Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pomocy!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
37 odpowiedzi w tym temacie

Antalis
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 150 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Pomocy!
Mam dla was pytanie młodziezowe!! i prosze o odpowiedz.
Co mam zrobic gdy spodobala mi sie dziewczyna. Lecz jest kilka problemow ktore mi staja na przeszkodzie. Po pierwsze wogole jej nieznam niewiem z kad jest jak ma na imie i wogole nic niewiem, oprocz tego ze jest z mojego L.O . Wiec jak moglbym ja poznac ? Jak "zagadac" zeby nie zrobic z siebie glupka czy cos. I wogole jak sie do tego wszystkiego zabrac?
  • 0

Tyson1418048768
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn
  • Zainteresowania:sport, laski, komputery, budownictwo, sztuki walki

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomocy!
nie iwem na poczatku przechodzac obok niej jakies oczko czy cus usmiech skromny :hyhy: albo jakies "mmmm" na niektore dziala a na niekotre nie :rotfl: albo zagadaj kiedys ale nie szukaj nigdy tak nachalnie okazji :D ze spejalnie posuzkasz jej w szkole pdbiegniesz i zaczniesz gadac :P najlepiej jak tak zbiueg okolicznosci sie zdarzy ze bedizecie stali obok siebie jakos :P
  • 0

Tyler1418048780
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 135 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomocy!
Hej bejbe, jestem bond, james bond xD Sorki musialem nie bierz tego do siebie :P Moze ma fo tke. pl tak zagadaj:P Albo moze znasz kogos kto ja zna i niech cie z nią pozna.
  • 0
Postawię Litr -Będziemy Pić Ja i Mój Diabeł Aż Się Udławię Bo Nasz Anioł Miał Wypadek

Tyson1418048768
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn
  • Zainteresowania:sport, laski, komputery, budownictwo, sztuki walki

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomocy!
ta.. heeloooł bejbe xD co ci powiem to ci powiem - mam wlasna silke -,-'.. xD 140 na klate biore :rotfl: :rotfl: co ci powiem .. jezdze golfem II.. jak mi kolega porzyczy to i III :rotfl: :rotfl: hehe
  • 0

JuniorWB3

JuniorWB3
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomocy!
1. pali? jak tak to zapytaj sie o ognia
2. masz matematyke? podejdz do niej zapytaj sie czy ma kalkulator
3. jest w twoim wieku?jak tak to podejdz zapytaj sie czy przerabiali juz np jakas lektóre na polaku albo robili jakies zadania z innego przedmiotu?
4. podejdz do niej jebnij ją w łeb zaciągnij do kibla zruchaj ostro jak jest wierna to wróci
5. powiedz jej ze jesli sie z toba nie umówi to juz wiecej sie z nikim nie umówi i nikt wiecej w szkole sie do niej nie zblizy )
6. powiedz jej ze jestes swietym mikolajem i spełnisz jej jedno życzenie ( podejdz do niej dla zwały ona bedzie miała tez zwałe ale juz cie pozna pozniej zaczniesz je mowic czesc i dalej wszystko samo sie potoczy)

Antalis
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 150 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomocy!
hehehe tyson dobre , ale jednak nie skorzystam z drugiej opcji . Moze jeszcze ktos ma jakies propozycje rozpoznania?
  • 0

bikerider
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4676 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:bielsko-biała
  • Zainteresowania:fotografia: modowa i portretowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomocy!
Dowiedz jak się nazywa i zmonc nr gg lub koma. Pogadaj i potem kino lub coś i...... xD na koniec będzie lodzik friko :P
  • 0

Antalis
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 150 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomocy!
no junior oto mi chodzilo hehe
  • 0

Blackzone
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1952 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:siłownia
  • Zainteresowania:[][][]-----[][][]

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomocy!
pewnie na korytarzach wisi plan lekcji, to gdy ona będzie sprawdzała a koło planu będzie dużo osób to ją poproś czy i Tobie nie sprawdzi przypadkiem. Napewno macie sklepik szkolny, jak będzie na początku kolejki to jej daj kasę i poproś aby Ci coś tam kupiła :P i powiedz że ma u Ciebei za to lizaka czy jakis tam inny soczek. Ja ostatnio wychodzę z założenia że dziewczynom chce sie tak samo jak i nam :P jeżeli jej się spodobasz to możesz nawet i bezpośrednio do niej podejść i poprosić o telefon. A jeżeli nie to nic nie będzie z tego :P
  • 0

Colt28
  • Użytkownik
  • Pip
  • 43 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Basketball, siłka

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomocy!
Stary nie masz instynktu..? :hyhy: Nie wyczuwasz co ona lubi itd... Po za tym po co Ci radzic skoro każdy jest inny a musisz to zrobić tak żebyś czul się dobrze bo jak sie bedziesz czuł nie swojo ona to wyczuje... :hyhy:
  • 0

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomocy!

4. podejdz do niej jebnij ją w łeb zaciągnij do kibla zruchaj ostro jak jest wierna to wróci

te najlepsze jest
ja pier.dole podchodzisz mowisz siemano jestem franio chcesz troszeczke pobzykac sie w pi.zd.eczke :rotfl:
podejdz zapytaj czy nie chcialaby z toba na dyske wyskoczyc w sb albo podejdz i powiedz jestem jeb.aka chcesz possac moge ptaka? :rotfl:
  • 0

Antalis
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 150 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomocy!
No moze nie zgodze sie z tym punktem bo jest troche nie konwencjonalny i karalny wiec odpada. ale nr.5 nie jest zly tylko by moze byla ciezka eliminacja reszty konkurentow ;)
  • 0

MikolajWB3
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4061 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Europa
  • Zainteresowania:Bezpieczeństwo wewnętrzne, militaria, sporty walki, finanse

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomocy!

jestem jeb.aka chcesz possac moge ptaka?

tym ją napewno wyrwiesz :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
  • 0
Związek to znacznie więcej niż "sie przelecieć".
To cos jak karta stałego klienta w burdelu: kiedy chcesz i jak chcesz


rzeźba jest dla pedałów. trza rosnąć, być pierdolnym, wtedy budzi sie szacunek.


a gdy nadejdzie mój czas to jeśli sądzisz że będe siedział i błagał o życie to kurewsko się mylisz


te ściery kiedyś przerobie w młynku do mięsa i posypią sie monety.


GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomocy!
jak śnieg spadnie i bedą sie naparzać rzuć w nią śnieżką a potem idz przeprosić ze nie chcący i
nie kończ rozmowy :hyhy:

albo zrób z siebie głupka przed nią zeby cie spamiętała ;)

albo dowiedz sie od jakiejś jej koleżanki jak ona sie nazywa koleżanka pewnie konfident to zara jej powie o tym i bedzie wiedziała kto o nią pyta ;)

albo podejdź powiedz mam dużego chcesz zobaczyć (opcja desperat ) :hyhy:

albo chodź za nią jak cień i czekaj aż bedziesz mógł coś jej podnieść czy drzwi przytrzymać :hyhy:

albo jebnij z nienacka w łeb i zanieś na rękach do lekarza :hyhy: potem powiedz że uratowałeś jej życie :hyhy:

albo standart podryw na własną siłke wycisk na klate i golfa II :rotfl:

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomocy!

albo jebnij z nienacka w łeb i zanieś na rękach do lekarza potem powiedz że uratowałeś jej życie

uhehe :rotfl: :rotfl:
  • 0

GośćGuest_kosior_*

Guest_kosior_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomocy!
podryw na debila czesto działa
albo na smiesznego kolezke

PanWinstrolek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 167 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Koszalin
  • Zainteresowania:kulturystyka, strongman, muzyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomocy!

jak śnieg spadnie i bedą sie naparzać rzuć w nią śnieżką a potem idz przeprosić ze nie chcący i
nie kończ rozmowy :hyhy:


a jak nie bedzie sniegu :rotfl: :rotfl:

albo podejdź powiedz mam dużego chcesz zobaczyć (opcja desperat ) :hyhy:


:rotfl: :rotfl: :rotfl: lol mocne !!! hahah ale sie usmiałem :hyhy:

ziom zrób tak jak ja :D

podchodzisz do dziewczyny
mówisz cześć :hyhy: mam pytanko... słuchaj czy ty moze nie byłas w wakacje, w lipcu na koloni w Gdyni?? ona mówi - niee . hmmm... bo jestes podobna do takiej jednej dziewczyny... no trodno... mówisz: a tak w ogole to jestem(przedstawiasz sie) no i ona sie przedstawia i zaczyna sie gadka:d a jak bedzie dzwonek to mówisz .. oki lece na lekcje, miło było cie poznac:D stary i juz jest twoja. codziennie mowisz jej czesc cos tam zagadasz, jakies komplementy i ona zauwazy ze sie nia interesisz ... i wiesz:D
  • 0
PRZERWA!

Bic
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomocy!
Chlopaki maja racje czapnij ja za kitek to kibelka zciagnij spodnie i jazda :rotfl: Ale tak na powage to to co napisal Anatrax chyba jest najlepsza opcja :)
  • 0

Blackzone
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1952 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:siłownia
  • Zainteresowania:[][][]-----[][][]

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomocy!

a jak nie bedzie sniegu :rotfl: :rotfl:


to niech ją rzuci błotem, lodem, cegłówką, czymkolwiek kurwa aby mógł tylko przeprosić :P

A takich tekstów na podryw jak napisał Anatrax jest sporo zaraz w osobnym poście napisze trochę aby to było bardziej przejrzyste.
  • 0

JuniorWB3

JuniorWB3
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomocy!

to niech ją rzuci błotem, lodem, cegłówką, czymkolwiek k**** aby mógł tylko przeprosić



o kurwa buehehe omal sie nie zjebałem z krzesła jak to przeczytałem buehehehehehehe o kurwaaaaa :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024