Skocz do zawartości


Zdjęcie

dla tych co maja problemy z tradzikiem


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

carlorozzi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1119 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:raczej nie balet :p

Napisano Ponad rok temu

dla tych co maja problemy z tradzikiem
witam chcialbym sie z wami czyms podzielic bo tez mialem problemy z tradzikiem i tez kupowalem rozne specyfiki juz nawet garniera i benzacne i musze powiedziec ze duzo mi to nie dalo a szczerze niC a kolega mi poradzil zebym myl twarz SZARYM MYDLEM on tez myje i nie ma problemow z cera.Wiec powiedzialem mamie zeby mi kupila i od dwuch dni myje twarz mydlem Bialy Jelen bo szarego nie bylo ale to to samo prawie i musze przyznac ze widze duza poprawe wiec polecam wszystkim co maja problemy.
  • 0

PanWinstrolek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 167 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Koszalin
  • Zainteresowania:kulturystyka, strongman, muzyka

Napisano Ponad rok temu

Re: dla tych co maja problemy z tradzikiem
ja tez uzywałem wielku środków, ale nic nie dawały... na razie stosuje na noc maść cynkową (mozna kupic w aptece za 2 zety) a rano zmywam to sobie takim żelem/peelingiem - Nivea Visage Young clean deeper ok 15 zł i mi na razie pomaga :]

ale ja ktos sobie nie radzi z tradzikiem to niech ograniczy jedzenia słodyczy i ostrych rzeczy i uda sie do dermatologa :/
pozdro!!
  • 0
PRZERWA!

Blackzone
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1952 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:siłownia
  • Zainteresowania:[][][]-----[][][]

Napisano Ponad rok temu

Re: dla tych co maja problemy z tradzikiem
Już powiedziałem matuli aby mi kupiła szare mydło :P jak mi nie pomoże tocarlorozzi, oddajesz kasę :hyhy:
  • 0

Bic
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: dla tych co maja problemy z tradzikiem
ojj czego to ja nie nakupowalem na tradzik... benzacne, masc cynkowa, afrodytaadonis:P ... tyle tego bylo ze nie pamietam wszystkich nazw ale tych masci i plynow byla masa... to pomagalo tylko troche ale z wiekiem tradzik sie nasilal... wtedy poszedlem do dermatologa , przepisal mi leki robione w aptece: 2 spirytusy do przemywania twarzy, masc na rano, masc na noc i kazal myc twarz protexem... to mi bardzo pomoglo ale jak zjadlem jakas odzywke to tradzik powracal nawet po tych lekach... kumpel zalatwial mi cos na cykl i sie pytalem czy mi syfy nie wywala bo zawsze po suplach mi wyskakiwaly no i polecil mi szare mydlo... nawet jesli cos wyskoczy to po szarym mydle po dniu znika, wysusza sie... tylko trzeba twarz myc mozliwie jak najczesciej (ale nie za czesto zeby skora nie byla za sucha bo wtedy bedzie pieklo i bedzie sie luszczyc) tak co dwie godzinki ja myje a jak w szkole jestem to normalka ze musze poczekac az przyjde do domu :P
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024