Antalis
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 150 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Alko/THC
Niestety musze powiedziec ze THC to gowno wiec lepiej sobie piwko wypij, po piwie przynajmniej nie bedziesz jesc byle syfu z lodowki choc tez nie bedziesz miec po piwie takiego glodu :hyhy:
  • 0

bikerider
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4676 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:bielsko-biała
  • Zainteresowania:fotografia: modowa i portretowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Alko/THC
Piwko tzn ogólnie alkohol to luz- ale DRAGI TO ŁADNY SHIT (jebią zdrowie) sma próbowałem ziółko itp, ale nie jara mnie to...
  • 0

bóbel
  • Użytkownik
  • Pip
  • 25 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Alko/THC
Dzieki wszystkim za odpowiedzi nie bede pil/palil tak jak napisalem raz w tygodniu, o wiele rzadziej. Od jakiegos czasu wogle nie pije nie chodze na balety bo mam wikse ze to zaszkodzi mojej masie a znajomi juz sie powoli wkur..aja :P Teraz nie bede mial zahamowan co do jakiegos melanzyku oczywiscie z umiarem i raz na jakis czas :) Podzro!
  • 0

bikerider
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4676 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:bielsko-biała
  • Zainteresowania:fotografia: modowa i portretowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Alko/THC
bóbel, - SOGI DLA WSZYSTKICH PLAX :P :padam:
  • 0

słaby
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1728 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Alko/THC
ANTALIS
piwko zwiększa łaknienie, jak sobie walniesz to niemal od razu chce sie jeść hehe
  • 0
Trening jest niczym, wola jest wszystkim

bóbel
  • Użytkownik
  • Pip
  • 25 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Alko/THC
Sogi polecialy :) pozdro!
  • 0

Antalis
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 150 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Alko/THC
No ale nie tak jak zielsko, wzasadzie jak ja browarka wypije to nie jestem głodny tylko chce nastepnego :D , a ziolo to syf i kazdemu je odradzam
  • 0

Bic
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Alko/THC
moze i zaszkodzi w budowaniu masy, ale napewno zaszkodzi twojej bani ... podobno jeden buszek gibona zabija 2500 neutronow w mozgu, a strach pomyslec co zabijaja twarde narkotyki (cale cialo)
  • 0

słaby
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1728 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Alko/THC
NEURONÓW, heh mówi sie ze człowiek wykorzystuje ich tylko jakis 1% i nie ma szans zeby ich było za mało, ale dzisiejsza nauka g****no wie o mózgu i lepiej nie wierzyc ze mozemy zapić 99%neuronó na śmierć, zwłaszcza że jest dużo innych czynników niszczących neurony, i najlepiej unikać jak najwięcej z nich.
  • 0
Trening jest niczym, wola jest wszystkim

bikerider
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4676 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:bielsko-biała
  • Zainteresowania:fotografia: modowa i portretowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Alko/THC
słaby, - ale wykład xD ale to prawda !! faza badan na mózgiem jest jeszcze w toku i wciąż się rozwija więc nie wiadomo co i jak :P
  • 0

MeeHau
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 696 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Alko/THC
nie wiem czy chodzilo o neurony czy moze czasem szare komorki ? :P takie cos na ten temat dostalem dzis na gg :D

|^^^^^^^^^^^^^^^||......|"\
| ZIMNA WÓDKA..||......||'""|""\__,_
| ______________ ||__..|I__|__I___ |)
|(@) |(@)"""**|(@)(@)********* |(@)
to jest samochód z zimna wódka, zadbaj o to by dojechal dzis do kazdego!Dzis jest dzien najlepszych przyjaciól, ziomali. Wyslij to do wszystkich osób na liscie i do mnie z powrotem ( nawet gdy bede niedostepny). Poczekaj ile dostaniesz odpowiedzi. Jesli wiecej niz osiem to znaczy, ze jestes lubiany i sie dzis opijesz lub najpózniej jutro
Szklanka wódki (250 g) zabija okolo 1000-2000 komórek nerwowych w naszym mózgu. Komórki nerwowe sie nie regeneruja. Ludzki mózg sklada sie z okolo 3 miliardów komórek nerwowych, z czego
uzywamy na co dzien okolo 10% z nich. Zatem okolo 2,7 miliarda komórek jest niepotrzebnych. Szklanka wódki zabija 1000 komórek nerwowych. Czlowiek moze bez obawy o swoje zdrowie wypic 2 700 000 szklanek wódki.
Przeliczamy:
1 butelka (750 g) = 3 szklanki, zatem
2 700 000/3 = 900 000 butelek.
Zakladajac, ze maksymalny wiek przecietnego alkoholika wynosi 55 lat, a
zaczyna on pic, powiedzmy majac 15 lat, to mamy 40 lat stazu.
Przeliczamy lata na dni:
40 * 365 = 14600 dni picia.
Jezeli mozemy wypic 900 000 butelek bez obawy o nasze komórki nerwowe to:
900000/14600 = 62 butelki wódki dziennie!
Wniosek:
Aby umrzec z braku komórek nerwowych musielibysmy pic po 20 butelek wódki na sniadanie, 20 - na obiad i 30 - na kolacje...
KAMIEN Z SERCA ! GORZALKA DLA WSZYSTKICH !
Podaj dalej, zeby ludzie nie zyli w nieswiadomosci
  • 0

słaby
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1728 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Alko/THC
MeeHauu.... popatrz kilka postów wyżej, zabijanie szarych komórek to nie jedyne co robi wódka.. a tysiące neuronów zdycha choćby od chemii którą codziennie spożywasz,
nawet podczas hiperwentylacji(stan kiedy mamy nadmiar tlenu we krwii np, po bieganiu) czy wstrzymywaniu oddechu zdycha pełno neuronów..
  • 0
Trening jest niczym, wola jest wszystkim


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024